דרושה המלצה לגיטרה חשמלית ב2000 ש"ח - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרושה המלצה לגיטרה חשמלית ב2000 ש"ח

Aviad6

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א)תבדוק ביד 2 אם מישהו מוכר איז stratocaster ב2000 ש"ח.

אני אישית קניתי גיטרה ביד שנייה(Les Paul studio) ואני מאושר.

ב)גיטרות זה (לרוב) לא במו בגדים- אתה לא משלם על המותג, אתה משלם על גיטרה נטו.

זה כמו שתקנה Squire(חיקוי עלוב של פנדר) ותגיד שקנית סקוויר ב2000 ש"ח שנשמעת חרא במקום פנדר ב2200 שח שנשמעת סבבה כי לא רצית לשלם על המותג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב..

אני לא תמיד מאמין ביד שנייה, אבל במקרה שלי, הוא הגיע לטובה...

זה קרה לפני שנה, הלכתי לכלי זמר להתעניין, והגיע מישהו שמחר לי את הפריטים הבאים כיד שנייה:

fender squire stratocaster

מגבר של ibanez 25W

פדל אפקט של DigiTech RP50..

את המחיר אני לא אפרסם כדי שלא תהרגו אותי... :)

הגיטרה מדהימה, באמת, מדהימה.. באמת שלא אכפת לי שהעץ שהיא עשוייה ממנו הוא לא מייפל אלא משו אחר..

המגבר מספק עוצמה סבירה בהחלט לנגינת החדר שזה מה שכנראה ייקרה בד"כ..

והאפקטור, לימים שבא לך משהו אחר, מספק את העבודה בשמחה...

תתמקצע על הציוד הזה במשך שנתיים שלוש, ואז תדע מה אתה רוצה.. תדע במה להשקיע.. מה נוגע בך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי מגבר?

כמה כסף אתה מוכן להוציא עליו?

בכל מקרה לגיטרה עד 2000,אם אתה אוהב רוק/מטאל,תחפש יד שנייה של גקסון או איבנז שנכנסות בתקציב שלך,רוב הגיטרות שלהם מספקות את הסחורה למוזיקה שאתה מנגן. תחפש דיל טוב יד שנייה על איזו גיטרה נחמדה של גקסון או IBANEZ. על מותג כמו פנדר אתה בעיקר משלם ולא מקבל מטאל,אלה יותר גיטרות להכל כזה.

אם אתה בכל זאת רוצה יד ראשונה אני חושב שנכנס לך בתקציב רק האפיפון LP סטודיו או הדינקי הפשוטה של גקסון..אם אתה מוכן לחרוג טיפה יש את IBANEZ RG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוב בגיטרות זולות ההגשר הצף הוא לא אכותי במיוחד, וזה מהווה בעיה רצינית.

לכן כדאי לך אפיפון לס פול .

אם אתה רוצה ג'קסון אז מינימום זאתי

http://www.kley-zemer.co.il/default.asp?catid={A4807917-57D6-46BB-827E-D79FFDBF51B2}&details_type=1&itemid={8ABC5477-9CDB-44FA-B0FB-6F4BAC25F8FB}

האיבנז מסדרת RG TREMOLO לא הכי איכותיות במיוחד לא ה370 DX שנכנסת לך בתקציב.

בכל מקרה אני ממליץ לך לקחת פנדר סטראטוקסטר מקסיקנית כי אתה לא איזה מטאליסט מובהק.....

http://www.kley-zemer.co.il/default.asp?catid={D3EAA371-27ED-4BA5-9611-6ECF7788002B}&details_type=1&itemid={C51DDC59-A6D0-4F71-990B-1CD89BC5AF95}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי מגבר?

כמה כסף אתה מוכן להוציא עליו?

בכל מקרה לגיטרה עד 2000,אם אתה אוהב רוק/מטאל,תחפש יד שנייה של גקסון או איבנז שנכנסות בתקציב שלך,רוב הגיטרות שלהם מספקות את הסחורה למוזיקה שאתה מנגן. תחפש דיל טוב יד שנייה על איזו גיטרה נחמדה של גקסון או IBANEZ. על מותג כמו פנדר אתה בעיקר משלם ולא מקבל מטאל,אלה יותר גיטרות להכל כזה.

אם אתה בכל זאת רוצה יד ראשונה אני חושב שנכנס לך בתקציב רק האפיפון LP סטודיו או הדינקי הפשוטה של גקסון..אם אתה מוכן לחרוג טיפה יש את IBANEZ RG.

חריגות אני מוכן אם זה שווה את זה.

הבעיה ביד 2 זה שאני גר בחור אז יהיה קשה לצאת פעמיים אם זה תל אביב ככה (ירושלים סבבה לי דווקא) אבל אני מוכן לצאת

רק מה אנשים בבקשה עם כול דגם תצרפו לינק לחנות או יד2 או משהו למה אני כבר מסוחרר כבר חח

תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מוכן לחרוג קצת בתקציב ושזה ישתלם לך מאוד מאוד קח את זאת

http://www.yad2.co.il/Yad2/Yad2.php?AreaID=&SalesCatID=&SalesSubCatID=&SalesSubCat3ID=0&ManufacturID=0&fromPrice=1000&untilPrice=3000&Info=%F4%F0%E3%F8+

תרד למטה לאיזור האמצע ותראה אותה.

פנדר סטראט אמריקאית היי וואי ,פחות טוב מאמריקאית רגילה וסטנדרטית אבל יותר טובה ממקסיקנית.

אני ממליץ בחום בשבילך, היתה לי כזאת לפני הנוכחית ....ממש נותנת תמורה לכסף אםילו לכאלה שלא ממש מתחילים ,אם יודעים איך להתקשקש עם הסאונד שלה אפשר להגיע איתה לאחלה תוצאות.

תהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהניסיון שלי אם אתה מוצא משהו טוב ביד שנייה זה אופציה טובה אחת, אופציה אחרת טובה היא ללכת על גיטרה של Reverend ברעש געש..

http://www.rashgash.co.il/catalog/cat/electric-guitars

אחלה גיטרות מניסיון שלי איתן (יש לי גם אחת), לא תמצא גיטרה שנותנת תמורה יותר טובה למחיר!

המלצה - תבדוק את ה-Roundhouse 290 שעולה 2580.. היא אולי טיפה יותר יקרה אבל שווה לך לנסות לגרד עוד טיפה ולהשקיע בה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה 2800 אחי?

זה פנדר סטראטוקאסטר אמריקאית highwa... 2500 שקל

, וחוץ מזה אמרת שאם זה שווה אז אתה יכול להוסיף עוד ,אז חשבתי ש500 זה העוד שאתה מוכן להוסיף

בכל מקרה. לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שלא תחרוג מהתקציב...

יש בכלי זמר Squire Stratcoaster ב-1000+ ש"ח...

לדעתי המחיר לא אמין.. צריך להגיע לסניפי כלי זמר ולבדוק...

http://www.kley-zemer-netanya.co.il/product.asp?pID=194&cID=294&c=231512

תסתדר על מגבר בעוד 500-700 ש"ח.. ואם ממש בא לך תחפש אפקטור פשוט יד שנייה...

כששתרגיש שהגיע הזמן להתקדם... תמכור יד שנייה ותקנה משהו מקצועי יותר..

ככה לא תחרוג מהתקציב, הגיטרה (שזה הכי חשוב אחרי הכל) תהיה שלמה ויציבה, וכולם שמחים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שלא תחרוג מהתקציב...

יש בכלי זמר Squire Stratcoaster ב-1000+ ש"ח...

לדעתי המחיר לא אמין.. צריך להגיע לסניפי כלי זמר ולבדוק...

http://www.kley-zemer-netanya.co.il/product.asp?pID=194&cID=294&c=231512

תסתדר על מגבר בעוד 500-700 ש"ח.. ואם ממש בא לך תחפש אפקטור פשוט יד שנייה...

כששתרגיש שהגיע הזמן להתקדם... תמכור יד שנייה ותקנה משהו מקצועי יותר..

ככה לא תחרוג מהתקציב, הגיטרה (שזה הכי חשוב אחרי הכל) תהיה שלמה ויציבה, וכולם שמחים..

אני לא מסכים.

זאת לא כזאת הוצאה ,אבל אסור לו לשכוח גם את המגבר באמת ,שהוא בת'כלס הפריט שכן קובע את הסאונד .

כי אם תחבר לס פול למגבר איבנז 15 וואט הוא היא תשמע בדיוק כמו ייבנז rg של 1500 שקל .אבל מצד שני אם תחבר אפיפון למנורות בלוז reverb אז יהי מעולה .למרות שבגיטרה לא הושקעו מיליוני שקלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון זה תלוי בעיקר באיזה סגנון אתה שומע.

עם אתה שומע בעיקר RHCP נגיד יהיה עדיף סקויארד פנדר או אולי הפיפון.

אם אתה יודע בקטע של מטאל אז עדיף ג'קסון או איבנז.

אבל הבעיה שאתה מהר מאוד יכל לשנות סיגנון.

לפי דעתי תלך על איבנז/הפיפון כיוון שהם גיטרות מגוונת (יחסית למחיר כמובן).

מגבר אני ממליץ על roland cube/ marshall mg

במחרים האלה אני חושב שאלה המגברים הכי טובים. הרולנד הוא יותר מטאלי(חבל שחסר לו באס) המרשל קצת פחות (יותרצליל רוק פאנק).

כמה טיפים:

א. תרחק מכלי זמר כמה שאפשר!

ב. סה"כ זו גיטרה ראשונה, אני מאמין שאם תמשיך אם הנושא הזה(ואני מאמין שכן) תחליף כמה וכמה גיטרות ובין היתר כמה וכמה סיגנונות.

ג. לא מומלץ לקנות אפקט, עדיף להשיקע תכסף במגבר..

ד. הכי חשוב!

תלך לנסות, תנסה לשמוע מה הכי מאים לך, מה יותר נוך לך(אחרי שהתרגלתי לצוואר כמו של איבנז אני לא יכל לגעת בפנדר/גיבסון)... יעזור אם תיקח מישהו שיש לו קצת ידע/ניסיום בנושא.

ודעה אישית לכל אלה שאומרים להשקיעה עוד קצת... לא יודע. אני לא מאמין שיש גיטרה איכותית בפחות מ3 אלף ככה שהשקיעה במקום 1500 שקל 2000 לא ניראה לי כל כך משתלם(שוב דעה אישית)

בכל מקרה בהצחלה!

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים. אני לא בא לריב פה עם אף אחד על גיטרות, כבר נכנסתי לריב הזה בפורום יותר מדי פעמים. תעשה מה שבא לך בסופו של דבר.

1. הכי חשוב: לך לחנות ושמע בעצמך. אין דרך אחרת לבדוק, לא בנצ'ים ולא בטיח. זה לא כרטיס מסך.

2. אל תשכח את המגבר בקונפיגורציה. אם שמת 2000 על הגיטרה, אל תשים פחות מ-800 על המגבר. (אישית הייתי שם ביחס של 1:2/3)

3. תבדוק בהרבה חנויות ולא רק כלי זמר. הרבה מהגיטרות במחיר הזה (סקוויר, חלק מהאפיפונים, איבנז SA ו-RG, ג'קסונים היותר זולים..) הם Overpriced שם בצורה מטורפת. הרבה פעמים בחנויות צדדיות יותר תמצא דילים יותר טובים. כאילו, מה יש בכלי זמר למחיר? איבנז RG מהזולות ביותר שהן גיטרות בתחתית הליגה של איבנז ואפילו לא ראויות לתואר? JS30 שנשמעת כאילו היא עשויה מפלסטיק? אפיפון מנופחת במחיר?.. תבדוק בחנויות אחרות. ופה אני באמת ממליץ על קילומבו בחיפה ס:

4. הגיטרות הכי טובות למחיר, לדעתי, הן או האפיפון השונות או הLTD השונות במחיר. viper 200 (הגיטרה שלי, זומג) היא מן הסתם לדעתי מומלצת למרות שהמחיר שלה חורג ב200 שקל מהתקציב. יש לך גם את הesp-kh-202 במחיר של הוויפר.. לא משתווה לה לדעתי בשום קטגוריה, אבל יותר טובה מהג'קסונים במחיר. לגבי האפיפונים אין לך כל כך הרבה מגוון ממילא.

5. גשר פלויד מתאים לך רק אם אתה לא משתמש בtunings שונים הרבה (חצי סטפ למטה, דרופים, דאונים והכל), ואם יש לך המון המון כוח לכוון את הגיטרה כל פעם, ולהיות מוכן נפשית לזה שלוקח לך שעתיים להחליף מיתרים. ולקחת אותה לסטאפ כל שנה או שהיא תצא מהאינטונציה לגמרי. ולהיות מוכן לזה שהNut קוצץ מיתרים כמו משוגע אם ה-truss rod לא מכוון על המילימטר...

בקיצור, הLiscend הזולים מאותגרים מבחינת איכות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...