ישראל בשבילי זה... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ישראל בשבילי זה...

The Grey Matter

Recommended Posts

לרגל יום העצמאות הקרב ובא החלטתי ל]תוח את התראד הזה על מנת להחליף רעיונות ורשמים.

המטרה של התראד הוא שכל אחד ירשום מה זה "ישראל" עבורו, ומה זה "להיות ישראלי" לדעתו.

ובבקשה תנסו לשמור על רעיונות מקוריים ;D ולא להעתיק חומר מכאן לשם ומשם לכאן(מה שקורה בד"כ).

שווה לנסות לפתח את הרעיון הזה, וכמובן אם לא יהיהו תגובות הולמות והתראד יגרר לספאם הוא ינעל.

אז נתחיל עם דוגמה קטנה משלי:

להיות ישראלי זה להסתובב עם מסכות גז גם כשאין כלום, וכשסוף סוף יש משהו לזכור שלא החלפתם את המסכה כבר 10 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ישראל בשבילי זה הרבה דברים אבל בעיקר זה למשל: השוק בבית ספר, הסטלנות, לשים ז** על הכל, לקלל בערבית במשחק כדורגל, לעשות מנגל ולא לנקות אחרי, אבל בעיקר בשבילי זה בית לנצח נצחים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדברי גיל קופטש אם אני זוכר נכון...

ישראלי הוא אחד שעוקף מימין עם הסובארו הכחולה שלו ולא מאותת, אחד שמפליץ במעלית מלאה באנשים, תוקע גרעפס בארוחה משפחתית, נוסע ב-BMW שחורה שנת 67' עם אורות סגולים מתחת וסמל של שני שפנים מ*דיינים בתחת על הגריל, עם מערכת שמנגנת מזרחית בקולי קולות, נוסע לתורכיה וגונב דברים שהוא לא צריך מבית מלון, צועק על מוכרים בחנויות בחו"ל וכו' וכו' כו'....

אגב, אם אתה רוצה להיות ישראלי מצויין, תוריד ת'שיר "אני מנאיק" של גיל קופאטש מק*זה, שם מסתתרת כל הרשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל בשבילי זה יותר ממדינה, יותר מאדמה, יותר מדגל, יותר מאוכל , יותר מתרבות, יותר משפה , יותר מנוף.

ישראל בשבילי זה מרכז העולם. ואפילו אם מדובר בחור, זה חור במרכז העולם.

ולמה בשבילי זה מרכז העולם? כי זה אני

תחשבו שניה כיצד הייתם מסתדרים חיים שלמים בלי הנוף הישראלי (המדברי)

בלי האקלים (המשוגע)

בלי האוכל (סלמונלה מישהו?)

בלי השפה (שהיא שילוב בין קללות בערבית וכל השאר ברוסית)

בלי האנשים (שחלקם פשוט ח*א)

בלי הגאווה הלאומית (עדיין לא הבנתי במה אנחנו גאים)

בלי התחמנות הלאומית (ותורת הסמוך כמובן)

וכמובן בלי HWzone (אתר חומרה על טהרת העברית? מי שמע על דבר כזה?)

הייתי בכל העולם (אוקי אז לא כל העולם, אבל במספיק מקומות), ואני כל פעם מחדש מתגעגע לישראל.

וזה בגלל שזו המדינה שלי, שהיא אולי מאכילה אותנו בהרבה זבל אבל היא עדיין שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...