תחקיר בטחוני במודיעין כמה שאלות מצפוניות אליכם D: - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחקיר בטחוני במודיעין כמה שאלות מצפוניות אליכם D:

שוקו

Recommended Posts

יש לי מחר תחקיר לאחד הפרויקטים בגאמא, עכשיו היו כמה שאלות שתהיתי מה כדאי לענות

1) האם אתה נוהג לשתות אלכוהול. ציין מקרים, כמויות, עם מי ומתי השתכרתה

האמת: עם חברים ב"על האש" או קצת במסיבות, אף פעם לא השתכרתי טוטאלית, וכמובן עם ההורים ובאירועים כלשהם

זה נחשב? אני לא מאלו שיסתבכו בדברים של עצמם אז אני יכול לסמן "לא" ולהגיד שרק באירועים עם המשפחה\חגים. מה היתם עושים

2) עברות מחשב- האם ביצעתי עברות מחשב

בצעירותי התנסתי בסריקת מספרי , סריקת פורטים פתוחים והשתלתי כמה טרויאנים לחברים שלי, לא דברים רציניים מידי. (אבל גיליתי שחבר שלי אוהב סאדו בכמויות)

מה לדעתכם אני אמור לענות =\

ואני חותם שאני מסכים להיבדק בפוליגרף, כמובן שהם לא יעשו את זה.

כמו כן אם יש לכם עצות נוספות\מישהו מכיר את התחקירים האלו מוזמן לספר

נ.ב. אני גם מתמיין לעתודה אז זה יותר כגיבוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמר את האמת, מה שציינת זה שטויות ולא יפגע בך בשום צורה.

אבל גם אם זה היה משהו רציני עדיף לא לשקר כי הם כן שולחים לבדיקות פוליגרף במקרים מסויימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1

עבירות מחשב - תפרט את המניע שהיה מאחורי הפריצה (מתוך אתגר, ופרצת לחברים קרובים וגם יידעת אותם על כך).

אלכוהול - אתה יכול להגיד שאתה שותה לפעמים עם חברים בירות, גם מישהו שלפעמים משתכר זה בסדר ומותר.

אל תשכח שהם מודעים לכך שרוב הנוער בישראל שותה, ומעבר לזה - גם לוקח סמים.

אם לא לקחת סמים מעולם, מצבך טוב בהרבה משל הרבה חבר'ה אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לעבירות מחשב.הם ישאלו אותך דברים ספציפיים מאוד למשל באיזה תוכנות וגרסאות השתמשת או איפה למדת את מה שידעת אז וכו'...

העצה הכי טובה שאני יכול לתת לך זה לא לשקר בכלום אם זה בעניין העבירות מחשב,אלכוהול,סמים פשוט תגיד את האמת...פשוט תתכונן לחפירה של הרבה מאוד זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי תודה, אז בקשר לעברות כתוב להשאיר את זה רק עד לראיון, אז כנראה שאני אספר.

בקשר לאלכוהול. לסמן לא וכשישאלו אותי להגיד שדברים קטנים זה מבחינתי לא נחשב. או לסמן כן?

ליד כל סעיף יש "ארצה לדבר על זה בע"פ", כדאי לסמן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשקר. נקודה.

אגב, יהיה לך "יותר קל" לומר את האמת מאשר לומר שלא עשית כלום.

אני, למשל, עברתי תחקיר בטחוני אז ואמרתי את האמת המוחלטת (כן, הייתי סופר ילדה טובה בגיל 18..לצערי כבר לא כל כך טובה כיום :lol:) - לא שתיתי אלכוהול אף פעם (חוץ מיין של קידוש אצל סבתא), לא ניסיתי לעשן כלום מעולם ולא ניסיתי שום סם. החוקר שלי בהתחלה חשב שאני כנראה המרואיינת הכי מפגרת בעולם אם אני חושבת שהוא יקנה את הבולשיט הזה ולקח לי הרבה מאוד זמן לגרום לו להבין שכן, אני פשוט חנונית מדופלמת.

אז תאמין לי שעדיף לך להגיד את האמת. הם לא מפגרים, ולומר שאתה שותה עם החבר'ה או שכשהיית בן 16 פרצת לאייסיקיו של חבר שלך זה לא מזיז להם במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על הדאבל אבל חזרתי מהתחקיר אפשר לנעול.

אלכוהול אמרתי, בקשר לעברות מחשב היא באה אלי בשאלה "אם אני שמה 2 מחשבים, אתה יכול לפרוץ לאחד בעזרת השני" עניתי "לא"

והיא לא מבינה בזה יותר מידי אז יוצא שסימנתי לא.

סה"כ היתי שם יחסית מהר, שאלות חופרות כמו "האם אבאש'ך הרביץ לאמאש'ך כשהיתה בגילאים 0-6"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבירות מחשב זו סתם שאלה מכשילה. כמעט כל אחד התנסה עם "תוכנת פריצה" כמו subseven או netbus (לפחות היותר זקנים פה) שזה

חלק משובבות קלה או אתגר ללא כל כוונה פלילית. לכן יש לומר את האמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...