תנו בבקשה מידע על הפסיכוטכני שעוברים בצבא (בהתייצבות אחר צו 1) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תנו בבקשה מידע על הפסיכוטכני שעוברים בצבא (בהתייצבות אחר צו 1)

B0necrack3R

Recommended Posts

תיהיה מוכן טוב.

תשן טוב בלילה...ותבוא רענן למבחן.

אל תעשה טעיות כמו אנשים אחרים.. ::)

בגלל האנגאובר מסויים המבחן הלך מעצבן...

ומשום מה אני לא רואה זימונים בדואר :-\

אבל לא נורא..אני את התפקיד שלי בצה"ל

מצאתי..

(קרבי זה הכי אחי..)

(עוד 3 חודשים אני אגיד לכם איפה אני..מקווה להגיע לימ"ס..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפ קטן שיכול לעזור לך:

בצו הראשון מלבד המבחנים הפסיכוטכניים יש גם שלב שנקרא הראיון האישי, מטרת הראיון הינה לקבוע את רמת המוטיבציה שלך לשרת, והתאמתך למסגרות חדשות מבחינה חברתית, הראיון מניב נתון שהוא חלק מהציון הכולל שלך, כך שהוא גם מהווה חלק חשוב לא פחות מן המבחנים, אם אתה רוצה נתונים טובים, תגיד למאבחנת שמבחינתך לשרת בכל היחידות בצה"ל(כולל יחידות הח"יר!) אל תגיד שתתנגד להתגייס ליחידות אלה מכיוון שזה יפגע בנתוניך האישיים!

חשוב!! הראיון האישי אינו מהווה אינדיקציה לאן תשובץ, הוא רק מהווה מרכיב מהציון האישי ואין לו שום משקל לגבי עתידך הצבאי!!

אתה בטוח? אני בכל מקרה בגישה של לאמר את האמת ורק האמת, בין השאר כי המאבחנות אמורות לעלות על דברים כאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חושב שאם אני אגיד להם שכל החיים שלי רציתי לשרת ביחדית מחשבים וכל החיים שלי זה מחשב וכל הדברים האילה..

זה מה שיקדם אותי לעבר מטרתי לשרת ביחידת מחשבים??

תודה.

בסדר, נגיד שאתה אומר את זה במהלך הראיון האישי, אתה יודע מה המאבחנת תשאל אותך? משהו כזה:

"רק מחשבים? ואם ישבצו אותך במקום אחר? מה תעשה?" או "אתה מגיע ביום הגיוס, ואומרים לך לעלות לאוטובוס של גולני, תעלה או לא?"

בקיצור, תגיד שהכיוון הכללי שלך הוא מחשבים, אך לא תתנגד, ואף תקבל בברכה את ההצבה להיות חייל קרבי או כל מה שהצבא ירצה.

אתה בטוח? אני בכל מקרה בגישה של לאמר את האמת ורק האמת, בין השאר כי המאבחנות אמורות לעלות על דברים כאלה...

בעקרון אתה אמור להראות כאילו אתה באמת מתכוון לזה, להראות אמין וכו', ניתן לעשות את זה בקלות אם מבינים קצת שפת גוף, למשל , להסתכל ישירות למאבחנת בעיניים שאומרים את זה, תנועות ידיים תוך כדי דיבור וכו'...

ואם אני לא טועה, הציון הכי נמוך בקב"א הינו 43.

צד"כ הוא הציון שנקבע בראיון בין 0-9.

ודפ"ר הוא הציון הפסיכוטכני 10-90 בכפולות של 10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...