דרושה המלצה לגיטרה חשמלית ב2000 ש"ח - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרושה המלצה לגיטרה חשמלית ב2000 ש"ח

Aviad6

Recommended Posts

היי

אני מחפש גיטרה חשמלית ככה ב2000 שקל ואין לי שום כיוון למה אני לא מכיר גיטרות.

אוקצור אני צריך המלצות.

אני חושב שעברתי את שלב ה"מתחיל" בגיטרה ואני מחפש משהו יותר מתקדם.

עכשיו חוץ מהחיפוש עצמו יש לי כמה שאלות:

1) אני יכול לייבא גיטרה עכשיו העניין שאם אני ישקיע 2000 שקל בארץ באמריקה זה יותר זול ולכן זה כאילו אני משקיע יותר. אמהמה שאם אני באמת יזמין מאמריקה אני לא יוכל לבדוק אותה לפני. מה לעשות?

2) שיט שכחתי מישהו כאן הוציא את החוט מחשבה אני יוסיף בהמשך.

אהה ועוד משהו אני מעדיף לקנות גיטרה יפה ואיכותית שאינה שייכת לחברה בעלת שם (אני לא רוצה לשלם על המותג)

אני יעדיף חברה ג'נרית על חברות אחרות כמו איבנז פנדר וכולי'

ת-ודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ואין לי שום כיוון למה אני לא מכיר גיטרות.

אוקצור אני צריך המלצות.

אני חושב שעברתי את שלב ה"מתחיל" בגיטרה ואני מחפש משהו יותר מתקדם.

אני חושב שזה קצת מתנגש :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה גיטרה של חברה "ג'נרית" אז את במקרה הטוב מקבל מוצר בינוני מינוס, חברה איכותית(פנדר, איבנז,PRS,וכו'..) אתה מקבל מוצר איכותי!

אני מאד ממליץ לגשת לחנות כלי הנגינה הקרובה אלייך, לקחת גיטרות בתקציב שלך ולנגן, להרגיש את הגיטרה. אני מאמין שזאת העצה הכי טוב שתקבל פה :)

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התראד, הכותרת הזו לא מקובלת. הדיון ננעל, על מנת לפתוח אותו תפנה אליי בפרטי עם הכותרת המתוקנת ואפתח אותו מחדש.

עריכה - לבקשת פותח התראד הכותרת שונתה והדיון נפתח מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי ,אז ככה.

קורט זה אחלה גיטרה לתקציב שלך ,במיוחד שאתה מעוניין בחברות ג'נגריות (650w? לא הבנתי איך זה קשור לגיטרה :screwy:),

בכל מקרה. שלא תתבלבל ,אתה יכול להשקיע 7000 שקל על סטראט אמריקאית (פנדר) ולא תנצל אותה מהסיבה הפשוטה שבת'כלס העיבוד הסופי של הסאונד הוא הציוד שנלווה לגיטרה כגון "מ ג ב ר (מנורות) פדאלים וכו '...

ובנוסף נמדד לפי הידע שלך לכוון נכון דיסטורשיינים ואת כל האפקטים השונים, אז לך באמת תרגיש גיטרה ותקשיב לה ורק ככה תוכל לדעת מה אתה אוהב. אבל תפנים את מה שרשמתי למעלה מכיוון שאנשים רצים לקנות גיטרה וחושבים שהיא מכוונת לעצמה לבד...לתשומת ליבך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחירים האלה אני חושב שרק Epiphone תתן לך תמורה הולמת, אני בעצמי די מתחיל (חצי שנה), עם אפיפון לס-פול סטודיו, מאושר איתה.

Aviko

למה רק ?

תראה אם הוא לא שולל יד שניה איבנז יפה במצב טוב תתן הרבה יותר מאפיפון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ תראו זה שאמרתי שאני לא מעדיף מותג זה כי אני פשוט לא רוצה לשלם עליו הרבה כסף אבל גם אם יש גיטרה מחברה ממותגת אבל היחס של המחיר תמורה טוב זה גם בסדר.

תראו אני דווקא מתי שידברתי על זה עם חברים שגם שומעים מוזיקה כמוני ויודעים מה אני יותר אוהב ומתחבר הם המליצו לי שדווקא כדאי לי ללכת על שקטר.

אממ קטע חשוב שבאמת פיספסתי זה הסגנון.

תראו כרגע אני די פתוח להכול (חוץ מג'אז לא יודע למה אני לא מתחבר לזה) אני רוצה ללכת לכיוון המטאל רוק יותר אבל אני אוהב לנגן גם סתם מכול הסגנונות שיש, הכוונה זה שאם יש שיר שאני רוצה לנגן או שאני יכתוב קטע מסוים אני רוצה שהגיטרה תתאים.

כרגע יש לי כמה כיוונים יש את זאת שחשבתי עליה

http://www.marom-music.com/product.asp?itemID=122604

וגם בחור מהפורום הציאה לי את שלו

Washburn WI65Pro ב1800 שקל

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת גיטרה 7 מיתרים , שמיועדת למטאל.

עצה קטנה -

סע לכלי זמר/כל חנות בעלת מבחר של גיטרות , ותנגן על כל הגיטרות שנכנסות בתקציב שלך .

חוץ מזה , יש לך מגבר כבר ? אל תשכח שלמגבר יש משקל אדיר על הסאונד.

ועדין לא הבנתי מה הסיגנון שאתה מיועד לנגן , ככה שתוכל לפחות לסנן גיטרות שלא יתאימו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסגנון נוטה יותר לכיוון הרוק \ רוק מטאל אבל גם יש עוד

מה שכן זה שאני לא אוהב ג'אז בכלל אז אותו אפשר להוריד

אני באמת מתכנן ליסע לבדוק אני פשוט מחפש מישהו שיבוא איתי למה אני רוצה שהוא גם יוכל להסביר תוך כדאי על חסרונות\יתרונות (חבר זה לא כמו מוכר - אפילו חרוז :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה , אלו המדדים לקניית גיטרה ראשונה בהנחה שהגדרת תקציב (לדעתי) - נוחות זה הדבר הראשון , , פיצ'רים (פיקאפים , פיצול המבקרים גשר מיוחד וכו') ולא יזיק גם יופי ;D

אני אישית הייתי ממליץ לך לנסות את דגמי הלס פול (Les Paul) של אפיפון , יש אותם בכלי זמר , והמחיר שלהם נא בערך בין 1700-2500

זאת בהנחה שאתה לא פתוח ליד שניה.

בהצלחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...