קלוברפילד (Cloverfield) - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קלוברפילד (Cloverfield)

LazyBurger

Recommended Posts

אני מעריך שמתוך 8 מליון האנשים שחיים בניו יורק אז יש סבירות לא רעה שעוד מישהו השתמש במצלמה באותו יום. סה"כ יכולים לתת לנו אותו קונספט עם זוית ראייה אחרת וסיפור של אנשים אחרים שמשתלב בתמונה הגדולה.

יש קטע שהוא מצלם על הגשר, ואז הוא קולט בצד השני של הגשר עוד אחד שמצלם.

שמעתי שסרט ההמשך עלול להיות מהמצלמה של האיש השני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש קטע שהוא מצלם על הגשר, ואז הוא קולט בצד השני של הגשר עוד אחד שמצלם.

שמעתי שסרט ההמשך עלול להיות מהמצלמה של האיש השני...

ואללה דקה 26 :xyxthumbs:

אממ אחלה סרט אני אהבתי

רוב הסרטים שמצליח להכניס אותי לתוך הסרט מוצלח לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט טוב, מפלצת בהחלט מצמררת ורואים את המורשת היפנית שטבועה בה.

אני ראיתי בבית, היה מספיק טוב לטעמי, אולי היה מחדד את החוויה אבל ב-1 בלילה בבית בחושך זה לגמרי מספיק מה גם שלא מדובר בסרט שהמטרה שלו היא להפחיד.

באופן כללי אני שונא את הסרטים האלה שבהם כולם מתים (חוץ מלילי) אבל מצד שני זה כל כך צפוי שזה מה שיהיה שכבר לא איכפת לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אתם יכולים לאהוב תסרט אם אין לו עלילה...

אני ממש לא אוהב כאלה שקורה פתאום משהו בלי הסבר, ונגמר בלי הסבר, ובאמצע אין כלום(מפציצים יצור והולכים להציל מישהי). בדיוק כמו down of the dead.

בגדול הסרט נראה טוב, אבל זה לא הולך אותו לכזה..

עריכה:

ד"א לקראת הסוף התחלתי לחשוב שזה מין סיפור צדדי ל"גונזילה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית הסרט היה לי מאוד מאוד משעמם.,..רק כשהמפלצת באה יש קצת אקשן וזהו..

רק דבר אחד לא הבנתי...מי שננשך מהיצורים הופך ליצור כזה בעצמו? לא הבנתי את הקטע שלוקחים את הגותית מאחורי המחסה ופתאום יוצא יצור כזה...האם היא הפכה לאחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו נפל לי האסימון... יש את הבחורה ההיא מהמסיבה שעלתה למסוק השני... יכול להיות שהיא שרדה... הכל אופן לפי דעתי ההמשך לא יהייה טוב כמו הראשון, כן אני חושב שהראשון טוב ואפילו מעולה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפעיל את הדימיון, אף אחד פה לא יודע למה הכותבים התכוונו. או שהיא עמדה להפוך לאחת ובגלל זה פוצצו לה את הראש. או שהנשיכה גרמה לפוצץ אותה.

היא התפוצצה מעצמה, ראו את זה באופן ברור שהיא מתנפחת ומתפוצצת.

מה גם שבסוף הכותרות שומעים תשדורת רדיו שאומרת help us , וכשמשמיעים אותה הפוך שומעים its still alive :P

ניסיתי לחפש את זה עכשיו ולא מצאתי :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא אוהב כאלה שקורה פתאום משהו בלי הסבר, ונגמר בלי הסבר.

יש הסבר:

נכון בסוף הסרט כשהדמות [שחכתי איך קוראים לה] אומרת שהיה לו יום מעולה, כמה שניות לפני שרוג' [לא טעיתי?] מסובב את המצלמה כלפיהם [נו כשהוא מצלם את הים] אפשר לראות אם ממש מתרכזים עצם שנופל לתוך היום בצד ימין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הסבר:

נכון בסוף הסרט כשהדמות [שחכתי איך קוראים לה] אומרת שהיה לו יום מעולה, כמה שניות לפני שרוג' [לא טעיתי?] מסובב את המצלמה כלפיהם [נו כשהוא מצלם את הים] אפשר לראות אם ממש מתרכזים עצם שנופל לתוך היום בצד ימין.

הרבה מידע על הסרט...הרבה יותר דברים משחשבתי לבד...

http://www.imdb.com/title/tt1060277/faq

נו באמת...

אם אני צריך FAQ/ MANUAL לסרט, אז הסרט גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...