עזרה במציאת אתר לחיפוש טיסות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה במציאת אתר לחיפוש טיסות

IG

Recommended Posts

לפני שאתם שולחים אותי לגוגל- ניסיתי... כבר כמה שעות אני מחפש שם בלי הצלחה

לעניין: אני רוצה להזמין טיסה לאירופה באוגוסט, ואני רוצה לדעת איזה טיסות יש, מתי, וכמה עולה כרטיס.

ניסיתי את כל האתרים של וואלה וכו', ואפילו הגעתי לאתר שמציג את לוח הטיסות בבן- גוריון.... אבל יש עם זה בעייה:

לפי הלו"ז, יש טיסה של ישראייר בתאריך מסויים וזמן מסויים שמתאימים לי, אבל כשאני מחפש את הטיסה באתר של ישראייר- היא לא מופיעה! מה שאומר שאני לא יכול להזמין כרטיס...

אשמח לעזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תתקשר לישראייר

2. יכול להיות שמישהו אחר מפעיל את הטיסה או שהיא מלאה

3. עשה לעצמך טובה ואל תטוס איתם אלא אם אתה ממש אבל ממש קצר בכסף

לאן אתה טס? לאט לאט בשנתיים האחרונות מתחילה עם מדיניות שמיים פתוחים מה שאומר שחברות low cost מתחילות לטוס לארץ... התנאים לא משהו אבל זה זול וזה הרבה מהזמן יותר נוח מישראייר

אני חושב שאין הגבלה בפורום על ביקורת חברות תעופה, תקנו אותי אם אני טועה ואני יערוך

אבל טסתי בחיים שלי פעמיים עם ישראייר

1. לאילת... היה יותר זול מארקיע ושמעתי מחברים שהם לא משהו אבל 35 דקות טיסה כמה רע כבר יכול להיות? היה רע! ואני גם ממש לא מעריץ של ארקיע

2. לפולין...נתנו לנו מטוס נוראי (אפשר להבין גם אני לא הייתי רוצה 100 ילדים בני 17-18 במטוס שלי) אבל הצוות היה נוראי עם גישה מעצבנת והיחס היה מזלזל

בכל מיקרה, הרבה ישראלים הולכים כברירת מחדל לאל-על... אני ממש לא ממליץ. הרבה פעמים אם תבדוק את החברת תעופה הרישמית של אותה מדינה תמצא מחיר יותר טוב או תנאים יותר טובים באותו המחיר.... שווה לבדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי טובה להזמין כרטיסים זה להתקשר לאותן חברות

לרוב באינטרנט מופיעות טיסות מלאות או שהמחירים הם כבר לא אותם מחירים (לכל טיסה כמעט יש כמה מחירים לכרטיסים במחלקת נוסעים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

אני צריך כרטיסי טיסה ללונדון, באוגוסט (חזרה עד ה25 לחודש+ שבוע להיות שם...)

אתם מכירים אולי איזה אתרים טובים בסגנון של זאפ, שמתעדכנים עם המידע על הטיסות? (בכל האתרים שמצאתי יש חיפוש פר יום, ולא תמיד יש את כל החברות שטסות... לי אין תאריך מדוייק וספציפי, וזה ממש לא לעניין לשבת ולחפש פר יום- ואת זה אני אומר אחרי שהתיאשתי אחרי שבדקתי ככה 5 ימים.... כו* אמ** האתרים האלה לא זזים :pissed:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס? בתור בנאדם שרוב הטיסות שלו ללונדון פשוט לך לאתר של בריטיש איירוויז ותזמין כרטיס

הם לא הרבה יותר יקרים מחברות אחרות (לפעמים אפילו יותר זולים מאל-על) וכל כך שווים את המחיר!

אני עוד חודש טס איתם אחרי שכבר טסתי איתם פעמיים וכל כך אהבתי אותם

(אין לי שום קשר לחברה חוץ מהיותי לקוח חוזר)

בכל מיקרה האפשרויות שלך לת"א-לונדון (וחזרה) הן

british airways

el-al

thompson fly

isra-air

ו.....זהו אל תחפש חברות אחרות כי עם יקחו אותך עם קונקשנים וזה סתם מיקר ומעריך

אם אתה ספונטני ונחמד יש את אל-על ספונטני

הם טסים לheathrow & stansted ואתה יכול למצוא שם דילים לא רעים מהיום למחר כזה (כמובן שעדיף לך טיסה לheathrow אבל זה כבר לא ממש משנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה המצב אז:

http://www.thomsonfly.com/en/index.html

תהנה :)

יצא לך משהו כמו 400$ אני מעריך.... (מול ~600 באל-על\בריטיש)

אווץ' אחי! בדקתי לך עכשיו זה יצא משהו כמו 720$ אין לי מושג מה קרה להם. כניראה בגלל הקיץ. כל השנה המחירים היו בערך 400 על הלוך-חזור

ישראייר יצא לך משהו כמו 750$

בריטיש יצא לך משהו כמו 950$

באל על יש לך מחיר שונה אם אתה סטודנט או צעיר אבל למבוגר זה יצא בערך 830&

אחי היית צריך להזמין קודם.... אני הזמנתי כרטיסים לפני חודשיים ושילמתי בבריטיש 650$ !

האפשרות היחידה שלך אם אתה קצר בכסף זה לחפש באל-על ספונטני כל יום עד שיתמזל מזלך

בהצלחה

https://app.elal.co.il/Spontany/StartSale.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני טסתי לפני כ 8 חודשים לארה"ב. חיפשנו בהמון (משהו כמו באתר הבית של כל חברה שקיימת + באתרים של טיסות מכל חור בעולם) אתרי והמון סוכניות נסיעות (כן, "אמיתיים")-

בסוף התברר שההצעה הכי זולה הייתה בסוכנות נסיעות!

(מקום שני היה להזמין טיסה ישירות מהאתר האמריקאי של ישראיר, שהתגלה כזול מהאתר הישראלי :nixweiss:).

גם כשהזמנתי טיסה בתוך ארה"ב, הזמנתי ישירות מהאתר של החברה.

בעקרון אתרי החיפוש עושים את העבודה דיי בסדר, אבל בדר"כ עדיף פשוט לחפש שם ולהזמין מאתר הבית של החברה עצמה.

http://www.kayak.com/

http://www.allcheapfares.com/

צירפתי -

אם תעשה את החישוב תמצא שהמחיר באתר האמריקאי (רק צריך לוודא שבאמת אפשר להזמין משם) יוצא יותר זול.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שנה טסתי עם המשפחה לצרפת ובא שלי מצא צ'רטר של ישראר. האוכל מגעיל, צוות מזלזל, ומטוס מסריח. זה היה עד כדי כך נורא שאפילו לא מחאו כפיים בנחיתה. (והמטוס היה 99% ישראלים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתם שולחים אותי לגוגל- ניסיתי... כבר כמה שעות אני מחפש שם בלי הצלחה

לעניין: אני רוצה להזמין טיסה לאירופה באוגוסט, ואני רוצה לדעת איזה טיסות יש, מתי, וכמה עולה כרטיס.

ניסיתי את כל האתרים של וואלה וכו', ואפילו הגעתי לאתר שמציג את לוח הטיסות בבן- גוריון.... אבל יש עם זה בעייה:

לפי הלו"ז, יש טיסה של ישראייר בתאריך מסויים וזמן מסויים שמתאימים לי, אבל כשאני מחפש את הטיסה באתר של ישראייר- היא לא מופיעה! מה שאומר שאני לא יכול להזמין כרטיס...

אשמח לעזרה :)

זה האתר שאתה צריך: http://www.lastminutetravel.co.il/. אל תיתן לשם להטעות אותך, אתה גם יכול לחפש טיסות חצי שנה קדימה. כנס למעלה לקטגוריות טיסות ומשם תסדר. לונדון זאת העיר שאני הכי אוהב בעולם, אז אם סתם בחרת אותה כיעד לטיול לדעתי עשית בחירה מצויינת, אבל הטיסות לשם יחסית (לרומא,ברלין או ברצלונה למשל) יקרות מאוד. גם המחייה יקרה, אם כי זה שהפאונד ירד לכ-6.6 יעזור לך (האירו נחלש הרבה פחות). בסביבות התאריך שאתה רוצה יש ב-700-800 דולר, תלוי בתאריך הספציפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...