תנו בבקשה מידע על הפסיכוטכני שעוברים בצבא (בהתייצבות אחר צו 1) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תנו בבקשה מידע על הפסיכוטכני שעוברים בצבא (בהתייצבות אחר צו 1)

B0necrack3R

Recommended Posts

היי חברה קיבלתי צו ראשון וכמו שאמרו לי קודמיי שאחד

הבדיקות שמה זה בדיקה פסיכוטנכית (אני מבין שאם אני רוצה עדית במחשבים בצבא אז כדאי לי להואציא ציון טוב!)

השאלה שלי לוותיקים ביניכם שכבר עברו את השלב הזה בהתגייסות.. איזה מן תרגילים יש שמה? כמה זמן נותנים לך? כמה תרגילים צריך לפתור? ובכלל איך אני יכול להתכונן לזה \ לקבל דוגמאות?

יש אולי אתר עם דוגמאות לבחינות צבאיות כאילה ??

ובכלל למבינים ביניכם האם זה ישפיע על בקשותי להתקבל ליחידת מחשבים?!

תודה רבה מראש.

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון הוא מלא שאלות קלות שקל לטעות בהן

ויש לזה השפעה מסוימת על השיבוץ שלך

דוגמא לשאלה: לחנה שלוש תפוחים ושלוש בנים

כל בן הביא לה תפוח נוסף ואחרי זה היא אכלה שתים כמה תפוחים נשארו?

וככה מלא ויש לך מעט זמן לכל שאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה ישפיע על איזה יחידה תהיה (במיוחד אם זה מחשבים) שנית כל זה שטויות בסגנון אם א' נמצא מזרחית לד' וג' מערבית לה'... איפה ב' יחסית לז' זה כמה שאני זוכר אבל עברו שלוש שנים והייתי בהאנג-אובר כשעשיתי אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון הוא מלא שאלות קלות שקל לטעות בהן

ויש לזה השפעה מסוימת על השיבוץ שלך

דוגמא לשאלה: לחנה שלוש תפוחים ושלוש בנים

כל בן הביא לה תפוח נוסף ואחרי זה היא אכלה שתים כמה תפוחים נשארו?

וככה מלא ויש לך מעט זמן לכל שאלה

מממ רק כדי להיות בטוח - 4? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנחש שהתכוונת למה שאני אמרתי בקשר לכיוונים זה בסדר השלוש נקודות אמורות לאמר שיש עוד המון נתונים שלא חשובים העיקרון זה שאתה משרטט על הדף (שהם נותנים לך ומבקשים אותו חזרה עם כל הקשקושים) איפה כל דבר ואז אתה מגיע לתשובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמאת אומרת ? הם נותנים לך דף עם נתונים מוכנים ? או שאתה צריך לסרטט לבד.. אם לבד אז לא הצלחתי לפתור את הבעיה הזו .. :-X

דרך אגב ..יש שמה כל מיניי בעיות עם צורות וכאילה?? אם כן תנו לי בבקשה לינקים לבעיות כאילה באינרנט..

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפ קטן שיכול לעזור לך:

בצו הראשון מלבד המבחנים הפסיכוטכניים יש גם שלב שנקרא הראיון האישי, מטרת הראיון הינה לקבוע את רמת המוטיבציה שלך לשרת, והתאמתך למסגרות חדשות מבחינה חברתית, הראיון מניב נתון שהוא חלק מהציון הכולל שלך, כך שהוא גם מהווה חלק חשוב לא פחות מן המבחנים, אם אתה רוצה נתונים טובים, תגיד למאבחנת שמבחינתך לשרת בכל היחידות בצה"ל(כולל יחידות הח"יר!) אל תגיד שתתנגד להתגייס ליחידות אלה מכיוון שזה יפגע בנתוניך האישיים!

חשוב!! הראיון האישי אינו מהווה אינדיקציה לאן תשובץ, הוא רק מהווה מרכיב מהציון האישי ואין לו שום משקל לגבי עתידך הצבאי!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי את הפסיכוטכני לפני יותר מחודשיים

המחשבים הישנים האלה עם תדר רענון של נראה לי פחות מ60 שרפו לי את העיניים רציני כאב לי הראש חבל על הזמן אחרי שעתיים וחצי בלי לזוז מהמחשב.....

זה היה קל... מטומטם... ומה שלא יודעים מנחשים..... ואי אפשר לקבל ציון גרוע :) כי גם ככה אתה לא יודע כמה אתה מקבל וממש לא צריך להתרגש מזה....

יום חמישי יש לי את הרעיון האישי... אני יזבל להם בשכל אני רוצה לעשות הכל... אבל! יש לי בעיות גב אז אווווו חבל אני לא יכול להיות קרבי...

התקווה שלי זה להיות ש.ג בקריה... הכי כיף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חושב שאם אני אגיד להם שכל החיים שלי רציתי לשרת ביחדית מחשבים וכל החיים שלי זה מחשב וכל הדברים האילה..

זה מה שיקדם אותי לעבר מטרתי לשרת ביחידת מחשבים??

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפ קטן שיכול לעזור לך:

בצו הראשון מלבד המבחנים הפסיכוטכניים יש גם שלב שנקרא הראיון האישי, מטרת הראיון הינה לקבוע את רמת המוטיבציה שלך לשרת, והתאמתך למסגרות חדשות מבחינה חברתית, הראיון מניב נתון שהוא חלק מהציון הכולל שלך, כך שהוא גם מהווה חלק חשוב לא פחות מן המבחנים, אם אתה רוצה נתונים טובים, תגיד למאבחנת שמבחינתך לשרת בכל היחידות בצה"ל(כולל יחידות הח"יר!) אל תגיד שתתנגד להתגייס ליחידות אלה מכיוון שזה יפגע בנתוניך האישיים!

חשוב!! הראיון האישי אינו מהווה אינדיקציה לאן תשובץ, הוא רק מהווה מרכיב מהציון האישי ואין לו שום משקל לגבי עתידך הצבאי!!

זה לא נקרא ציון, אלא קב"א (=קבוצת איכות).

מה זה קב"א ואיך הוא נקבע?

משקללים את כל המבחנים שאתה עובר באותו יום (מתמטיקה, הבנת הנקרא, חשיבה צורנית, לוגיקה וכו'...), יחד עם הסטטוס האישי שלך (מצב משפחתי, שנות לימוד וכו'...) ועם הראיון האישי שאתה עובר.

סך כל המרכיבים האלה נותנים מדד צה"לי שנקרא קב"א. המקסימום בסקלה של הקב"א הוא 56 (שווה ערך ל-100). לא זוכר מה המינימום.

זהו בערך.

אל תתרגשו ותעשו את המבחנים ברצינות, ויהיה בסדר.

בהצלחה. ;)

עריכה:

עוד פרטים כאן:

http://www.idf2000.co.il/enter.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...