זקוק למאוורר 120 למארז עד 80 ש"ח - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק למאוורר 120 למארז עד 80 ש"ח

DarkLloth

Recommended Posts

המאווררים ניתנים לרכישה באתר.

בקשר לשליטה על המאוורר, איזה בקר יש לך?

אצלי המאווררים נשלטים ע"י בקר של Sunbeam. כשמורידים להם את המהירות - הלד לא עובד בצורה רציפה, אלא מהבהב (ככה זה עם כל מאוורר לד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המאווררים ניתנים לרכישה באתר.

בקשר לשליטה על המאוורר, איזה בקר יש לך?

אצלי המאווררים נשלטים ע"י בקר של Sunbeam. כשמורידים להם את המהירות - הלד לא עובד בצורה רציפה, אלא מהבהב (ככה זה עם כל מאוורר לד)

אין לי עדיין. מה שאני מתכנן זה לעשות חלון למארז, ואליו 2 מאווררים. ואז יוצא שיהיה לי 7 מאווררים. אז אני רוצה פאנל של 6. ככה בלילה שאני אוכל להנמיך אותם או אפילו לכבות חלק. בלילה זה לא נורא, אפשר להאיר מאוור אחד שיכניס אוויר ואחד שיוצי, ככה שה LED מצידי שבכלל לא יהיה דלוק לא משנה.

אז אתה אומר שאזה עובד ואפשר להנמיך את המאווררים ?

יש לך כזה ? http://www.sunbeamtech.com/index-2.html

מאיפה קנית ובכמה ? (ד"א יש לנו מערכת מאוד דומה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את זה

http://www.sunbeamtech.com/PRODUCTS/Chromatic%20Windmill/Chromatic%20Windmill%20Info%20Model%2002/images/Chromatic-Windmill-B4.jpg

אין אפשרות לכבות איתו את המאווררים לגמרי, אבל יש אפשרות להחליש אותם.

לא זוכר בדיוק מאיפה קניתי אותו, יש לי אותו כבר משהו כמו שנה וחצי

וכן, המערכות שלנו קצת דומות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את זה

http://www.sunbeamtech.com/PRODUCTS/Chromatic%20Windmill/Chromatic%20Windmill%20Info%20Model%2002/images/Chromatic-Windmill-B4.jpg

אין אפשרות לכבות איתו את המאווררים לגמרי, אבל יש אפשרות להחליש אותם.

לא זוכר בדיוק מאיפה קניתי אותו, יש לי אותו כבר משהו כמו שנה וחצי

וכן, המערכות שלנו קצת דומות ;)

מוזר, למה אי אפשר... אם הבקר שולט ב W של המאוורר ישירות אז הוא פשוט יכול להפסיק אותם...

ולפי התמונה אני רואה שאפשר לשלוט עד 7 מאווררים ?

ושוב... בבקשה בבקשה בבקשה, אתה יול להביא לי פרטים על המאוורר שבא עם המארז אבל ה 2 האלה שהם לא LED: הרי במקור יש 2 מאווררים לא LED - אחורי ועל הדלת, ואחד LED מקדימה. אז אני רוצה פרטים על ה 2 ה לא LED.

כי ב EVEREST אני רואה ש 2 המאווררים ה LED הם ב 1200 RPM וה לא LED ב 700-800 RPM, אז אני רוצה לדעת אם זה בסדר וזה אמור להיות ככה או שהמחשב מגביל או שבעיה במאוורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם המאווררים ללא הלד פועלים ב 1200RPM מקסימום.

סביר להניח שהם מחוברים ללוח ולכן הם נשלטים על ידו.

אם הם לא עובדים ב 1200RPM, זה אומר שהמחשב לא במאמץ / הטמפ' לא גבוהות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב איך מיקמת את סירקולציית האוויר במארז ?

אצלי המאוור בקדמת המארז וליד הספק מכניס אוויר(שניהם עם פילטרים) , מאחורה ובדלת הצד מוציא.

את ה CYCLO אני אשים כנראה בחלק העליון של המארז ולא מקדימה (נראה לי שהוא רחב מידי) , אני שם אותו שיכניס או יוציא אוויר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקדימה מכניס

מאחורה מוציא

2 למעלה מוציאים

ואחד שמכניס - אני כל פעם משנה את המיקום שלו (שינתי כבר 4 מצבים שונים). במקור זה בא על הדלת, מבחינת קירור זה המקום הכי יעיל כי זה מקרר ישירות את הגשר הצפוני ואת הכרטיס ומוריד עד 10 מעלות לאומת המצבים האחרים, אבל במצב הזה הוא יוצר רעש בגלל הגריל, אז העברתי אותו למטה, הטמפ' עלו (כמו שאמרתי) בכמעט 10 מעלות, אז סמתי אותו מקדימה במקומות של הכוננים (הוצאתי את הברזלים שמכסים את כוננים, חתכתי אותם ובעזרתם חיברתי את המאוורר למקדימה) זה לא עזר והטמפ' עלה אפילו בעוד 1-2 מעלות, אז הזזתי אותו יותר פנימה (באותו המקום רק כלפי פנים המארז) ובכל זאת הטמפ' לא השתנה אז החזרתי אותו לדלת.

לגבי ה CYCLO:

אני יודע שהמאוורר הזה http://tms.co.il/product/5100 מיועד רק להוצאת אוויר. ואני רואה שהוא וה CYCLO בנוים אותו הדבר - לשניהם יש את הגריל הבולט הזה מקדימה, אז כמעט בטוח שגם הוא מיועד רק להוציא אוויר. אלה אם כן אתה תחבר אותו מחוץ למארז יענו ככה <-| ולא ככה |-> כי ככה |<- אתה לא יכול לחבר (החץ זה כאילו הגריל הבולט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה CYCLO ימוקם למעלה בישביל להוציא אוויר בהמלצתך , בקשר למאוורר על דלת הצד - שמתי שם את ה S-FLEX לכן אין רעש , והוא מוציא אוויר , לפי מה שהבנתי ממך עדיף שהוא יכניס אוויר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...