מהי אומנות הלחימה האפקטיבית ביותר כנגד א&#1512 - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהי אומנות הלחימה האפקטיבית ביותר כנגד א&#1512

asta

Recommended Posts

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חעח קטות ערסים...

איזה יום אחד אני חזור הביתה בלילה (1 ככה) ורואה חבורות ערסים באיזה רדיוס של 20 מטר.

בכל מקרה בשעה 4 מתעורר להשתין... פתאום סירנות, אני כזה מסתכל ופשוט רואה אורות אדומים, ואני גר איזה

שתי קילומטר קו אויר מהאזור. פשוט נקראתי.

אף פעם אל תרביץ לערסים תמיד תדאג לשסע ערס בערס כי זה יהיה הדבר הכי מצחיק שתראה אי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העצה שחלק מכם נתנו , הוא של לברוח מהמקום ,

ואכן במקרים מסוימים הפיתרון הזה טוב אבל במרבית התרחישים ולרובכם הוא הכי גרוע מהסיבות הבאות:

מי בכלל אמר שאתה רץ יותר מהר מהתוקף ?

זאת עלולה להיות טעות פאטאלית להסתמך על כישורי הריצה שלך ,מפני שגם אם אתה אצן אולימפי יש סיכוי גבוהה שתקלע לדרך ללא מוצא (dead end ) ותמצא את עצמך עם הגב אל הגדר או הקיר.

אין לך עיניים בגב ועל כן אין לך אפשרות להגיב בזמן לניסיון הדקירה שבא מאחורה כאשר אתה בורח בריצה .

אם כבר רודפים אחריך עם סכין ואתה לא מצליח להגדיל את פער המרחק או לפחות לשמור עליו

אז עדיף כבר להפסיק לרוץ , להסתובב לקבל את הדקירה מקדימה ולא בגב ,מהסיבה הפשוטה שאתה יכול לנסות להסיט את הסכין עם יד שמאל כך שהסכין תפגע באיברים הפחות חיוניים בצידי הגוף ובמקביל ביד השנייה להביא אגרוף לאף\צוואר\הסנטר של התוקף.

גם אם הסכין תפגע בעורק הראשי של יד שמאל או בצידי הגוף ,לרופאים לא יהיה קושי לסדר את זה

(כמובן בהנחה שאלתרת חוסם עורקים ושהתפנית בזמן סביר לבית החולים).

אם בזמן הבריחה תחטוף דקירה בגב ויתמזל מזלך והסכין לא תיפגע לך בלב או באבי העורקים(מוות כמעט מיידי,גם אם כירורג מדופלם מטפל בך שנייה אחרי הדקירה) אלא "רק " , אזי יש לך כ-20 דקות עד שהריאות יקרסו ואתה תיחנק למוות . (במילים פשוטות אם האמבולנס יתעכב ויגיע אלייך אחרי 20 דקות הסיכויים שלך לצאת מזה חי ובלי נזק מוחי כתוצאה ממחסור בחמצן ,יורדים מאוד ).

במקרה הספציפי שלי בריחה אינה אופציה מפני שפציעה ברגל מגבילה אותי בכל מה שקשור לריצה

וגם מפני שהארסים השכונתיים יודעים איפה אני גר ובריחה רק תגרום לכך שהם יעשו לי אמבוש (מארב ) בחדר המדרגות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהיה כזה פטאליסט, ערסים רגילים (כלומר : לא מאפיונרים בכירים ממשפחות הפשע) הם בד"כ לא מהיותר מתוחכמים בנמצא - ויש דרכים רבות להתגבר עליהם.

והנה קישור למידע בעניין אמצעים טכנולוגיים למניעת פשיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכוונתי להתחיל להתאמן בחדר ולהיכנס לנושא של אומנויות לחימה.

איזו אומנות לחימה פחות מסתמכת על בעיטות ועבודת רגליים ? (יש לי מוגבלות קלה ברגל ).

מה הם המרכזים\המדריכים המומלצים באזור המרכז והשרון (עד חדרה ) לקראטה \קרב מגע \אומנויות לחימה אחרות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל הנושא כאן אבל תן לי להגיד לך (פותח הנושא) משהו אחד, לך למכון ותתאמן כמו שצריך או שבאמת תלמד אומנות לחימה כלשהי, אבל הכי הכי חשוב זה עניין ההתמדה! ברגע בתפסיק להתאמן במה שאתה עושה כך תהיה פחות "מוגן".

אני בזמן האחרון מקבל כל מיני שיגעונות פיתאום, שאני הולך ברחוב ורואה חבורת ערסים שהולכים לידי וצועקים לעצמם ואני מת להיכנס להם באמא, אני נועץ בהם מבטים ומסתכל עליהם ממרחק וממתין שאחד מהם יגיד משהו בסגנון:"על מווה ת'מסתכל?!" ואני ישר יתנפל עליו!!

אבל לצערי אף אחד מהם לא שם עלי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...