בעיות עם portforward - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות עם portforward

Asafalfa

Recommended Posts

טוב אני האמת כבר מאבד את הראש כאן ...

יש לי מחשב שמחובר באופן ישיר לאינטרנט (אני מדבר על זה שכלל אין לי שמחובר לעוד כמה מחשבים) המודבר מדובר זה AZTECH DSL-600E רגיל שמקבלים מחברת ...

ומלפני כמה ימים אני פתאום ראיתי כי ברגע שאני עושה בדיקה דרך ה UTORRENT בנושא PORTFORWARD אני כול הזמן רואה שהוא סגור , יש לציין כי נעשה נסיון של כיבוי הדלקה , חיבור מחדש, הפעלה מחדש של המחשב, כיבוי ה ZA אבל עדיין בעיות :\...

משהו נתקל בבעיה

משהו אחד אחרון ב EMULE אין לי כלל בעיות :\...

יש לציין בנוסף שנעשה נסיון להוסיף בכניסה למודם את הפורט אבל מסיבה לא ברורה כל פעם שרציתי לשמור את חוק שכתבתי זה עשה לי ERROR: Error found on page...

מה שבטוח שמעולם לא היה לי את הבעיות האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לציין בנוסף שנעשה נסיון להוסיף בכניסה למודם את הפורט אבל מסיבה לא ברורה כל פעם שרציתי לשמור את חוק שכתבתי זה עשה לי ERROR: Error found on page...

נעשה נסיון להוסיף אבל כמו שאתה רואה ללא הצלחה :\

חשבתי אולי לעשות עידכון ל FIREWARE אבל אני פוחד להתעסק עם זה שמה יש הגדרות מסוימות שזה יכול לשנות לי ואז אני יהיה תקוע ...-מה אתם חושבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעשה נסיון לעשות HR ...

אבל שוב עשיתי כתיבה מPORT עד PORT ובPORT MAPING כתבתי את אותו יציאה שאני מעוניין לפתוח עשייתי שמירה .

ואז זה באמת שמר לי את "החוק" אבל לא היה לי את האפשרות להזיז אותו לשורה של הפעלה כי כל פעם שניסיתי זה כתב לי ERROR: Error found on pageכאילו אני משהו לא נכון :s05:...

...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני האמת כבר מאבד את הראש כאן ...

יש לי מחשב שמחובר באופן ישיר לאינטרנט (אני מדבר על זה שכלל אין לי שמחובר לעוד כמה מחשבים) המודבר מדובר זה AZTECH DSL-600E רגיל שמקבלים מחברת ...

ומלפני כמה ימים אני פתאום ראיתי כי ברגע שאני עושה בדיקה דרך ה UTORRENT בנושא PORTFORWARD אני כול הזמן רואה שהוא סגור , יש לציין כי נעשה נסיון של כיבוי הדלקה , חיבור מחדש, הפעלה מחדש של המחשב, כיבוי ה ZA אבל עדיין בעיות :\...

משהו נתקל בבעיה

משהו אחד אחרון ב EMULE אין לי כלל בעיות :\...

כלומר המודם הזה עובד כמודם (מחייג מהמחשב) או שהגדרת אותו כנתב (מחייג ממנו), למרות שרק מחשב אחד עובד?

אם המודם הוא סתם מודם הוא לא זה שחוסם. תאפס אותו ע"מ להוציא כל מיני הגדרות שלא אמורות להיות בו ותבדוק את החומת אש שלך במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק זה הבעיניין לא נעשה הגדרה כזו או אחרת בשביל שיהיה .

אכן מדובר רק במודם שמחייג מהמחשב (רגיל לכל דבר).

הדבר המשונה הוא שמעולם לא היה לי בעיות כאלה ופתאום עכשיו זה התחיל ...

יש לציין כי אני עובד עם ZONE ALARM אבל על מנת ליהיות בטוח כי הוא לא גורם הבעיה נעשה כיבוי לאותו תוכנה ונסיום להתחבר מחשדש ולאינטרנט ולUTORRENT אבל עדיין לאחר לחיצה לבדיקה של אותו הפורט קיבלתי שוב את הצבע האדום :nixweiss:[br]פורסם בתאריך: 23.04.2008 בשעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תריץ חיפוש תראה שישי את זה להרבה אנשים ::)

תנסה לשנות מספרים לפורטים ולבדוק שוב.

בכל מקרה אתה לא צריך להפנות פורטים אם אתה משתמש בחייגן.

קודם כל תודה , אבל אני מכיר את הנושא הזה וגם קיים לי אופציה לשנות את היציאה כל פעם בכניסה אבל הזה כל הזמן ככה...

יש לציין כי עשיתי הרבה פעמים נסיונות לשנות PORT דרך "בחירת יציאה בצורה אקראית" אבל ...

האמת שאני באמת שלא מבין כבר מה יכול ליהיות בעיה ...

האם קיים יכולת שינוי לספק לבצע שינוים ,ובך לגרום לזה שאני יראה בעיה מסוג זה? (אם כך איך ה EMULE עובד תקין :nixweiss:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...