פיגוע משולב באמצעות שיריוניות בכרם שלום 13 חיילים נפצעו. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע משולב באמצעות שיריוניות בכרם שלום 13 חיילים נפצעו.

zorgi

Recommended Posts

מי שרוצה להפוך לאבק יחד עם הבית שלו, שישאר שם, מי שרוצה להציל את עצמו, שיברח.

הם רוצים להקריב את עצמם לאללה? בבקשה, מי אני שאמנע מהם לעשות כן. ניתנו שלושה ימי התראה שלמים, אם הם רוצים לבצע התאבדות המונית למען... כלום? שיבצעו. לא צריך להתקפל אם ילד נהרג או אם אישה נפצעה - תפנימו, אנחנו בפאקינג מלחמה!

אם הם לא מבדילים בין אזרחים לחיילים כשהם יורים טילים, כשהם פולשים לריבונות ישראלית ויורים לכל עבר או כשהם שולחים את אחמד לפוצץ את עצמו בלב תל-אביב, גם אנחנו לא צריכים להבדיל. אני לא אומר שצריך לשחוט את תושבי הרצועה ללא הבחנה, אני רק אומר שצריך לנקוט בכל האמצעים בכדי למנוע פגיעה בתושבים שלנו - ואם כמה אזרחים שלהם יפגעו בדרך, אין מה לעשות. מי שבחר בטרור כדרך להשגת מטרות (בחמאס במקרה שלנו), שידע שיש סיכוי שימצא את מותו כתוצאה מכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא כן. נותנים התראה בכל אמצעי התקשורת שתוך 3 ימים כל השכונות הצפוניות ברצועה הולכות להפוך לאבק. מי שרוצה להפוך לאבק יחד עם הבית שלו, שישאר שם, מי שרוצה להציל את עצמו, שיברח. אחרי 3 ימים, מרימים טייסת F16 לאוויר ומפוצצים לכל האזור את הצורה.

בפעם הבאה שהם יחליטו לעשות בעיות, מוחקים את השכונות הבאות בתור - מצפון לדרום. אולי כשהם יעמדו עם הגב למצרים עצבניים ועם הפנים לטייס F16 מסוקס, הם יבינו שממש לא כדאי להתעסק איתנו.

וכן, על ה*ין העולם. אני רוצה לראות מדינה אחת באירופה, ובעולם בכלל, שתהיה מוכנה לסבול את מה שאזרחי מדינת סובלים יום-יום, ולא תעשה כלום בנידון. בושה של ממשלה, בושה של מדינה. באמת שאני לא מבין איך שרדנו פה 60 שנה.

חחחח

קודם תמצא טייס מסוקס, אחרי זה נדבר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...