לצחוק או לבכות? באמת שלא הצלחתי לחשוב על כותרת מתאימה יותר... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לצחוק או לבכות? באמת שלא הצלחתי לחשוב על כותרת מתאימה יותר...

IG

Recommended Posts

הפעם זה נושא שמתאים לפורום הזה ;D (או :'()

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3531767,00.html

ברשימת המשתתפים נכללים 537 אישים, כשבמשלחת 23 נציגים בראשות לבני. את פלסטין מייצגים שישה - וטיבי בראשם. לכל אחד מהמשתתפים מצוין "מקום העבודה", ואצלו נכתב בעמודה זו: "כנסת , ערבי"
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה טיבי ראש הממשלה

-הבאת כל חבריו הערבים אל הכנסת

-התאסלמות ישראל

-איסור שימוש בשפה העברית

-הערבית בלבד תהייה השפה הרשמית של ישראל

יאללה ערבים לכנסת

כל אזרחיה ודמוגרפיה הם חברי ילדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קרוא לו Eמיר.... קרוא לו Aמיר... והוא הגה את זה בע' (וכנראה גם כתב את זה ככה.... ע"ע ביליפון...)

לגבי ביבי- לא יודע.... הגיע הזמן שיהייה פה מישהו קצת יותר קיצוני כדי שהעניינים יזוזו. מצב שבו ח"כ מייצג בועידה בין לאומית פרלמנט של מדינה עוינת זה לא תקין לשון המעטה.. בכל מקום אחר כבר היו תולים אותו.

וגם הגיע הזמן שמישהו יבין שההגנה הכי טובה היא התקפה- ושאנחנו צריכים להתייחס לחיי "תמימים" בדיוק כמו שהאוייב שלנו מתייחס אליהם (כמו שהחמס מתייחס ל"תמימים" הפלסטינאים...)

הם מתחבאים מאחורי ילדים, ולחיילים שלנו אסור לבקש משכן של מבוקש ללכת ולהגיד לו שיצא... אורנה בנאי הייתה אומרת על זה"מוח.... אא, מוח, אייל!".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במישהו אחר, רצוי עם שם אשכנזי (כדי לא להתבלבל בטעות.... כבר יצא לי לפגוש ערבי שקרוא לו עמיר...)

מישהו אחר? ??? כמו מי?

(אני מדבר על ראש ממשלה כן? לא על ח"כ ערבי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אחר? ??? כמו מי?

(אני מדבר על ראש ממשלה כן? לא על ח"כ ערבי)

לא יודע.... אולי מישהו מהמפד"ל או ביתיינו... אני בטוח שאפשר למצוא שם מישהו קמצ יותר מתאים מאולמרט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...