שיתוף מדפסת ברשת אלחוטית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיתוף מדפסת ברשת אלחוטית

roma4k

Recommended Posts

אח"צ טובים,

לאחרונה התקנתי רשת ביתית אלחוטית - שני מחשבים מחוברים חוטית לראוטר BR6204WG ועוד מחשב נייד אחד שמחובר בצורה אלחוטית אליו.

האינטרנט עובד בצורה סה"כ טובה בכל אחד מהמחשבים. בנוסף, בין שני המחשבים הנייחים אני משתף מדפסת.

השאלה שלי - איך אני יכול לצרף את המדפסת כך שאוכל להשתמש ממנה גם דרך הרשת האלחוטית של המחשב הנייד?

בנייחים יש לי XP ובנייד ככה שזה מעט לא מובן בשבילי כיצד לעשות זאת.

אשמח לכל עזרה, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציינתי שהמדפסת הינה משותפת בין שני המחשבים הנייחים ומובן מאליו שתחילה בחרתי בה לצורך שיתוף כמו שאמרת..

יש סימן גם של יד כזאת מתחת למדפסת ב , הבעיה שאני לא מצליח למצוא אותה בנייד.. אולי יש צורך ליצור איזשהו דיסק מתוך XP? (מתישהו היתה אופציה כזאת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לעשות בדרך הבאה:

בנייד ניכסתי ל RUN ורשמתי "\\" ואת הכתובת IP של המחשב הנייח שאליו מחוברת המדפסת. ניפתח החלון עם השיתוף של המחשב הנייח והעברת קבצים עובדת במיטבה וגם יש סמל של המדפסת המשותפת, אבל כאשר אני לוחץ עליו ניפתחת לי הודעת שגיאה 0X0000079 משהו בסגנון.

למישהו יש מושג מה זה יכול להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם תיקיות רגילות אתה כן יכול לשתף?

כן, תקיות רגילות אני יכול לשתף.

תנסה להתקין את הדרייבר של המדפסת ידנית למחשב עם הויסטה.

אני לא בטוח איך זה יוכל לעזור כי בעצם אחרי שאני אתקין אותה היא תופיע כמדפסת רגילה במחשב הנייד ואז כשאחזיר אותה לנייח שוב פעם לא אוכל להתחבר אליה דרך הרשת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאר אתה משתף עם שני מערכות הפעלה שונות חשוב שבשניהם יהיה מותקן הדרייבר המתאים.

אתה לא חייב לחבר את המדפסת כדי להתקין את הדרייבר.

הבעיה שלא כל דרייבר נותן אפשרות של ריבוי "תת דרייברים" למערכות שונות בעת שיטוף..

f_printerm_7c3ecab.jpg

f_print2m_84c54f3.jpg

וגם באותם מקרים לא תמיד תמצא את המערכת שמתאימה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון -

אני נידהם כל פעם מחדש.. הכנסתי את הדיסק של הדרייברים ואז ניזכרתי שאני לא בטוח אם הם מתאימים ל ולא התקנתי אבל בכל זאת רציתי לבדוק פעם אחרונה אולי זה כן עובד.. והפלא ופלא ניכנסתי לחלון עם השיתוף וזה התחבר למדפסת ושאל אם אני רוצה להתקין דרייבר, וככל הניראה התקינה איזה דרייבר שמתאים ולא מהדיסק כי הוא לא היה בפנים כבר..

כל אופן, עכשיו זה עובד אני חושב. תודה על העזרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...