רכשתי את אסןס vk222u, האם יש תהליך מסודר לכיוון ? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכשתי את אסןס vk222u, האם יש תהליך מסודר לכיוון ?

dudik5

Recommended Posts

קודם כל אתחיל בזה שאת המסך רגשתי ביום ו' האחרון מiqpc אשדוד (הייתי שם פיזית)

אני חייב לציין את רמת השירות היוצאת דופן !!! שלהם .כל מה שביקשתי נענה על ידם ברצון וביעילות.

הם אפילו פתחו את המסך לידי וחיברו אותו למחשב והריצו תוכנת דיאגנוטיקה לבדוק שכל הפיקסלים תקינים לחלוטין - תהליך שארך כעשרים דקות.

והתחייבתי ביני לבני שאני נותן להם שאפו על השירות והיחס.

עכשיו לענייננו- כעיקרון אני מאוד מרוצה מהמסך מהעיצוב שלו (מאוד אלגנטי) .

אני רק רוצה לדעת האם יש תהליך מסודר לכיוון מסכים (נגיד קודם ניגודיות אח"כ בהירות וגד')

או פשוט ניסוי וטעייה?

דבר שני המלל במסך לא הכי חד וישנה תחושה של מריחה קלה של האות או הסימן.

תודה על עזרתכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי כיוון בהירות וניגודיות זה תלוי בתחושה שלך. כל אחד יש לו עיניים שונות וגם תאורה סביבתית בתנאים משתנים. לכן אנשים מכוונים את הבהירות לרמות הנוחות להם.

קודם יש לכוון בהירות עד שלא תרגיש שהיא מסנוורת אותך. הסימן לבהירות מוגזמת היא כאבי ראש ותחושת לחץ בעיניים. בהירות נמוכה מדי גורמת להתעייפות. אז כן, זה עניין של ניסוי וטעייה.

הניגודיות עצמה משפיעה על התמזגות גוונים בהירים ועיוות הרפרודוקצייה שלהם מעל ערך מסויים. את זה אתה יכול לבחון בעזרת מבחנים הנמצאים ב-http://www.lagom.nl/lcd-test/. תבדוק אם מעל 75% בניגודיות יש טישטוש של גוונים בהירים. לא בטוח שיש לו אותו כיול זהה כמו של הדגם VW222u אבל זה הכיוון שהייתי מתחיל לבדוק.

הטישטוש של הטקסט - אתה מחובר ב-D-Sub? אם כן נסה DVI. אם ה-ClearType לא נוטרל בדפדפן שלך MSIE 7.0 או עבור כל מערכת ההפעלה עשה את זה גם. ClearType עצמו מהווה חלק מהסיבות לטישטוש טקסט בגלל האופן שבו מבוצע anti-aliasing.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטישטוש של הטקסט - אתה מחובר ב-D-Sub? אם כן נסה DVI. אם ה-ClearType לא נוטרל בדפדפן שלך MSIE 7.0 או עבור כל מערכת ההפעלה עשה את זה גם. ClearType עצמו מהווה חלק מהסיבות לטישטוש טקסט בגלל האופן שבו מבוצע anti-aliasing.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ClearType לא קשור לכרטיס מסך עצמו ומותקן כחלק מתוכנה לבד בפני עצמו או מוטמע בתוכנות מסויימות של מיקרוסופט כמו Windows Vista או Office 2007 ועוד. אם אתה רוצה להבין יותר על ה-ClearType תוכל לקרוא על זה כאן. בכל מקרה, סביר להניח שהוא לא יתאים לך אחרי שכיוונת את החדות של המסך מהתפריט שלו. לאנשים אחרים המתקשים להתמודד עם טקסט קטן ברזולוציה הטבעית או מפוקסל מדי הוא מסייע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...