ipod nano תומך? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ipod nano תומך?

matanaskar

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם של איריבר ומיזוהו. אלה כל החבורות המוכרות. כמו שאמרתי, חוץ מאפל וארכוס, כולן תומכות.

חלק מן האיפודים של , הישנים, תומכים בFLAC ועוד פורמטים בעזרת ROCKBOX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על זה ובסוף אני ילך על הנאנו.

אני ימיר את המוזיקה שלי לMP3 באיכות של 320kbps שגם ככה אני לא חושב שאפשר לשמוע הבדל בין הפורמטים בנגן שכזה( או בכל נגן ניד).

אני יודע שהרבה לא אוהבים את , תחלס גם אני לא אוהב חברות כאלו שסתם גובות מחיר מופרז רק בגלל שזה מותג וזה איקון. אבל זה הנגן היחידי שמתאים לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם הפונט של הI7 הוא שהוא מכוער

http://www.yoobuy.it/images/Cowon%20i7%204%20Gb%20Nero.jpg

ומה גם שהצורה של הנגן שלי כרגע היא בידיוק כמו של הI7 והוא אצלי 3 שנים , הוא אומנם שירת אותי נאמנה אבל כבר אני לא יכול לראות אותו אז בא לי משו אחר לגמרי.

ולעומת זה

http://www.pocketpcfreak.com/archive/ipod-nano-fatty-hands-on-166.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט אי אפשר להגיד על הנאנו שהוא מכוער...

על כל אייפוד...

אבל זה כל מה שיש בו: היופי!

אין בו שום דבר עדיף על אחרים!

שלא נדבר על היתרונות של אחרים עליו!!!

במחיר שלו אתה יכול לקנות בובה של נגן כמו !!!

חשבת עליו בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=678763

כן ראיתי את הנגן הזה ובאמת הוא נראה לי עסקה משלמת מאוד , אבל לא מתאים לי בגלל שאני מתכוון לשים רק שירים והמון ובנגן הזה יש רק כפתורי לחיצה שבכדי לעבור שירים אני אצתרך ללחוץ עשרות פעמים להבדיל מהאיפוד שיש לו את הגלגלת הזאת שמאוד נוחה לי ( השתמשתי קצת בדגם הקלאסיק) .

לא צריך להרוג את האיפוד רק בגלל שהוא מחברה שנואה, הוא פשוט מכשיר איכותי שדורשים עליו קצת יותר מדי, אז אני מעדיף להוסיף עוד את ה100-200 שקל ולקבל את מה שאני רוצה בידיוק.

עכשיו למשו קצת אחר, יש זיופים של איפוד נאנו החדש? דגם ה4G) איך מזהים? ומה אתם אומרים כדאי אולי לקנות את הנגן ביד שתיים , יש הרבה שמוכרים אותו אחרי שימוש של פעם פעמיים ונמאס להם אז אולי אני אוכל להשיג את הנגן במחיר בסביבות ה500 . שווה לנסות לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא כזה מדהים, הוא האמת די קטן ולא כזה נוח להחזיק ביד (וזה, גיל, מניסויון) מה גם משום מה אפל החליטו שהיציאת תיהיה למטה, עוד יותר לא נוח להחזיק אותו, במיוחד ביד ימין (ומה לעשות, רובינו כאלה)

ואין שום בעיה עם האיכות שלו (ז"א, חוץ מהעובדה שברגע שפתחת את הקופסא, יש לך כבר שריטות בכיסוי האחורי [תשיג מהר חיפוי]) אבל בשביל "יופי" (מיילא האיפוד הרגיל או הטאצ') לשלם עוד 300 שקל ולקבל שרשת (איטיונס כן, ברור שאפשר להסתדר איתו אבל הרבה יותר כיף פשוט לחבר את הנגן ולהעביר אליו ישר שירים, בלי צורך בתוכנה [כו, יש לי איפוד]) וכלא (תמיכה בהרבה פחות פורמטים, חיבור קנייני) אני לא כל כך בטוח עד כמה זה משתלם (מילא היה ROCKBOX, עוד היה הופך את הנגן לשווה משהו).

אגב, בדוק את זה

נראה סבבה לגמרי

ואם אתה מוכן להמתין קצת, בקרוב אקבל ליידי את ה D2 ואוכל לענות לך כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא כזה מדהים, הוא האמת די קטן ולא כזה נוח להחזיק ביד (וזה, גיל, מניסויון) מה גם משום מה אפל החליטו שהיציאת תיהיה למטה, עוד יותר לא נוח להחזיק אותו, במיוחד ביד ימין (ומה לעשות, רובינו כאלה)

ואין שום בעיה עם האיכות שלו (ז"א, חוץ מהעובדה שברגע שפתחת את הקופסא, יש לך כבר שריטות בכיסוי האחורי [תשיג מהר חיפוי]) אבל בשביל "יופי" (מיילא האיפוד הרגיל או הטאצ') לשלם עוד 300 שקל ולקבל שרשת (איטיונס כן, ברור שאפשר להסתדר איתו אבל הרבה יותר כיף פשוט לחבר את הנגן ולהעביר אליו ישר שירים, בלי צורך בתוכנה [כו, יש לי איפוד]) וכלא (תמיכה בהרבה פחות פורמטים, חיבור קנייני) אני לא כל כך בטוח עד כמה זה משתלם (מילא היה ROCKBOX, עוד היה הופך את הנגן לשווה משהו).

אגב, בדוק את זה

נראה סבבה לגמרי

ואם אתה מוכן להמתין קצת, בקרוב אקבל ליידי את ה D2 ואוכל לענות לך כמו שצריך

טוב התבלבלתי לחלוטין , אני כבר לא יודע מה להחליט.

אפשר קצת מידע מה זה הrockbox הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תדע לך שמניסיון, הגלגלת של האיייפודים ממש ממש לא מדוייקת...

בס"מ הוא יכול או לעבור לך 10 קבצים או לא לעבור אחד, לא הייתי בונה על זה...

וגם זה משטח מגע, ככה שאין לך פידבק לגבי הסיבוב, אז אתה יכול בלי לשים לב לעבור מתחילת הרשימה לסופה...

ואם אתה אוהב תקטע של הגלגלת יש לך גם M6 שהרבה יותר טוב מהנאנו...

ובכלל יש את הסאנסות למיניהם שהכי אני ממליץ על SANSA VIEW כי יש לו גלגלת מאוד מאוד נוחה...

והרבה פחות באגים מהקודמים...

ולמה אתה חושב שהזן לא נוח?

אתה יכול פשוט להשאיר אחד מהחצים לחוץ ולרדת ברשימה- עד שבא לך!

וגם אם אתה לוחץ עשרות פעמים, הכפתורים שלו נורא נוחים, ככה שזה לא נורא...

נראה לי שיהייה לך יותר נוח להפעיל טיפונת משקל על האצבע מאשר לסובב אותה המון סיבובים דביליים...

ואגב, בזן, כל המוסיקה מסודרת כמו שצריך-

לפי אמנים, לפי אלבומים של האמנים, אלבומים בכללי, ז'אנרים וכל מה שתוכל לחשוב עליו בעצם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...