שאבתי את המחשב מאבק בזמן שהיה דלוק+השפרצתי לחץ אוויר מבקבוק והשואב התפוצץ - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאבתי את המחשב מאבק בזמן שהיה דלוק+השפרצתי לחץ אוויר מבקבוק והשואב התפוצץ

N82

Recommended Posts

שאבתי את המחשב מאבק בזמן שהיה דלוק+השפרצתי לחץ אוויר מבקבוק והשואב התפוצץ

השפרצתי את הלחץ אוויר(קניתי את הלחץ אוויר מאוטו דיפו בקבוק בצבע כחול) על המאורר של המעבד +שמתי את השואב במרחק של כמה סנט' מהמאורר של המעבד

השואב התפוצץ עלה באש וכמובן שהלך לפח

השאלה שלי האם יש קשר בין מה שעשיתי עם הלחץ אוויר לזה שהשואב שלי התפוץ או שסתם בא לו להתפוצץ באותו רגע מקרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כבה מחשב

הכן אוויר דחוס+מטלית+שואב אבק, רצוי מהקטנים יותר. זה רק בשביל שהאבק שיוצא ישאב לתוכו ולא יזרק לחלל החדר.

ליד כל סינק שאתה עומד לנשוף עליו עם האוויר הדחוס- תכין את השואב מהצד השני במרחק כמה ס"מ מהסינק, ותלחץ. נקה שאריות עם המטלית.

בתכל'ס, אני בכלל מנקה עם קומפרסור, אבל אני בספק שיש פה לרוב האנשים גישה לאחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיפקט :kopfpatsch: מי משפריץ בקבוק לחץ וגם שואב באותו זמן ועוד כשהמחשב דלוק יש לך מזל שכול הבית לא נשרף וכול העיר שלך הייתה עכשיו בהפסקת חשמל :screwy: :cwm21: :cwm10:

קודם כול לחץ רגיל או רק שאיבה [move]וכשהמחשב סגור[/move]

אסור בשום אופן להשתמש בשני דברים או 3 דברים ביחד :jump:

וגם מה קשור לפורום הזה או אפילו כול פורום של משועממים הנושא שלך מגיע לך לדעתי :nono::bash::pissed:

חח

לפי איך שאתה נשמע אתה בן אדם מאד מתוסכל

שיהיה לך חג שמח תיהיה בריא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח

לפי איך שאתה נשמע אתה בן אדם מאד מתוסכל

שיהיה לך חג שמח תיהיה בריא

אני לא מתוסכל אבל אני מתעצבן מהאנשים פה תמיד מנסים לעשות 1000 מטלות וכמה שיותר מהר וחפיף אבל בסוף הכול נהרס להם{נהגים שחוטכים בדקה ה91 וכול הממהרים למניהם וזה מוציא אותי מדעתי}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...