PartitionMagic Pro 7.0 בבקשה עזרה - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PartitionMagic Pro 7.0 בבקשה עזרה

yair_gobani

Recommended Posts

תלוי איזה אתה רוצה לאחות, אתה רוצה את C וD ביחד לC ואז את E וF ביחד לD? או משהו אחר?

קיצר, תבחר בכונן אחד שאתה רוצה לאחד, תלך לOPTIONS -> Merge

ייפתח לך חלון, תבחר שם עם איזה כונן אתה רוצה לאחד אותו, והוא יבקש ממך מתחת לתת שם לתיקייה שבה יהיו כל הדברים שבכונן השני שאתה מאחד, תעשה OK ותמשיך הלאה...בהצלחה~!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דוקא הייתי ממליץ לרוקן את הפרטישן הקטן מבין כל שניים שרוצים לאחד , למחוק אותו ואז לאחד את ה-FREE SPACE שנוצר לפרטישן שנשאר. כלומר, אם רוצים לאחד את C ו-D , אז להעביר באופן זמני את כל מה שיש על D לפרטישן אחר, למחוק את D כך שהוא יהפוך ל-FREE SPACE ואז להיכנס למאפיינים של C ולבקש להגדיל אותו כך שישתמש במקסימום של FREE SPACE שקיים על הדיסק הקשיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דוקא הייתי ממליץ לרוקן את הפרטישן הקטן מבין כל שניים שרוצים לאחד , למחוק אותו ואז לאחד את ה-FREE SPACE שנוצר לפרטישן שנשאר. כלומר, אם רוצים לאחד את C ו-D , אז להעביר באופן זמני את כל מה שיש על D לפרטישן אחר, למחוק את D כך שהוא יהפוך ל-FREE SPACE ואז להיכנס למאפיינים של C ולבקש להגדיל אותו כך שישתמש במקסימום של FREE SPACE שקיים על הדיסק הקשיח.

אמרו לי פעם לעשות ככה אבל איך עושים את זה הוראות בבקשה ??? ??? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

בRAID אתה יכול ליצור מערך אין סופי של דיסקים שמבחינת מערכת ההפעלה הוא יהיה כונן אחד.

ב RAID-0 (סטריפינג - שאגב הוא לא בדיוק רייד כי הוא הכל חוץ מ redundant) שאפשר לעשות בתוכנה (soft) החל מווידוס 2000 (רק לא על כונן המערכת - כלומר אם יש לו שני הרדיסקים אז עדיין זה יהיה C וD (בלית ברירה) אולם אם היו לו, לצורך העניין, 4 הרדיסקים הוא יכל תעשות אותם C ו D כש D הוא סטריפינג של כל יתר ההרדיסקים).

:hat:

נ.ב. סטריפינג בתוכנה הוא לא פחות יעיל ולא רעב יותר למשאבי מערכת מסטריפינג של בקר IDE-RAID זול - בהחלט המומלץ למי שיש הרבה הרדיסקים וצריך את המהירות (כי שלמות המידע מסוכנת כך, ביותר, דיי שהרדיסק אחד מפתח "בעיות" וכל המערך נופל) - כידוע ההעברה כך מהירה בהרבה (בהמון אפילו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו לי פעם לעשות ככה אבל איך עושים את זה הוראות בבקשה ??? ??? :bash:

בבקשה תשובה :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...