Sick - מורה על תלמידה: "היא מכוערת". עדכון: ע"מ 3. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sick - מורה על תלמידה: "היא מכוערת". עדכון: ע"מ 3.

00000

Recommended Posts

"קשה לה להשתלב בטבעיות בחברה אינה קוראת מצבים חברתיים.

צורתה החיצונית והתנהגותה בחברה גורמות לדחייה מסוימת.

למרות מאמצים גדולים של החברה להתייחס אליה באופן נורמטיבי".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3542738,00.html

אלוקים אדירים?

"בפגישה עומתה המורה עם הטענות. לטענתה, נדהמה המורה על כך שדבריה הוצאו מהקשרם והתנצלה בפני ההורים והנוכחים" -

לא קצת סותרת את עצמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה שום בעיה עם "ההתבטאות" הזאת (שמעניין גם מי הדליף אותה בכלל ולמה), תפסיקו לנסות להיות פוליטיקלי קורקט בכל דבר. יש אנשים שלא מסוגלים להשתלב בחברה, זו המציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כבר יכול להיות כל-כך מגעיל במראה חיצוני של ילדה בכיתה ג'? ולמה בגלל זה היא לא יכולה להשתלב בחברה?

יש לך דוגמא אקטואלית למה שאתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה שום בעיה עם "ההתבטאות" הזאת (שמעניין גם מי הדליף אותה בכלל ולמה), תפסיקו לנסות להיות פוליטיקלי קורקט בכל דבר. יש אנשים שלא מסוגלים להשתלב בחברה, זו המציאות.

אכן,

חבל שבצה"ל זה לא כל-כך מובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר ?! איך "צורתה החיצונית" של הילדה רלוונטית בכלל ?.... אין שום קשר בין מראה של ילד לבין הצורך להעבירו לחינוך מיוחד.

אתה מכיר את הילדה המדוברת שאתה מדבר? יש מקרים שבהם המראה החיצוני הוא השלכה ישירה של כישורים חברתיים מוגבלים, ולכן ככל הנראה המורה דאגה לציין את זה בדו"ח שהיא הגישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

42. לא פליטת קולמוס אלא חות דעת מקצועית

גם אם זה לא נעים

יש אנשים שהתנהגותם ומראם גורמים לדחיה מסוימת

זה עובדה

וגורם מיקצועי כמו מורה חיב לציין זאת אם הוא מבחין בכך

זו ביקורת

ואפשר ללמוד ממנה

מראה חיצוני וגם התנהגות אפשר לשנות

אבל קודם צריכים להכיר בזה שהמראה החיצוני גורם לבעיה

למורה הזו מגיע ציון לשבח שהעיזה לציין בדוח דברים שאולי לא נראים טוב אבל בהחלט יכולים לעזור אם יתיחסו אליהם בכובד ראש

56. אולי תרגעו

קודם כל זה לא משהו שנאמר לילדה אלה נכתב בדוח עבור צוות מקצועי וההורים. אתם לא מכירים את הילדה לא יודעים איך היא נראת ובמיוחד לא מה סיפור הרקע.

אולי הילדה מוזנחת, אולי היא לא מתקלחת אולי אלף ואחד דברים. ממה שהמורה הזאת כתבה לא שומעים שום רשעות פשוט תאור המצב. היא לא אומרת שהילדה מכוערת היא אומרת ואני מצטט - " צורתה החיצונית והתנהגותה בחברה גורמות לדחייה מסוימת". אין כאן רשע, היא רואה את הילדה יותר שעות ביום מההורים.... אמא שלה במקום להוכיח האם הילדה שלה יפה או לא יפה צריכה להיות מודאגת ממצבה החברתי....אבל זה כנראה מעניין אותה פחות.

90. המורה צודקת. אתם מעדיפים מכבסת מילים?

המורה לא אמרה שהיא לא אוהבת את הילדה. היא תיארה מצב. הילדה אומללה. כנראה ילדים לועגים לה ולא רוצים בחברתה.

אבל במקום לפתור את הביעה - ההורים בוחרים לתקוף את המורה.

כולכם יודיעם שזה נכון. כשיש ילד עם עיוות גופני - ילדים לא רוצים קשר איתו. כולכם צבועים, ותוקפים מורה הגונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין מה מסע הצלב הזה נגד המורה.

ומצחיקים אותי ההורים-

"הילדה שלנו יפה וכולם אומרים לנו את זה"

.......אתם באמת חושבים שמי שאתם מכירים יגיד לכם את האמת, שהם מתלבטים למי להגיד שלום שהם רואים את הבולדוג שלכם במלונה?

כמו שאמרו פה, מראה חיצוני וגם התנהגות אפשר לשנות. רק חבל שלא טורחים להתרכז בבעיה, אלא יוצאים למסעות צלב......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היינו חיים בספרטה היא הייתה מוצאת להורג לפני שנים,היא צריכה להגיד תודה כל בוקר.

HAOOOOOOOO

אם אתה מחפש בחורה שנראית כמו בחור ספרטני, אולי כדאי לך להבדק ע"י איש מקצוע :P

אני באמת לא מבין מה מסע הצלב הזה נגד המורה.

בדיוק כפי שאתה לא מבין את מסע הצלב נגד המורה, אל תמהר גם להגן עליה.

הרי דחייה מסיבות מראה חיצוני זה עניין סובייקטיבי, בנוסף, אם הילדה באמת סובלת

מאיזשהו פגם(אני לא מדבר על הזנחה הגיינית וכאלה) אלא באמת פגם, נניח, עודף משקל

אף גדול, חצ'קונים או אנא-ערף מה, זה באמת לא סיבה להעיף ילדה לחינוך מיוחד, נכון

שילדים מנודים מפתחים לפעמים קצת attitude, זה לא אומר שצריך להפריד אותם לכיתה טיפולית!!!

לי אישית נראה, שהסיבה שכ"כ התלהמו ממה שהמורה כתבה, זה שכנראה הילדה סובלת מכיעור

שלא כ"כ ניתן לשנות, אז באיזו בעיה בדיוק אתם רוצים שהילדה תטפל? שהיא תעשה השתלת חזה/ניתוח אף/שאיבת שומן בכיתה ג'?

תסתכלו על זה בצורה הבאה, ילד שחור שפיתח איזשהם רגשי נחיתות כי כל הזמן צחקו עליו שהוא שחור.

המורה תכתוב שהילד מעורר דחייה מבחינה חיצונית והתנהגותית, הייתם באותה צורה אומרים לו "לך תטפל בבעיה"?

מן הסתם, שאם המורה הייתה כותבת שהילדה מעוררת דחייה כי היא לא נקייה מספקית או מוזנחת, ההורים כבר

מזמן היו אצל עובדת סוציאלית במשרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קשור להתנהגות הרבה יותר מלמראה.

עדיף שאני לא אראה לך איך נראתי בכתה ז' עד שהתחלתי לתפוס את עצמי בידיים

ועדיין, לאורך כל השנים לפני התיכון (עברתי דירה וגם בי"ס) היו לי טונות של חברים. תאמין לי שזה לא קשור בגרוש לאיך שאתה נראה, הרבה יותר להתנהגות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PIKA - אתה לא ממש יכול לשפוט את ההורים כי לא אובייקטיבים בכלל. זה בטח קשה להורים להגיד\להודות על הבת שלהם שהיא לא יפה, או משהו רע בכלל...

ועוד כשהמורה אומרת שבגלל דבר כזה (בלי לשפוט למקרה הזה) צריך להעביר את הילדה לכיתת חינוך מיוחד, שים את עצמך במקומם...

אם היינו חיים בספרטה היא הייתה מוצאת להורג לפני שנים,היא צריכה להגיד תודה כל בוקר.

HAOOOOOOOO

אני מת פה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...