שדרוג 2 מחשבים - 2100 שקל. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג 2 מחשבים - 2100 שקל.

ido-nava

Recommended Posts

שלום, בעבר כתבתי הודעה לגבי שדרוג אך זה לבסוף לא התבצע...

עכשיו אני ממש לפני קנייה ורציתי להתייעץ איתכם לגבי מפרט שבניתי שאמור להתחלק ל-2 מחשבים (בנוסף לחלקים שיש לי בבית).

מחשב א'- מיועד לאוברקלוק, הורדות24/7, משחקים, סרטי HD:

מעבד: Intel Core 2 Duo E7200 פריט שאני קונה

קירור למעבד: TT BigTyphoon

לוח אם: GIGABYTE GA-EP35-DS3 פריט שאני קונה

זכרון: 2GB OCZ Vista Performance Platinum XTC 5-4-4-15 X2 פריט שאני קונה

כרטיס מסך: Nvidia 6800GS 256MB

דיסק קשיח 1: WD 250GB YS SATA2

דיסק קשיח 2: Segate 500GB 7200RPM, 32MB, SATA II פריט שאני קונה

מארז+ספק: TT Shark + Hec 480W Ace.

מחשב ב'- מיועד לאחותי הקטנה, בעיקר לאינטרנט, ICQ, אופיס...

מעבד: 3500+ 939

קירור למעבד: מאיפה לעזעזל מוצאים קירור זול למעבדי 939 ?!פריט שאני קונה

לוח אם: Gigabyte K8N PRO SLI

זכרון: 512X2MB DDR1

כרטיס מסך: 8500GT 256MB GDDR2 פריט שאני קונה

דיסק קשיח: 200GB JS SATA2

מארז+ספק: JZ-608 Midi ATX Black/Silver 420W פריט שאני קונה

המחשב ייקנה מKSP (הכי זולים שמצאתי וגם קרוב לבית), אשמח לשמוע הערות, הארות וכל דבר אחר לגבי החלקים שבחרתי...

וגם, איפה אני יכול למצוא למעבד 939 שיש לי בבית (אני מוציא את הביגטייפון ממנו ושם ב E7200).

נ.ב

מעבד שהוא BOX, ידוע לי שהוא בא עם סטוק, אך האם הקירור כבר מורכב על המעבד ? או שצריך להרכיב אותו ידנית ?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הרכיבים :

המעבד - בסדר גמור, את הקירור למעבד אתה צריך להרכיב לבד על לוח האם...

לוח אם - אם אתה לא משתמש ב RAID ה P35-DSL3 יספיק

זכרון - אפשר היום כבר לקנות 4GB , המחירים די זולים.

דיסק קשיח - בסדר

הכרטיס מסך במפרט הראשון כבר חלש והייתי ממליץ על שדרוגו , אני בספק שהוא יחזיק משחקים כבדים.

מפרט שני

קח את הכרטיס מסך הכי זול שתמצא (150 ש"ח) , גם ככה מהחשב לא למשחקים

המארז+ספק גינריים אבל בהתחשב בשימושים זה בסדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לקנות 500GB אתה יכול לקחת את של אחותך ואת שלך שזה 450 שזה אמור להספיק לך ולאחותך לקנות 80GB או 160.

תן לאחותך את הכרטיס מסך שלך ותיקח לעצמך 2600XT הוא טוב לסרטי HD ויריץ לך משחקים כליליים. אם יש אפשרות להרחבת התקציב אתה יכול למצוא 9600GS ב600 שקל או פחות אפילו.

קירור למעבד של ה939 יש הרבה לשימושים שלה כדאי משהו זול שישתווה לסטוק (במידה ואין לך סטוק אם יש לך סטוק תשתמש בו)

http://skypc.co.il/pl_product~Igloo7222Light~18~0.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור לסוקט 939 אתה יכול לקנות את הfreezer 64 pro של AC

http://arcticcooling.com/cpu2.php?idx=80&disc=

תחפש אותו בזאפ ואתה תמצא על בטוח

לאיגלו מההודעה הקודמת אין הרבה יכולות למרות שהוא שקט אבל במאמץ נשמע - יש לי אחד כזה.

בAC אתה לא תשמע אותו גם במאמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הרכיבים :

המעבד - בסדר גמור, את הקירור למעבד אתה צריך להרכיב לבד על לוח האם...

לוח אם - אם אתה לא משתמש ב RAID ה P35-DSL3 יספיק - הלוח EP35 יותר טוב לצרכים שלי (OC) וגם, ההבדל במחיר הוא 10 שקלים בKSP.

זכרון - אפשר היום כבר לקנות 4GB , המחירים די זולים. יש שם 2 סטיקים של 2GB, שים לב.

דיסק קשיח - בסדר

הכרטיס מסך במפרט הראשון כבר חלש והייתי ממליץ על שדרוגו , אני בספק שהוא יחזיק משחקים כבדים. האם אני יכול לקנות כרטיס מסך חדש שיציג ביצועים גבוהיים (משמעותיים) מאשר ה-6800GS בכ-600 שקל ?

מפרט שני

קח את הכרטיס מסך הכי זול שתמצא (150 ש"ח) , גם ככה מהחשב לא למשחקים

המארז+ספק גינריים אבל בהתחשב בשימושים זה בסדר...

במקום לקנות 500GB אתה יכול לקחת את של אחותך ואת שלך שזה 450 שזה אמור להספיק לך ולאחותך לקנות 80GB או 160. הבעייה היא שזה לא מספיק, במחשב שלי יש מלא חומרHD (כל סרט 4GB, 8GB), אז כך שהיום יש לי 450GB וזה לא מספיק. לאחותי יש כיום 120GB IDE איטיים, אז אותם חשבתי להעביר הלאה, ולהעביר לה את ה200GB JS שיש לי.

תן לאחותך את הכרטיס מסך שלך ותיקח לעצמך 2600XT הוא טוב לסרטי HD ויריץ לך משחקים כליליים. אם יש אפשרות להרחבת התקציב אתה יכול למצוא 9600GS ב600 שקל או פחות אפילו. אני יחשוב על זה, תודה.

קירור למעבד של ה939 יש הרבה לשימושים שלה כדאי משהו זול שישתווה לסטוק (במידה ואין לך סטוק אם יש לך סטוק תשתמש בו)

http://skypc.co.il/pl_product~Igloo7222Light~18~0.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי סבבה לגבי הלוח אם , לגבי הכרטיס אני לא יודע עד כמה הכרטיסים הנמוכים יתנו לך תוספת ביצועים , אם כבר אתה יכול טיפה למתוח את התקציב ולקחת כרטיס כזה http://tms.co.il/product/5459 שללא שום צל של ספק יאפיל על הכרטיס הקודם שלך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נראה לי יירד בכרטיס של אחותי (גם ככה היא לא מריצה משחקים - סרטים זה המקסימום) ולגבי הכרטיס שלי אני כבר יקנה מתישהו כרטיס מסך טוב יותר (אני מתגייס עוד חודש... אז גם ככה לא יהיה לי זמן להיות במחשב).

בקיצור, שאר הרכיבים הם חובה כי לאחותי נשרף המחשב הישן ...

לגבי הזכרונות, מה אתם אומרים עליהם ? האם יספקו את העבודה בOC ? כי יש לי נסיון מר עם זכרונות שקניתי בזול OC (corsair value ddr1).

ראיתי שיש בKSP 2 סוגי זכרונות:

1. 2x2GB Vista Upgrade Copper Mirrored XTC Heatspreader‎ עולה 450 שקל - תזמונים 5-6-6-18 - 1.8VOLT

2. 2GB Performance Platinum XTC - עולה 400 שקל (2 סטיקים) - תזמונים 5-4-4-18 - 2.1VOLT

ביקר יותר תזמונים גבוהיים יותר אך צורך פחות מתח, בזול יותר תזמונים נמוכים אך מתח גבוהה יותר משמעותית.

איך 2 ניגודים אלו משפיעים לי על המפרט (בעיקר אם אני עושה אוברקלוק) ?

אשמח לקבל את דעתכם לגבי החלקים, לבנות משהו יותר טוב באותו המחיר או לשנות משהו ... כי אני ממש צריך לקנות את המפרט.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי למעבד שלך יש מכפלה 9 ככה שאתה יכול להגיע ל3.6 בלי OC לזיכרונות אז לא נראה לי שתנסה בכלל לעבור את זה כי זה מיותר לעבודה יומית.

הבנתי אותך ...

אפשר הסבר קטן איך חישבת והגעת לכך שאני יכול להגיע ל3.6 בלי להמיר את הזכרונות ?

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב עכשיו שהלוח שראיתי בKSP, הוא לא EP35-DS3 אלא EP35-DS3L...

מה ההבדל בין 2 הגרסא EP35-DS3L ל P35-DS3L ?? (ה-e).

ראיתי שב-e אפשר להגיע ל- FSB 1600MHZ (OC), ו 1200MHZ בזכרונות (OC) ובשני לאן, מה זה אומר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע ללוח (Gigabyte EP35-DS3L), הבנתי, תודה אך האם הלוח הזה מתאים לאוברקלוק ? (משהו בסביבות 3.6-4GHZ).

ובנוגע לזכרונות, האם הזכרונות שבחרתי מתאימים ? (2 סטיקים של: 2GB OCZ Vista Performance Platinum XTC 5-4-4-18 - 2.1VOLT) או שעדיף לי לקחת את הזכרונות 2x2GB OCZ Vista Upgrade Copper Mirrored XTC Heatspreader‎ 5-6-6-18 - 1.8VOLT שיקרים ב50 שקל ?

אני פשוט לא רוצה שהזכרונות יגבילו אותי מהר מדי באוברקלוק (יש לי נסיון מר בזה עם זכרנות value)

תודה ומצטער על הלחץ שבשאלות, אני מתכוון פשוט מחר לנסוע ולקנות את החלקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...