זקוק למאוורר 120 למארז עד 80 ש"ח - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק למאוורר 120 למארז עד 80 ש"ח

DarkLloth

Recommended Posts

רצוי עם LED אדום , המאוורר ימוקם מעל למאוור הכחול במארז CM690 במטרה להכניס אוויר.

ראיתי את המאוורר הנ"ל ב TMS , אבל אני לא בטוח שאפשר יהיה למקם אותו בקדמת המארז (יש למאוורר הנ"ל מין מגן פלסטי מקדימה)

http://tms.co.il/product/4514

הנתונים שלו נראים בסדר למרות שאני לא סומך שהם נכונים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר בבקשה את נתון ה AIR FLOW שלו ?

ואין משהו יותר זול ? כי אני גם רוצה לקנות, אבל אני צריך לפחות 2 אולי אפילו 3. אז אין משהו ב 50 שקל אולי ? לא חייב את הביצועים הכי גבוהים. משהו עם 40 AIR FLOW יספיק, אבל חייב שיהיו שקטים - עד 21DBA

ויש המלצה למאוורר 140mm ? מוכרים כאלו בכלל בנפרד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן הנתונים שלהם מדהימים....14 DB ומוציא 72 CFM ,ממש לפנים מחיר ב נועב 115 ליחידה .

יש שם ה SILVERSTONE הכחול לזכרוני 19 DB 41 CFM לא רעים בכלל האמת ,שומעים אותו רק כאשר מקרבים לאוזן,הקירור של זלמן עשה לי חור בראש כבר,

ולפי הבאנצים שראיתי אז הם בדקו רמת רעש של ה YATELOON במצב הכי שקט משהו כמו 33 DB,אצלי יש ווסת שאני יכול לווסת אז מצב הכי שקט לא שומעים אותו כמעט .

יש מאווררים ב 55 שח של נועה של SCYTHE תבדוק אותם יש המון דגמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני אקח למשל את ההכי חזק, בעזרת פאנל - בקר מאווררים, אני אוכל להחליש אותו ? למרות שהמהירות שלו קבוע ? הבקר יכול לעשות את זה ?

אבל ואי איזה באסה, אני חייב עם LED - אני רוצה להויף 2 בחלון, רגילים יהיה מכוער.

יש משהו ברמה של אלה (שקטים וחזקים) עם LED ?

והזלמן שנתנו בהתלך גם טוב, לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת יקרים הייתי אומר :http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=1172

לזכרוני לא ניתן לשנות את מהירות הסיבוב של המאורר הנ"ל (יש הגבלה או משהו)אז הוא יעבוד ב 14 DB ו 72 CFM ,אחלה נתון.

יש לך גם מאוררים של SCYTHE שמוצאים 68 CFM ב 24 DB .....גם לא רע ועולים פחות ,סדרת ה S FLEX שלהם אמורה להיות מאוד איכותית :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כבר מאוור אחד של S-FLEX ואני בהחלט מרוצה ממנו , בתקווה שאני אקבל בקרוב את המאוור שהזמנתי (TT CYCLO RED) , ואז אוכל לתת עליו ביקורת ככל הידוע לי הרעש שלו באזור ה 25 DB ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל יש מאווררי לד כחול, שקטים מאוד, אבל לא הכי חזקים (אם אני זוכר נכון זה 21DBA ו 39CFM)

האריזה כוללת 2 מאווררי לד כחול, ומחירה כ 70 ש"ח

לי יש כרגע 5 כאלו ב CM690 שלי, ועוד 2 על כ.המסך (S1)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל יש מאווררי לד כחול, שקטים מאוד, אבל לא הכי חזקים (אם אני זוכר נכון זה 21DBA ו 39CFM)

האריזה כוללת 2 מאווררי לד כחול, ומחירה כ 70 ש"ח

לי יש כרגע 5 כאלו ב CM690 שלי, ועוד 2 על כ.המסך (S1)

אני בקניה גם הוספתי 2 כאלה, ללמעלה.

ואפשר לקנות אותם בנפרד ? כי אני רוצה עוד 2... (אם כן איפה)

ושוב... מאוורר שהוא לא PWM (מהירות קבוע) אני אוכל להוריד לו את המהירות בעזרת בקר מאווררים חיצוני ?

ואתה יכול בבקשה להביא לי את הדגם של המאוורר שבא עם המארז - הלא LED, מהאתר... כי יש שם כמה ואני לא יודע איזה מהם הוא זה שבא עם המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...