הסטריה עולמית למציאת סרט המאטריקס החדש. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסטריה עולמית למציאת סרט המאטריקס החדש.

prince amir

Recommended Posts

אני נקטתי בקשר לסרט הזה גישה שונה

אני לא קורא שום ביקורת, לא רואה שום טראיילר ומשתדל להמנע מפרסומות. כשאני אבוא לסרט אני אראה קטעים ממנו בפעם הראשונים ואחשוב באמת מה שאני חושב עליו.

התעסקות בסרט הורסת אותו גם אם הוא טוב. לדוגמא הסרט ספיידרמן: קראתי עליו המון, ראיתי המון ובסופו של דבר לא היה קטע אקשן בסרט שלא ראיתי איפשהוא.

ראו - דברו עליהם אחר כך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל מי שצפה בסרט בצורה פיראטית לא להגיב .....

האיכות הזוועתית שבה ראיתם את הסרט משפיעה על דעתכם , שום דבר לא משתווה לצפייה בקולנוע ( אלא אם כן יש לכם טליווזיה גדולה + + 5.1 + פופקרן וקוקה קולה ) , דעות על הסרט נוכל לתת רק ביום חמישי , אני אישית לא נכנס לשום פורום בקרוב כדי שאנשים לא יגלו

לי פרטים על הסרט , קרה לי דבר דומה בstar wars ומאז אני לא גולש בפורמים עד שאני אראה את הסרט ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט צריך להיות טוב בלי קשר לאופן הצפיה. אם הוא לא טוב בלי האפקטים של הסאונד והגודל של התמונה אז כנראה שהוא לא טוב בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות הדירוג הנמוך יחסית של הסרט ב IMDB (עומד על 7.8 נכון לעכשיו, אך יש לקחת בחשבון את כמות ההצבעות המעטה), אין כל ספק שמדובר בשובר הקופות של השנה (אני מוכן להמר ש Revolutions ירוויח פחות כסף), שהכניס ביומיים בלבד כמעט 74 מיליון דולר (43 מיליון רק ביום הראשון - המספר הגבוה ביותר בכל הזמנים, אם כי ההכנסות של יום רביעי בלילה נכללות במספר זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט צריך להיות טוב בלי קשר לאופן הצפיה. אם הוא לא טוב בלי האפקטים של הסאונד והגודל של התמונה אז כנראה שהוא לא טוב בכלל.

תסלח לי מאוד אבל זה שטויות.....

סרט שנשען על אפקטים בין אם בוידאו ובין אם באודיו לא ניתן לראות ולהתרשם כראוי על מסך מחשב כשהאיכות מתחת לכל ביקורת. הסרט צולם מתוך ידיעה ברורה שהוא יוקרן על מסך גדול והסאונד יושמע במערכות בעלות עוצמה גבוהה.....

אם זה היה סרט של וודי אלן הייתי מסכים איתך ב-100% לא במקרה הזה או באין ספור אחרים (שר הטבעות 1-2, מלחמת הכוכבים 1-2, מאטריקס 1-2, פארק היורה 1-3, ספיידרמן וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב שנשענים על אפקטים כדי למכור

אפקטים זה תמיד ברכה, אבל אני אוהב סרט עם עלילה, עם משחק, עם דרמה

ואם מוסיםים על זה אפקטים זה רק מוסיף

אבל סרט שכולו בעצם מכונת אפקטים וסאונד בDTS לא מרשים אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב שנשענים על אפקטים כדי למכור

אפקטים זה תמיד ברכה, אבל אני אוהב סרט עם עלילה, עם משחק, עם דרמה

ואם מוסיםים על זה אפקטים זה רק מוסיף

אבל סרט שכולו בעצם מכונת אפקטים וסאונד בDTS לא מרשים אותי

מטרקיס זה שילוב של הכל, מאחורי כל הפעלולים האלה יש פילוסופיה ענקית ביותר שקשורה למטריקס. צריך רק להפעיל קצת את הראש, לראות את כל פרקי Animatrix ולשחק קצת במשחק, ולהבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלח לי מאוד אבל זה שטויות.....

סרט שנשען על אפקטים בין אם בוידאו ובין אם באודיו לא ניתן לראות ולהתרשם כראוי על מסך מחשב כשהאיכות מתחת לכל ביקורת. הסרט צולם מתוך ידיעה ברורה שהוא יוקרן על מסך גדול והסאונד יושמע במערכות בעלות עוצמה גבוהה.....

אם זה היה סרט של וודי אלן הייתי מסכים איתך ב-100% לא במקרה הזה או באין ספור אחרים (שר הטבעות 1-2, מלחמת הכוכבים 1-2, מאטריקס 1-2, פארק היורה 1-3, ספיידרמן וכו')

סרט שנשען על אפקטים בין אם בוידאו ובין אם באודיו סימן שאין לו מה להציע. זה לא פארק שעשועים, זה צריך להיות מעניין.

אם אתה רוצה אפקטים ויזואליים לך לפלנטריום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטריקס סרט רע!

הם פשוט הגזימו באורך שלו. בשורה שלי 5 אנשים לא חזרו מההפסקה.

הוא פשוט רע.

יש קטע שהצבא של ציון מתכנס ויש שם מן מועצת חכמים. כל הצבא לבוש במדי עור והחכמים נראים כאילו ברחו מהודו ומלהקות רגאיי...

יש גם קטע של מסיבה ענקית בציון שזה איזה סצנה (מיותרת לחלוטין) של 10 דקות שנראית כמו פירסומת לקולה...

חבר שלי קרע אותי באמצע הקולנוע!

יש קטע שניאו נלחם בהמון סוכני "סמית" בסיומו של הקרב כל ה"טובים" מדברים על הקרב:

מישהוא - "זה היה סמית'?"

ניאו - "זה היה הרבה סמית'ים..."

מישהוא - "איך זה יכול להיות?"

חבר שלי - "COPY PASTE!"

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...