שאלה - עבודה בתמיכה טכנית - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה - עבודה בתמיכה טכנית

Judas Iscariot

Recommended Posts

זה תלוי.

אני מכיר שני בחורים שעבדו שנה בבזק בינלאומי מגיל 16, אבל הם פרשו מהתיכון בזמנו.

הדבר הכי פשוט לעשות הוא להכין קורות חיים, ולשלוח אותם לכל הספקיות בארץ וכשיחזרו אלייך ממשאבי אנוש תנסה להסביר להם את המצב.

עריכה:

מבחינת משמרות, אתה יכול לבקש תמיד משמרת ערב שתתחיל אותה ישר אחרי הלימודים. גם כך במשמרות בוקר יש לכל הספקיות עומס מבחינת עובדים והם תמיד מחפשים אנשים למשמרות ערב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אילו קורות חיים יכולות להיות לי, בגילי המופלג 17? :-\

אני סה"כ טוב מאוד בנושא החומרתי והתוכנתי, ואחרי שסיימתי עכשיו עוד שיחה עם חבר שבה פתרתי לו בעיה טכנית, הבנתי שאולי כדאי לי לעשות כסף מזה... עבודה פיזית אני לא יכול, אחרי ששברתי את הגב שלי בעבודה ב"ארומה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודע? - זה מערכת שמורכבת מעשרות אלפי רבדים, הידע שלי במערכת הוא גמדי ממש. אני כן יודע טיפה שפות תיכנות, אבל לא נראה לי שזה קשור בכלל לתמיכה טכנית

עשית? - כמו שאמרתי, אני בן 17, אז את האקזיט של המיליוני דולרים שלי עוד לא עשיתי... הדבר היחיד שאולי יכול להיות קשור זה שהייתי עורך ראשי וכתב ביקורות/חדשות בPcTip.co.il ובTGP-IL.Net..., וגם כאן הקשר קלוש עד לא קיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אילו קורות חיים יכולות להיות לי, בגילי המופלג 17? :-\

צירפתי קובץ של קורות חיים, מחקתי ממנו את מה שלא רלוונטי אלייך (נסיון תעסוקתי). פשוט תמלא אותו, כשהחלק הכי חשוב הוא האחרון, ותשלח לאחת מהספקיות.

אם יש לך ידע בלינוקס או אגב, אז תוסיף, כי יש מעט מאוד עובדים שם שמבינים במערכות האלה וזה יגרום לך להראות טוב יותר.

ואם אתה במגמת מחשבים בתיכון אז תוסיף את זה תחת "השכלה".

וגם לי בגיל 18 לא היה נסיון תעסוקתי כמוך, זה לא אומר כלום בתחום הזה.

בד"כ הספקיות דורשות התחייבות ל-X משמרות בוקר, X משמרות ערב וכו'. זה עלול להיות בעייתי.

אבל תנסה, מקסימום ינפו אותך.

הדגש של כל הספקיות בארץ, בתמיכה הטכנית, הוא על X משמרות ערב. מצידם, שלא תעשי שום משמרת בוקר, אבל את חייבת לעשות X משמרות ערב בשבוע כי יש מעט ביקוש יחסית למשמרות בוקר. בשנתיים שעבדתי בשתי ספקיות , עשיתי משמרות בוקר פחות מ-4 פעמים (כולם אגב בטעות, כי שכחתי למלות את שעות העבודה שאני רוצה באותו השבוע).

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכתוב בהשכלה: "תיכונית" או שאם אני עדיין בתיכון(מה שנכון), זה לא נחשב?

ובעצם, אם אני לא כותב "תיכונית", אז מה אני כן יכול לכתוב בהשכלה? שאני בדרך לתעודת בגרות מלאה + מגמת מחשבים?

ולא, אין לי לצערי ידע בלינוקס או ...

הנה מה שמילאתי עד עכשיו, הסינטקס נכון?:

שפות:

עברית- רמת שפת אם

אנגלית- רמת שפת אם

ידע במחשבים:

שליטה בתוכנות אופיס - כן

ידע רחב בתוכנות האינטרנט השונות - כן

ידע רחב במערכת הפעלה 98, וויסטה - כן

ידע רחב ברכיבי החומרה השונים - כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגש של כל הספקיות בארץ, בתמיכה הטכנית, הוא על X משמרות ערב. מצידם, שלא תעשי שום משמרת בוקר, אבל את חייבת לעשות X משמרות ערב בשבוע כי יש מעט ביקוש יחסית למשמרות בוקר. בשנתיים שעבדתי בשתי ספקיות , עשיתי משמרות בוקר פחות מ-4 פעמים (כולם אגב בטעות, כי שכחתי למלות את שעות העבודה שאני רוצה באותו השבוע).

כשאני עבדתי בתמיכה דרשו ממני התחייבות למשמרת בוקר אחת בשבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...