מפגש HWzone 2008! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפגש HWzone 2008!

Born2Kill

Recommended Posts

עד ה23-24 אני יכול (24 דיי בלחץ)

מה אני חושב שאני אביא?

את הMP4 הג'נרי שלי, את האוזניות שלו, ואת הPALM VX (אולי גם מצלמת CANON)

אבל חברה, בואו נעשה את זה מסודר.

באיזה תאריך, אפשר לעשות את המפגש שאין בו בגרויות והוא קרוב לאמצע השבוע?

ביום רביעי...

אני הולך למכון אבל אני יכול לוותר על זה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

14:00 בצהריים הן אחת השעות החמות.

לפי דעתי קצת יותר מאוחר שתרד השמש, או לחילופין לקבוע תאריך שבו מזג האוויר הוא טוב.

למשל נקבע ל-15/7 אם מסתבר שזה יום חם אז נדחה את היום הזה ליום אחרי או יום לפני (לפי התחזית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חם יהיה בטוח, בוא לא נשלה את עצמנו, אמצע יולי במישור החוף. אבל באוטובוס\רכבת ובעזריאלי אנחנו במזגן ככה שזה לא נורא.

נקבע שכולם יגיעו בשעה 2, מי שיכול לפני יבוא קצת לפני מי שלא מספיק שיגיע קצת אחרי.

אז ההצעות שכרגע על הפרק הם שלישי הבא (8.7) ושלישי שאחרי (15.7) אני אישית יכול בשניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חם יהיה בטוח, בוא לא נשלה את עצמנו, אמצע יולי במישור החוף. אבל באוטובוס\רכבת ובעזריאלי אנחנו במזגן ככה שזה לא נורא.

נקבע שכולם יגיעו בשעה 2, מי שיכול לפני יבוא קצת לפני מי שלא מספיק שיגיע קצת אחרי.

אז ההצעות שכרגע על הפרק הם שלישי הבא (8.7) ושלישי שאחרי (15.7) אני אישית יכול בשניהם.

אם כבר יום רביעי, שכחתם בכלל שיום שלישי הוא יום קצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

14:00 בצהריים הן אחת השעות החמות.

לפי דעתי קצת יותר מאוחר שתרד השמש, או לחילופין לקבוע תאריך שבו מזג האוויר הוא טוב.

למשל נקבע ל-15/7 אם מסתבר שזה יום חם אז נדחה את היום הזה ליום אחרי או יום לפני (לפי התחזית).

החום מתחיל מ-10 עד 5-6.

אני אומר בכלל שנתחיל ב-12.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה אמרתי שמי שיכול להגיע לפני שיגיע לפני, אם אנשים באים מהצפון\דרום יקח להם כמה שעות להגיע.

יותר חשוב שנסגור שלישי הבא או אחריו, אנשים תתחילו לכתוב מתי אתם מעדיפים וסיבות למה לא (רוצים להיפגש, אולי נצליח ביחד לפתור כמה בעיות או להתגמש בשביל אנשים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה אמרתי שמי שיכול להגיע לפני שיגיע לפני, אם אנשים באים מהצפון\דרום יקח להם כמה שעות להגיע.

יותר חשוב שנסגור שלישי הבא או אחריו, אנשים תתחילו לכתוב מתי אתם מעדיפים וסיבות למה לא (רוצים להיפגש, אולי נצליח ביחד לפתור כמה בעיות או להתגמש בשביל אנשים).

יום שלישי זה יום מעולה לדעתי, הוא הכי נוח שיש לי.

בנוגע לשעה.

חברה, אתם לא יכולים לעשות כזה דבר.

תקבעו שעה.

אי אפשר שאדם אחד יבוא ב12 "כי הוא יכול" ואז הוא יחכה עד 2 לבד.

לעומת זה לדעתי אפשר לבוא מ 2 עד שעה מסויימת, אלא אם לא נשאר כל הזמן בעזריאלי.

כי אני לא חושב שזה ישנה אם מישהו יבוא ב2 או ב3, אבל עדיין יכול להיות מצב שלא יהיו הרבה אנשים ב2.

ב-ק-י-צ-ו-ר, להשתדל להגיע ב2 (או שתקבעו שעה אחרת, רק שתקבעו משהו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי שעה 3/4 הכי טובה.

לא לכולנו יש יום פנוי, חלק חוזרים אחרי העבודה ואז הם פנויים.

שעה 3/4 יהיה הכי טובה, לי אין בעיה להגיע לעזריאלי, הבעיה שזה יוצא על יום העבודה. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...