עדות מצולמת: צה"ל לא פגע בבית המשפחה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדות מצולמת: צה"ל לא פגע בבית המשפחה

MODY69

Recommended Posts

נראה לך שלמישהו יהיה איכפת כרגע?

הנזק התדמיתי כבר נעשה, את הגינוי מהאו"ם כבר קיבלנו (גם כן הבן קי מון הזה, עדיף כבר את קופי ענאן), אף אחד לא יטרח לעניין בממצאי התחקיר.

אם בן קי מון מוציא הודעת התנצלות ולוקח חזרה את הגינוי שלו בעקבות ממצאי התחקיר, אני מורח מיונז על המחשב הנייד שלי ואוכל אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור שמאלני מניאק - זה לא מזיז כלום

אף פעם לא חשבתי שצהל הוא לא מוסרי, רוצח וכו - אני אישית עושה יותר כמעט 30 יום כל שנה בתור לוחם ותאמינו לי

אף פעם לא רצחתי ואף פעם לא ראיתי מישהו מחיילינו רוצח.

המאבק הזה מיותר - כולם מבינים שתקום מדינה פלשטינאית בסופו של דבר (גם בימין מבינים את זה... לאט אבל בהתמדה)

השאלה היא כמה דם עוד ישפך כאן - הן מהצד הפלשתיני והן מהצד הישראלי

תסתכלו מה קרה בלבנון - סתם הקזנו דם במשך כל כך הרבה שנים, בזבזנו כל כך הרבה כסף על מה - על סתם!

הישיבה בלבנון (כמו בשטחים) לא מנעה ולא מונעת שום דבר.

יש להגן על המדינה בצורה חכמה, לחזור לגבולות שפויים, לקפל את האזרחים מהשטחים, לסגור עם גדרות ושדות מוקשים - ברגע שתהיה פגיעה של תלול מסלול

פשוט להפציץ את האזור (ולא משנה לי אם זה נורה מתוך בית ספר או מסגד או בית כנסת לצורך העניין).

מה שמצחיק הוא תמיד לגבי מאבקים כאלו - שרב התושבים (משני הצדדים) - בסך הכל רוצים לחיות בשקט, להתפרנס בכבוד ולהעמיד צאצאצים

ורק בגלל האיוולת של המנהיגים דם נשפך.

רק תחשבו רגע (וכדאי שתראו את הסרט "לכשכש בכלב"), מאוד נוח לא לטפל בבעיות האמיתיות (הפערים החברתיים, העוני, הכבישים והשחיתות)

ולהמשיך להיבחר על מצע של אני לא אחזיר או אני אעשה שלום. תתעורר.

אתם לא חייבים להסכים איתי - אבל במהלך ההיסטוריה לא קרו יותר מדי פעמים שעם ויתר על השאיפות שלו לעצמאות

בברכת יום עצמאות שמח,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...