דרך ארץ ושמים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרך ארץ ושמים

IG

Recommended Posts

אהלן.

ביום רביעי (אתמול) משהו כמו 8K קצינים\ קצינים וונאביז\ נגדים וחיילים נכנסו לכ450 תיכונים ארץ והעבירו מעין סדנה של כשעתיים בנושא ערכים, לכיתות יא'.

עניין אותי לדעת מה אנשים פה חושבים על מה שהייה...

(משום מה לא עובד עם FF...)

http://www.iaf.co.il/Templates/ArtArch/ArtArch.IN.aspx?lang=HE&folderID=47&subfolderID=2036&docfolderID=2036&lobbyID=40&docID=27729

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנו רק הראו סרטון שהם הכינו במשך איזה שעה.

בקיצור הוא סיפר על כל ההמצאות שישראלים המציאו במשך ה-60 שנה שהמדינה קיימת, ועד כמה שאנחנו חייבים להמשיך להיות יצירתיים בשביל דור העתיד.

בסוף הסרטון הרגשתי גאווה עצומה, שמדינה כל כך קטנה וצעירה ועם כל כך קצת אנשים (יחסית) הצליחה להפוך למדינה ממש מפותחת והביאה שינויים רבים בעולם המדע.

אין הוכחה יותר גדולה שאנחנו העם הנבחר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני מבין שאתה לא ביא'....

דווקא אני מאוד התאכזבתי מהסירטון הזה.... מסר כל כך חשוב ערבו עם סבלימינאל ומוסיקה לא קשורה מהפריצה לאלקטראז.... כאילו, WTF?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנו רק הראו סרטון שהם הכינו במשך איזה שעה.

בקיצור הוא סיפר על כל ההמצאות שישראלים המציאו במשך ה-60 שנה שהמדינה קיימת, ועד כמה שאנחנו חייבים להמשיך להיות יצירתיים בשביל דור העתיד.

בסוף הסרטון הרגשתי גאווה עצומה, שמדינה כל כך קטנה וצעירה ועם כל כך קצת אנשים (יחסית) הצליחה להפוך למדינה ממש מפותחת והביאה שינויים רבים בעולם המדע.

אין הוכחה יותר גדולה שאנחנו העם הנבחר ;D

איכס,תוציא את זה מהראש שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני מבין שאתה לא ביא'....

דווקא אני מאוד התאכזבתי מהסירטון הזה.... מסר כל כך חשוב ערבו עם סבלימינאל ומוסיקה לא קשורה מהפריצה לאלקטראז.... כאילו, WTF?!

אולי הם חשבו שסבלימינאל יעביר הכי טוב את המסר לבני ינוער, אולי זה היה נכון לפני כמה שנים אבל היום למי אכפת ממנו :nixweiss:

איכס,תוציא את זה מהראש שלך.

אני מאמין בזה אבל זה לא הופך אותי לאליטיסט מתנשא. אני מכבד את כולם וחושב שיש עוד המון אנשים מוכשרים חוץ מהעם היהודי.

אבל שמסתכלים על ההסטוריה של העם היהודי אי אפשר שלא לראות איך שאנחנו תמיד מתגברים על כל הקשיים ואפילו מצליחים לשגשג.

אתה אולי לא מאמין באלוהים וחושב שאנחנו סתם קבוצה של אנשים והדבר היחיד שיש לנו במשותף זה שהמקור שלנו בארץ , אני חושב אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG אתה ביא' במקרה (אני דיי בטוח שלא...)

בכל מקרה אחרי הסרטון זה רק פעילויות בנושא הערכים שמדברים עליהם וקצת מספרים על אנשים חשובים בהיסטוריה של מדינת שלמרות קשיים הם הצליחו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק את הגיל בפרופיל...

ומה דעתך על הפעילויות האלה?

המסר עבר צורה כלשהי? גרם לאנשים לחשוב טיפה על הערכים ומה הם יכולים לתרום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון הדעה שלי היא תמיד שהפיעולויות האלה לא ממש עושות משהו... סתם כאב ראש

מה שכן כל ההרצאה הזאת נועדה להרביץ לך שוב ושוב בהישגים ישראליים...

בתכלס איך שזה משפיע על כל אחד זה אינדיבידואלי

למה אתה כל כך מתעניין בהרצאות האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול היה את זה אצלנו, היה סרט מעניין, אבל קצת שטיפת מוח (שמתם לב שלא אמרו כלום כמעט על מלחמת לבנון השניה?). אחרי זה הייתה פעילות מעניינת, לי אישית יצא להרצות לכיתה על חיים וייצמן. תכלס 4 שיעורים שדי התבזבזו, אבל אני למדתי טיפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד הקצינים (או הקצינים וואנביז- לא יודע מה זה אומר) שהעביר את הפרוייקט הזה בבית ספר בצפון תל אביב, אני מקווה שמי שעבר את הפעילות הבין את החשיבות שבה. זו לא פעילות שאמורה לדבר עם התלמידים על הצבא, זו פעילות נטו ללמידה על מורשת המדינה ועל הערכים עליהם המדינה מבוססת.

דרך אגב, זה הסרט הכי מושקע שראיתי שיצא מהצבא, בכל זאת אנחנו מדברים על גוף שמעדיף "לבזבז" את הכסף שלו על דברים אחרים לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...