מהי אומנות הלחימה האפקטיבית ביותר כנגד א&#1512 - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהי אומנות הלחימה האפקטיבית ביותר כנגד א&#1512

asta

Recommended Posts

Anatoli אני בכלל לא מסכים שזה לא עוזר

נכון שבארץ יש הרבה מדריכים ברמה נמוכה

אבל אני יגיד לך ככה

יצא לי לפגוש אומני לחימה ברמה גבוה

אחד קפוארה ואחד קרטה

בקפוארה לנסות לתפוש אותו באחיזה

שזה הדברים שאני יודע הכי טוב זה כמאת בלתי אפשרי

הבן אדם זז כמו קוף מקוק

ואם זה היה קרב רציני היה מנצח אותי בלי שהייתי מצליח לתת מכה אחת אפילו

והלכתי וניצחתי מספיק מכות בחיים

הבחור של הקרטה

קטן מימני ומאוד ולמרות זאת הוא כמו ברזל

ומכה אחת שלו יכולה לפצוע אותי באופן רציני

יש לו מכות מאוד חזקות ומאוד מדויקות ומאוד מהירות

רק לניסיון תפסתי אותו באחיזה לראות אם הוא יכול להשתחרר

והוא הצליח להשתחרר מגליאוטינה או איך שכותבים את זה

שזה אחיזה מאוד טובה והוא עשה את זה במכות מדויקות לנקודה חלשה בגוף

ובלי הרבה טווח תנועה ובלי ליראות את הנקודה

וכל זה שאני לוחץ על הצוור שלו חזק באחיזה

אז נכון שברמות הנמוכות אני יכול לכסח הרבה אנשים שלומדים אומנות לחימה

ואני יודע האבקות חופשית בעיקר

אבל לא ברמות הגבוהות למרות החוזק הפיזי שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קרירין, הרבה מדיי אנשים חיים בסרט. ערסים ברחוב זה לא סטיבן סיגל. אין לך פה שופטים שמחלקים נקודות, ואתה לא צריך לתפוס אף אחד. סך הכל צריך אומץ לעמוד על שלך ולתת כמה מכות, ויותר לא יתחילו איתך. זה שחבר שלך קופץ כמו קוף, או מתגרד כמו שימפנזה זה אחלה, זה מצוין לתחרויות, וזה גם יעזור לו למצוא עבודה בקרקס, אבל זה בפני עצמו לא יעזור לו נגד ערסים. החלק היחיד שאומנות לחימה תורמת לך ויעזור לך בחיי היום-יום זה ביטחון עצמי. במידה וזה לא מוסיף לך ביטחון עצמי, חבל לזרוק כסף על שטויות. ועדיף למצוא משהו אחר שכן יעזור לביטחון העצמי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב זה לברוח תפסו אותי ואת חברים שלי איזה 40 איתיופים (שגם באים בחבורות) ולא ברחנו רצינו להראות שאנחנו "גברים"

בסוף יצא שחטפנו מכות אותי איזה 15 הפילו על הרצפה ופיצצו אותי ואפילו לא הספקתי להביא בוקס אחד בגלל שהם הפילו אותי מהר , כמובן שהם הם היו פחות עוד היה איזה סיכוי כי מכול ה40 היו איזה 7 שבאמת חזקים וכול השאר הם סתם חלשים שבאים אלייך בפוזות ,

אז הכי טוב זה לברוח אבל צריך לדעת גם להתגונן ולהביא מכות כי הם תופסים אותך כמה ערסים ואתה רואה שאין לך סיכוי לברוח אז הכי טוב שאתה תתחיל את המכות ולא תחכה שהם יתחילו .

פעם תפסו את חבר שלי חבורה של "ערסים" והביאו לו מכות אחרי איזה חודש הם עוד פעם תפסו אותו אז הוא ישר קפץ על אחד פיצץ לו את הפנים כמובן באותו הרגע הוא חטף מכות אבל מאז הוא עובר לידם והם לא אומרים כלום כי הם רואים שיש לו ביצים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4 דפים ואף אחד לא המליץ לך לחייך, להחזיר איזה בדיחה שהם יצחקו ממנה ולהמשיך הלאה? את רוב הזמן שלי

אני מעביר במקומות כאלו ואף פעם אין לי בעיה, מישהו זורק הערה אני מחזיר משהו מצחיק שלא פוגע בו, וזהו. לטווח

הארוך זה הכי משתלם.

בפעם היחידה (בצעירותי) שקפצו עלי איזה 20 ערסים (כי לא עשיתי את מה שכתבתי מעל אלא עניתי וחיממתי אותם),

קפצתי על המנהיג (מהערסים הקטנים האלה) ופירקתי אותו לפני שהחברה שלו קלטו בכלל מה קורה, הם היו כ"כ בשוק שבן אדם

אחד קופץ עליהם ולא הם עליו, שהם לא ניסו להחזיר בכלל. יש לציין שאני בחור לא קטן במיוחד כך שאולי זה היה פקטור.

ודבר אחרון - קרירין, איפה לכל הרוחות מצאת ערסים ברעננה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד 10 שנים כולם יהיו פה ארסים

אני רואה כבר ערבים צעירים מתחילים להתנהג כמוהם(פעם היה להם כבוד)

אשכנזיים מתחילים לשחק אותה כאלה(דוגמת יוסי מלאך שזרק את החזיז באולם מלחה)

ועוד שהאנשים האיכותיים והלא ארסים עוזבים את המדינה,ויש הרבה כאלה..

איפה שאתם לא מתסכלים יש אותם בכל חור בכל עיר בכל מועדון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם איזה 30-40 (לא מגזים) ערסים שלאחד מהם היתה בעיה עם חבר שלי החליטו להיכנס בנו (הינו 4-5), ואכן אומנות הריצה משתלמת.

הערסים בקרית גת ברמת IQ נמוכה במיוחד, ואין מצב שהם יתחכמו ויערבו לך.

למצבים שהכוחות יותר מאוזנים, או בכלל. עד הרגע האחרון כדאי להתנהג בצורה גאה ( :silly:), לא להראות שהאתה מפחד, לדבר תקיף. אם תחוש גבר-ערס הם גם יראו בך כזה. תלך עם חברים שלך בלי לפחד, אבל גם אל תתגרה בהם יותר מידי.

סיפור שני בנושא:

ישבנו ליד הקוסמוס איזה 3-4 איש, באו אלינו כמה ערסים קטנים יותר אבל בכמות של 10(בשנתיים נראה לי). בתירוץ מה התחלתה עם אחותי, הם די המציאו אותו על המקום.

והם נסחפו לזה, אז מגיע החלק שנהיתי אומן לחימה :silly: אבל בצורה פוקסיונרית בהחלט.

בהתחלה אחד מהם הביא לי בעיטה, אז שמתי את היד שלי לחסום אותו (בקטנה כזה), הוא איכשהו החליק ונפל מזה ודפק את הראש ברצפה.

אחרי זה איכשהו אחד מהם ניסה להביא לי אגרוף ושבר מזה את השעון שלו

ואז אחר הוציא סכין והתחיל לנפנף בו, והם הלכו לקרוא לחברים שלהם שיטפלו בנו.

אז הלכנו בשם ברוגע, אחרי הפניה עברנו לריצה :P

מרחוק ראינו התקהלות באזור, בחיים D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל מלהתאמן בחדר ,

בלי קשר לקטע של הכוח, יותר לקטע של החזות (וסתם כי זה בריא וחשוב :smile1:)

ו

דבר שני כל אומנות שנכנסת בMMA (למי שסיווג אותה כאומנות, זו טעות)

MMA מציין לחימה משולבת, משמע גם האבקות, גם איגרוף/בעיטות, גם קרקע, גם SUBMISSIONS.

העיסוק בMMA הוא האפקטיבי ביותר, מפני שלא יהיה ניתן להפתיע אותך, לדוגמא

יכול להיות מישהו מאסטר של מואי תאי (איגרוף תאילנדי), כל בעיטה שלו במהירות האור, כל אגרוף כמו פטיש,

אבל ברגע שהיריב פשוט יכסה את הפנים ויתכופף קדימה ופשוט ירוץ אליו, הוא לא יוכל לעשות כלום, וימצא את עצמו על הקרקע מפרפר

בMMA יש הכל, כמובן שכל אחד מתמחה במשהו אחר, אבל אתה מוכן להכל, כמובן שלא לדברים כמו אלות וסכינים,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי הרב ,מתוך אילוצים מסוימים אני מתגורר באזור שניחשב שמורת טבע של

ארסים מהזן הנחות ביותר .

למרות שאני משתדל לשמור מהם מרחק ,היו לי אתם מספר חיכוכים שנסתיימו עד כה רק באיומים מילוליים או פיזיים (גם הספיקו כבר לאיים עלי בכלי קרים ).

המשטרה באזור מגורי היא אימפוטנטית ולא מתפקדת.

מסקנתי היא שבתכלס אני צריך לדאוג לעצמי מפני שיום אחד המזל יגמר..

אני אצטרך לחיות עוד זמן מה בעיר המסריחה הזאת ,עד שיהיה לי את האפשרות להסתלק ממנה.

מהי לדעתכם אומנות הלחימה האידיאלית לתנאי הרחוב העכשוויים:

איגרוף תאילנדי \קארטה \ קרב מגע \איגרוף \איקידו \ג"יאוגיצו \טאיקוונדו\ג"ודו \ארניס ?

זה יותר עניין של אסטרטגיה ואופי:

ריצה או אומץ :-).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב UFC הראשון עשו טורניר לברר מה היא אומנות הלחימה הכי טובה... בסוף הבחור של הג'יו ג'יטסו ניצח

ותגידו אחים שלי אתם לא רואים UFC אגו טוטאל?!!!!

אני התחלתי לראות ודי נגנבתי מאיך שהאנשים האלה נלחמים חבל הזמן ... אז איפה אפשר ללמוד MMA ככה באזור חולון ראשון לציון?

חוץ מזה לעוד כמה זה קרה פה הקטע שאתם הולכים מכות בהתחלה על הרגלים ואז שניכם נופלים על הריצפה??? לי זה קרה תמיד

בגלל זה עדיף ללמוד משולבת אני חושב... שתדע מה לעשות על הרגלים ואז בקרקע איך לעשות נעילות וחניקות ואיך לברוח מזה ולחזור בחזרה למצב עמידה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנות הריצה.

אם לא התחלת ללמוד כבר, עד שתלמד אומנות לחימה כלשהי שתוכל לעזור לך באופן פרקטי, אתה כבר תהיה בעל בית משלך כנראה. זו השקעה של 8-10 שנים עד לרמה כזו.

לעומת זאת, אפשר תוך 3 חודשים לשפר את מהירות הריצה שלך והסיבולת גם יחד באופן ניכר מאוד.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח וואי 1 וחצי בלילה הערתי את כל הבית מהצחוק שלי

חזק אהבתי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אומנות הריצה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אותכם אמנויות לחימה, הדבר הכי טוב שאתם יכולים לעשות זה להכנס למאיץ חלקיקים/להעקץ ע"י חיה רדיואקטיבית/להיות מליונרים ולקנות חליפה משוכללת/להיחטף ע"י חייזרים שיבצעו בכם ניסויים/להיקלע לקרינה אינטרגלקטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...