מפרט למשחקים ועבודה משרדית 3000 ש"ח גג - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למשחקים ועבודה משרדית 3000 ש"ח גג

reyrey_200

Recommended Posts

אם אני לא טועה לשניהם המעבדים יש אותו FSB אבל המכפלה של E8400 היא 9 ולא 8.

מכיוון שזה 1333MHZ התדר התחלתי הוא 333 שכפול 8 יוצא 2.66 כמו לE8200 וכפול 9 יוצא 3 כמו לE8400.

מקווה שאני לא טועה פה.

בכל מקרה אם זה כך,אז מכפלה גדולה יותר זה יתרון בOC אז זה עוד יתרון ל8400.

בקשר ללוחות והגבלת OC:

תזכור שאולי הP35 ייתן לך חופש OC נרחב יותר,אך אתה גם הOC שלך מתחיל מ2.66 ולא מ-3 ולכן אתה גם מתחיל נמוך יותר.

כמו כן תזכור שאתה עושה את זה על סטוק ויש מצב טוב שהטמפרטורות יגבילו אותך עוד בכלל לפני שתגיע למגבלה של הלוח.

הקטע הוא שאני לא יודע בדיוק כמה הP31 מגביל אותך ביחס לP35,אבל בכל מקרה מה שבאתי להגיד שכאילו ההפרש בOC לטובת הP35 מתקזז פה לפי דעתי מכיוון שאתה בכל מקרה מתחיל מנמוך יותר ואתה עושה OC על סטוק.

קיצר(אני תמיד חופר ומגיע לעיקר בסוף):אם תעשה OC עם שניהם במצב הנוכחי,יש סיכוי לא רע שהתדר המקסימלי יהיה זהה.

אבל,יותר קל להחליף לעומת לוח,לכן אולי באמת עדיפה האופציה של E8200+P35,ואז בעתיד להוסיף יותר נורמלי ככה שהOC לא יוגבל ע"י טמפרטורה ואז המגבלות של הלוח אכן יהיו חשובות יותר והיתרון של הP35 בOC ייכנס לפעולה.

הבנת את מה שניסיתי להגיד פה חח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א,כשחשבתי על זה שוב,יכול להיות שמצד שני המכפלה הגבוהה יותר של הE8400,תפצה על ההגבלה לכאורה של הP31.

ועוד משהו,אם אתה לא רוצה להכניס את הזכרונות לOC תחשוב על זה שגם ככה אתה מוגבל עד תדר 400,ואז לE8400 יש יתרון עם המכפלה.

תקשיב,אני חושב שזאת שאלה לפורום OC,ושעדיף שתשאל שם מה עדיף בין שתי האפשרויות האלה.

כמו כן,תחליט אם אתה מעוניין בכלל להכניס את הזכרונות לOC מכיוון שאם לא יכול להיות שההבדל בין הלוחות בכלל לא משפיע בטווח הזה של מ333 ל400,ואז בכל מקרה עדיף הE8400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד ה-E8200 נראה לי מיותר לשימושים שציינתה - עדיף לבחור ב-E7200 החדש (והזול יותר - כ-650ש"ח).

בשאלה היא אם אני יבוא לSKY אם מעבד מקופסא

הם ירכיבו לי אותו יחד עם החומרה האחרת שאני קונה

מהם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...