מי חרט צלבי קרס במעונות אוניברסיטת בן-גור&#149 - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי חרט צלבי קרס במעונות אוניברסיטת בן-גור&#149

Lost Spirit

Recommended Posts

אני חושב שדווקא כן.

צריך להראות שכמה שמנסים להתייחס לחבר'ה מהמגזר הערבי בכבוד, ככה הם מתנהגים.

אני יודע שלפי הסיפור הזה אי אפשר להכליל, אבל שזה מתווסף לסיפורים אחרים רבים זה מראה תמונה כוללת

(גם אחותי למדה שם 3 שנים ועכשיו היא לומדת באונ' העברית בי-ם והיא מספרת על חוסר הכבוד והתנהגות המזעזעת שלהם, זה פשוט אנטי ממסדיות ישראלית או פערי תרבות ענקיים)

אני לא מאמין שבשעה 3 לפנות בוקר אני יושב ומחפש מה להזמין מdealextreme למרות שאני יודע שאין שם שום דבר, ומחפש תקליטים בחו"ל למרות שהם נורא יקרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הטעם הזבל שלך במוזיקה? נו באמת X:

מדיל אקסטרים תזמין שטיקים לא שימושיים כאלו, או איזה ירוק נחמד D:

לגבי מה שאמרת, אין שום קשר למגזר הערבי בנושא הזה, אתה יודע את זה.

כל מי שמתוסכל מסיבה זו זו אחרת עושה שטות כזו בשלב זה או אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אל תדאג יש גם יהודים ב"תחום" הזה... ובתחומים אחרים כמו למשל להשתמש במילה "יהודי" כמילת גנאי בין אם זה בצחוק או ברצינות.

ב. מטאל? תשחרר אותי לזה אתה קורה טעם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את הספר נער החידות ממומביי?

על הכריכה הקידמית יש תמונה של ווישנו ועל היד שלו יש צלב קרס. בולט, אי אפשר לפספס.

האם הספר מעודד אנטישמיות ומקדם את האידיאולוגיה הנאצית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים את הספר נער החידות ממומביי?

על הכריכה הקידמית יש תמונה של ווישנו ועל היד שלו יש צלב קרס. בולט, אי אפשר לפספס.

האם הספר מעודד אנטישמיות ומקדם את האידיאולוגיה הנאצית?

צלב קרס גם שימש כסמל למזל בעבר והיה בשימוש באופן זה גם באירופה עד שנות ה-20 של המאה הקודמת.

אני משער שמי שחרט את הסמל לא ממש מודע למשמעויות החיוביות שלו... בכל מקרה, צלב הקרס, כמייצג את האידיאולוגיה הנאצית, צריך להיות מוקצה על ידי כל המתגוררים בארץ הזאת, בין אם הם יהודים (מובן מאליו), ערבים (עוד גזע נחות) או אפילו מהגרים רוסיים לא יהודים (סלאבים - עוד גזע נחות). ובכלל תורת הגזע צריכה להיות מוקצה על ידי האנושית כולה, משום שכל קבוצה וכל אחד יכולים לשמש כמטרה לתועבה הזאת.

סתם דוגמה, לידיעתך, יש ארגון טרור שהחליט לקרוא לעצמו "אלף" (על שם האות בא"ב העברי)

הלוגו שלהם זו אלף מסוגננת

אלף מסוגננת כבר נתפס לפניהם על ידי המתמטיקה הדיסקרטית. דורות של סטודנטים זוכרים את האות הזאת לשמצה ולא בגלל ארגון טרור קיקיוני כזה או אחר... יש גם אזכור לשימוש המתמטי באות הזאת באחת מפרקי פיוצ'ורמה, יש שם קומפלס אולמות (באנגלית multiplex) עם הכיתוב 0plexא עליו, והמבין יבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסמל הזה הוא בכלל אות בשפה מסוימת (אין טעם שאני אכנס לפרטים)

עשו לו הרס תדמיתי בלתי הפיך.

סתם דוגמה, לידיעתך, יש ארגון טרור שהחליט לקרוא לעצמו "אלף" (על שם האות בא"ב העברי)

הלוגו שלהם זו אלף מסוגננת

.....אתה מפסיק להשתמש באות הזו עכשיו? אני יודע שלא.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A6%D7%9C%D7%91_%D7%A7%D7%A8%D7%A1

יופי שיש לזה עוד 100 שימושים חיוביים, אבל כמו הפנטגרם שמשום מה היום מזוהה עם "כת השטן", לצלב הקרס זוכרים את השימוש בנאציזם

לעומת זאת, הארגון טרור הזה אפילו לא עולה לי בגוגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צלב קרס גם שימש כסמל למזל בעבר והיה בשימוש באופן זה גם באירופה עד שנות ה-20 של המאה הקודמת.

אני משער שמי שחרט את הסמל לא ממש מודע למשמעויות החיוביות שלו... בכל מקרה, צלב הקרס, כמייצג את האידיאולוגיה הנאצית, צריך להיות מוקצה על ידי כל המתגוררים בארץ הזאת, בין אם הם יהודים (מובן מאליו), ערבים (עוד גזע נחות) או אפילו מהגרים רוסיים לא יהודים (סלאבים - עוד גזע נחות). ובכלל תורת הגזע צריכה להיות מוקצה על ידי האנושית כולה, משום שכל קבוצה וכל אחד יכולים לשמש כמטרה לתועבה הזאת.

אלף מסוגננת כבר נתפס לפניהם על ידי המתמטיקה הדיסקרטית. דורות של סטודנטים זוכרים את האות הזאת לשמצה ולא בגלל ארגון טרור קיקיוני כזה או אחר... יש גם אזכור לשימוש המתמטי באות הזאת באחת מפרקי פיוצ'ורמה, יש שם קומפלס אולמות (באנגלית multiplex) עם הכיתוב 0plexא עליו, והמבין יבין.

ברור לי שבמקרה הזה הכוונה לא הייתה לאחל לסטודנטים מזל טוב.

ועדיין, הסמל הזה הוא לא בהכרח שלילי, והדוגמה שהבאתי על עטיפת הספר באה להדגיש את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Revertigo- פנטגרם לא מזוהה ולא אמור להיות מזוהה עם כת השטן.

הסמל שהם משתמשים בו הוא פנטגרם הפוך בתוך עיגול כאשר בחלקו העליון 3 ספרות 6 ובחלקו התחתון 3 ספרות 9.

אתה יכול לצייר כמה פנטגראמים שבא לך איפה שבא לך, לא יגידו לך כלום

ברגע שתצייר אחד הפוך, יתנפלו עליך בטענה שאתה שטניסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי משעשע איך כולם יודעים שהם התכוונו לצלב קרס נאצי

וכולם יודעים שזה ערבים

-------

הייתי רוצה לצייר צלב קרס ענקי ולכתוב מתחתיו לינק לעמוד המשמעויות החיוביות שלו בוויקיפדיה רק כדי שאנשים ישתקו פעם ראשונה בחיים שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...