אני צריך לקנות אופניים, ואין לי מושג בתחום! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך לקנות אופניים, ואין לי מושג בתחום!

malcolmx9

Recommended Posts

פעם אחרונה שהיו לי אופניים הייתי בן 8 :P. אין לי מושג בתחום ולא יודע אפילו כמה תקציב לשים!

השימוש באופניים הוא די פשוט, סך הכל אמורות להביא אותי למכון שלושה פעמים בשבוע, כשהנסיעה היא 30 דקות הלוך-חזור על מדרכה מסודרת.

אני רוצה לציין שאני די תפרן כרגע :-\.

500 שקלים יספיקו? עדיף לי לקנות משומש ומאיפה בכלל?

אני לא רוצה להוציא סכום של גבוהה, כי זה נראה לי מוגזם לשימוש הפשוט שלהם.

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בטווח המחירים של 500-700 שקל, כמעט כל האופניים באותה הרמה, יכול להספיק לרכיבה רגילה של חצי שעה במדרכה

מחיר של אופניים עם חלקים איכותיים רק מתחיל מאיזור ה2.5K שקל, הגבול זה התקציב והשימוש

לשימוש הזה לדעתי כל זוג אופניים זנב קשיח(בולם קידמי בלבד) יספיק...

השקעה באופניים איכותיים יותר נדרשת כשאתה תרצה לרכוב הרבה יותר ובתנאי שטח קשים יותר, כך שתעשה כאן חשבון לבד:

אם אתה מתכוון לנסוע בעתיד הקרוב יותר מחצי שעה ביום כשיגרה-> שווה להשקיע, אחרת ה500 שקל די יספיקו

לגבי יד שניה, כל עוד אתה לא יודע מה מוכרים לך(מבחינה מקצועית) עדיף לא לקנות, מה גם שלא נראה לי תמצא אופניים שעלו למישהו 5000 שקל והוא ירצה למכור אותן ב400 שקל, זה לא כמו בחומרת מחשבים שערך החומרה יורד כך שמחשב שקנית לפני 7 שנה ב10000 היום לא תמכור בעשירית מהעלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח ב-100% שהנסיעה על האופניים לא תתפתח לתחביב. בבית יש לי רולרס מקצועיים שקניתי ב-2000+ שעליהם אני נוסע בשביל הכיף, האופניים יספקו רק לתחבורה למכון כושר או לבנק בעיר וכו', כך שאין לי סיבה להשקיע יותר מהתקציב שמוגדר.

הנה זוג נחמד ביותר שראיתי בזאפ

http://www.tw4u.co.il/topics.php?id=5&productId=161&topicId=1

עכשיו נבדוק לך עוד

ללכת על הדגם הזה וזהו? יש לך נסיון אישי איתו או רק מנתונים על הדף?

אנשים המליצו לי גם על הדגמים הזולים של becidan.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנתונים על הדף בעקרון, התנסתי בעקרון בהילוכים\מוצרים של שימאנו והם נחשבים טובים ביותר.

כמו כן לך על אופניים עם זנב קשיח-בלי קפיץ אמצעי. כאלו שהמושב נמצא יחסית גבוהה\בגובה ידיות ההגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמ.. בתכלס תחכה לעוד תגובות כי אני לא מבין גדול בתחום או משו. כמו כן אתה יכול להתייעץ בחנויות אופניים\איתם.

החבילה ב80 שקל

אמ....

צמיגים רחבים זה סתם אם אתה לא נוסע בשטח

פתיחה מהירה לכיסא אין לי מושג

אולטה לאופניים-נשמע ערסי

כיסא ספורטיבי-יש מצב

21 הילוכים. לא כזה הבדל לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצרתי קשר עם בעלי האתר:

http://www.becidan.co.il/

הם אמורים להתקשר אליי בימים הקרובים ולהמליץ לי על דגם מתאים בהתאם לתקציב. אבל על מוכרים אף פעם לא סומכים :P.

הבעיה היא, שאני כמעט ולא מוצא אנשים שהתנסו עם אופניים זולים, שאלתי כאן ובעוד כמה פורמים והתשובות די מעורפלות...

נחכה ונראה מה יגידו לי בחנות או בתקווה שמישהו יגיב כאן ויציע משהו שהוא בטוח לגביו ב-100%.

תודה לבנתיים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי בסידן פשוטות דגם 2006 שעלו לי 500 שקל

אופניים די בסדר לנסיעה בסיסית, לא יותר זה

רוב האופניים בתחום הזה די דומות מבחינת החלקים

רק תתעקש על הילוכים שימאנו, וגם תעשה סיבוב קצרצר על האופניים ותבדוק את ההילוכים

הכי חשבו שתרגיש איתם בנוח :xyxthumbs:

בהצלחה

נ.ב.

עם איזה סניף של בסידן יצרת קשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב500 שקל אתה יכול למצוא רק אופניי ברזל כבדות ולא ממש איכותיות :\ רק מ1000 אתה יכול למצוא אופניי אלומיניום נורמליות ומשם השמיים הם הגבול.

ולגבי האופניים שהביאו אליהם קישור, אני מציא להתרחק, אלו אופניים שברור שאמורות רק למשוך את העין ואני יכול לאמר לך ללא צל של ספק שכל החלקים שם הם מהאיכות הגרועה ביותר שאפשר למצוא.

בלם דיסק לבד עולה יותר מ500 שקל והעובדה שהם תקעו שם בלם דיסק קדמי(בטוח מכני ולא הידראולי) רק גורם לי לחשוב שהשלדה בטח שוקלת כמו בית וההילוכים הם מהסדרות הכי נמוכות של שימאנו.

ולגבי זה שאמר ש"שימאנו זה טוב" אז זה בדיוק כמו להגיד שATI זה טוב בהקשר של 3850 :\.

אני מציע לך להכנס לסניף של רוזן ומינץ שהם חנות עם מוכרים מצוינים שיסבירו לך בדיוק מה אתה יכול להשיג ובכמה, אבל אל תצפה לניסים, אופניים איכותיות באמת לא מוצאים בכזה מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אני ממליץ על רוזן ומינץ אחרי שעברתי כמה חנויות אופניים ושם השירות הוא מעל ומעבר.

ולצורך העניין יש להם סניפים כמעט בכל הארץ http://www.rosen-meents.co.il/

אני מציע לך ללכת לאחת החנויות ולברר על , יש המון דברים שהם לא מעדכנים באתר ולפעמים יש הנחות של 30%+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...