לאיזה בצפר ללכת? לאיזה מגמה? אני עולה לכיתה י' וצריך עזרה (פרטים בפנים) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאיזה בצפר ללכת? לאיזה מגמה? אני עולה לכיתה י' וצריך עזרה (פרטים בפנים)

naorai

Recommended Posts

אני התקבלתי לתיכון בירושליים, אולי חלקכם מכיר התיכון למדעים ולאומנויות, או בקיצור יאס"א, זה תיכון ברמה מאוד מאוד גבוהה ואלו הם הבעיות שלי:

א. אני גר בעכו ואני מגיע הביתה פעם בשבועיים

ב. ימבה כסף- 14000~ש"ח לשנה (לא בטוח כמה מילגה אני יקבל בטוח מקבלים מלגה אז לא להעיר על זה) + כסף של נסיעות+אני יבזבז לפחות 100 שקל בשבועיים, אז זה ניסגר בסביבות ה20000 בשקט.

אני אובד עצות, אם מישהו מכיר\למד בבצפר הזה אשמח לעצות הערות וגם מכל האנשים בפורום אני באמת צריך עזרה הפעם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בית הספר מול בית הלוחם שנראה כמו איזה קולג' אנגלי? רק שאלה של כסף...

ד"א תדע לך שכמעט לא מרשים לתמידים שם לצאת מהבניין. תמיד נראה לי מוזר שלא רואים שם תלמידים במדשאה ואז שאלתי את חבר שלי שאחותו למדה שם והוא אמר לי את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה הקוטג' האנגלי, ומה פתאום לא מרשים לאנשים לצאת מהבניין?, אתה מתכוון למדשאה? אני הייתי שם בסדנה של 3 ימים והייתי הרבה בחוץ, אני בספק אם זה נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יתנגד אם כל הת'רדים שצצים בנוגע לבתי ספר / בחירת מגמה יאוחדו ל"מגה-ת'רד" אחד גדול?

כן, כיוון שאלה נושאים שונים... אחד התלבטות לגבי בית ספר שזה בעל גוון חינוכי וחברתי, אחד מגמה ואחד איזה פסיכי משהו עם המורה שלו לכימיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שנמצא את הת'רד הזה אין לי בעיה לאחד אותו ;) כן אבל זה באמת יפריע קצת

ולנושא- עד עכשיו כל מי ששמע על הביצפר אמר רק דברים טובים חוץ מזה לומדים שם החל מ8 בבוקר עד 7:30 בערב, אבל בכל זאת זה ניראה לי תמוהה ביותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא לימוד רצוף ברור שיש הפקת צהריים של שעתיים והפסקות ארוכות בין השיעורים, ולכל תלמיד יש מערכת ייחודית משלו, תלוי בקורסים שהוא לוקח אז זה לא 12 שעות, אבל יש כאן לפחות 7-8 שעות

נ.ב אני מעדיף את האייקון הזה :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?!?!!? אתה הולך לשלם 14 אלף שקל על תיכון מסריח?!!?

אני שנה הבאה עולה ליב'... אני יודע שאין שום דבר שהייתי משלם עליו 14 אלף שקל כדי לקבל.... לך לסתם תיכון תוציא ציונים טובים ותשמור את הכסף הזה לאוניברסיטה......

ואני לומד באחד מהתיכונים הכי טובים בארץ [אם מישהו מכיר אז.... תיכון רוטברג ברמת השרון...] ... אז אין פה מה להגיד לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא, אם אין איזה בעיה של נכשלים או בעיות למידה, אני לא רואה באמת סיבה ללכת לפנימיה. וכל עוד התיכונים באזור שלך איכותיים מספיק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל איך התנאים שם? יש לך טלוויזיה? שכנים בחדר? עוצר של כיבוי אורות ב22:00?

אלו דברים חשובים מאוד שאם תשכח אותם עכשיו אולי תצטער הרבה זמן על זה שאתה לא לומד 7 שיעורים חוזר הביתה ועושה מה שבא לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד למקומות אחרים בעולם-שרמת בי"ס הספר שממנו הגעת

משפיעה על הסיכוי שלך להתקבל לאוניברסיטה (בגלל הפערים העצומים בין בתי הספר)

בארץ רק הבגרות שלך חשובה כך שאם הפנימיה הזאת לא ALL THAT

אני לא חושב שכדאי לך ללכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...