דתי/ חילוני / מסורתי / לא מאמין - עמוד 45 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דתי/ חילוני / מסורתי / לא מאמין

Os.Master

דתי/ חילוני / מסורתי / לא מאמין?  

2439 הצבעות

1. 1. דתי/ חילוני / מסורתי / לא מאמין?

• דתי (שומר שבת , מניח תפילין וכוד')
    • מסורתי ( מניח תפילין , מנסה לשמור כמה שיותר בשבת )
    • חילוני ( לא שומר כלום אך מאמין בבורא עולם)
    • לא מאמין כלל בבורא עולם .

Recommended Posts

• תגובות 896
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא מאמין.

מאמין רק באבולוציה.

כולנו פעם היינו חד תאים;)

אבולוציה גורמת למחלות תורשתיות ושינוי בגנים איך אתה יכול לחשוב שהיא יצרה אותנו אם היא בכלל משנה לנו את הגנים במשך כל ההיסטוריה

היא יותר גורמת רע מאשר טוב

?

אז איך אפשר לחשוב שאבולציה יצרה חיים ועוד מלא יצורים שונים ומשונים באותו כוכב

וגם מצאו ממצאים שהגן האנושי מתשתפרת בכל תקופה של כמה אלפי שנים אז מה זה קפיצה אבולציונית ?

עדייפ להאמין חייזרים מאשר בדבר הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדייפ להאמין חייזרים מאשר בדבר הזה

דבר ראשון, "חייזרים" כבר קיימים וזו עובדה. בקטריות חד תאיות קפואות נמצאו בסלעי מאדים שהגיעו לכדור הארץ. לגבי חיים תבוניים, זה כבר סיפור אחר, אבל הסיכוי שהם לא קיימים קטן בהרבה מהסיכוי שכן.

דבר שני, "האבולוציה גורמת יותר רע מאשר טוב"?

אז יאללה, בוא נעליב את התהליך הזה שהרים אותנו לשתי רגלים מללכת על 4, ובוא נשכח שאיכשהו במהלך כל התהליכים הדפוקים שהתרחשו על הפלנטה הזו איכשהו המין האנושי שרד

ובוא לא נזכיר בכלל את ה "שטות" שנקראת ברירה טבעית, שבגללה כולנו היום לא ניאדרתלים.

אבולוציה? פחחח, מי צריך את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבולוציה זה התקדמות, והשרדות המתאים והחזק יותר.

מחלות תמיד היו, ואכן חלקן עוברות מדור לדור, אך הסיכוי שפגם תורשתי מהותי יועבר בסיטונאות הלאה - נמוך מאוד.

פעם הייתה פחות ברירה, ופרטים מתאימים פחות יכלו להתקיים ולהתרבות בנקל יחסית.

כיום עם כל התחרות והמודעות הגבוהה (אופנה, אסתטיקה, דעות קדומות, חשיבות המראה החיצוני, וכו') זה קצת יותר קשה.

לדוגמה, בוא תמצא לי אישה מודרנית שמוכנה להרות לגיבן מזוהם עם שערות בשיניים (וסליחה מראש מכל הגיבנים המזוהמים בעלי שערות בשיניים). דבר אחד בטוח, מרצון זה לא יקרה. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבולוצייה גורמת להרס על ידי הרדומליות שלה מאשר לבנות גנים "טובים"

באשר לחייזרים זה הדבר הכי הגיוני שקיים עד כה

מה קשור שמצאו חיידקים במאדים נו אז מה אולי היה על הרכב חיידקים וןהוא התפשט

"מחלות תמיד היו, ואכן חלקן עוברות מדור לדור, אך הסיכוי שפגם תורשתי מהותי יועבר בסיטונאות הלאה - נמוך מאוד."

אז מאיפה כל המחלות שתורשתיות שיש היום ?

חוצ מזה IQ היום המומצע הוא 100

למה יש מדי פעם אחד עם 120 וסיכוי עוד יותר נמוך 140 וכן הלאה עד ל 250 ?

מי אשם שיש IQ גבוהה הגנים או שאבלוציה יצרה אחד עם IQ גבוהה ?

הגנים בהתחלה היו מושלמים כאלוהים ברא אותנו כל התבללות גרמה לירידת IQ במשך הזמן

בבבמוצע הIQ הוא 100 אבל קיים סיכוי של 1 ל מיליארד שיהיה אחד עם 250 IQ

http://en.wikipedia.org/wiki/IQ

http://en.wikipedia.org/wiki/High_IQ_society

http://www.iqsociety.org/general/IQchart.pdf

http://en.wikipedia.org/wiki/IQ_and_Global_Inequality

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרנדומליות הזאת היא מה ששמרה עלינו פה עד היום.

אם כולם היו אותו דבר, כולם היו מתים מאותה המחלה/בעיה/מום. זה הגיוון שמאפשר לאחד לשרוד איפה שאחיו נכחדו.

המחלות התורשתיות כיום הן מוטציות ואנומליות גנטיות מינוריות יחסית ברובן, ונפוצו בתוך בריכת הגנים האנושית במהלך התפתחותנו כמין.

עם הזמן צצות מחלות חדשות (פגמים חדשים), מה לעשות.

על המשפט עם המונח "התבוללות" אתה הולך לחטוף:

אתה אומר פה שעצם רביית יהודים מחוץ לעמם גורמת לאיי קיו נמוך ולאנשים טיפשים ובורים בעולם?

ושהיהודי הראשון היה "מושלם"? אבוי לנו....

מעבר לפן המגעיל והמתנשא של הערתך, בני האדם בעצם נהיים חכמים יותר עם הזמן (בהדרגה). המוח האנושי מתקדם ובכלל זה הטכנולוגיה. אני לא שמעתי על וטילים עד לפני מאה שנה, ואתה? ומכוניות? וביקוע האטום? ופיצוח הקוד הגנטי? ומה יהיה בעוד מאה שנה? נחזור אחורה? איני צופה רגרסיה, אנחנו מתקדמים (חלקנו הגדול בכל אופן).

ושוב, הדת מושכת חזק אחורה. לכן בעוד מאה שנה והלאה אני מעריך כי מספר המאמינים יפחת ויפחת, עד כמעט כליון טוטאלי. יהיה קצת קשה להתפלל באתרי הקודש הישנים תפילות נושנות שלוש או חמש פעמים ביום, כשאתה וחצי מהציויליזציה בצדה השני של הגלקסיה, עושים ביזנס עם פרנגים ממולחים (או משהו בסגנון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על רגל אחת - כשאדם חוזר לחיים ממוות קליני, המוח בניסיון להתאושש מהאירוע הטראומטי, מנסה להשלים את החסר ולחבר תמונות כאילו שמדובר בזכרונות אמיתיים מהזמן בו האדם היה במוות קליני. המנהרה עם האור בקצה היא פשוט פרשנות של המוח למה שהעין כביכול ראתה.

לגבי הסרטים שהבאת, אני מודה שלא צפיתי באף אחד מהם, חוץ מאחד שביקשת ממני במיוחד לצפות בו, וגם בו צפיתי רק כמה דקות בודדות. הסיבה שלא צפיתי בסרטים האלה היא לא כי אני מפחד, אלא שמדובר בסרטים באורך כולל של עשרות שעות, וממש אין לי זמן לשבת ולצפות במשך עשרות שעות במה שאני סבור כי הוא שטות מוחלטת. את הסרט היחיד שכן צפיתי בו הפסקתי את הצפייה אחרי כמה דקות, אחרי שהבנתי שהוא מוטה בצורה קיצונית ומסלף את האמת.

דרך אגב, אומרים "ת'רד", לא "תדר".

המוח בונה סרט של ע"י חיבר בזמן מוות קליני והוא גם משלב בסרט קטע אמיתי כביכול של מנהרה עם אור בקצה?

איך הגעת למסקנות האלו?

מתיאורים של מתים קליניים גם היו כאלה שראו קרובים שמתו.. למה דווקא המתים שולבו בסרט הזכרונות.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרנדומליות הזאת היא מה ששמרה עלינו פה עד היום.

אם כולם היו אותו דבר, כולם היו מתים מאותה המחלה/בעיה/מום. זה הגיוון שמאפשר לאחד לשרוד איפה שאחיו נכחדו.

המחלות התורשתיות כיום הן מוטציות ואנומליות גנטיות מינוריות יחסית ברובן, ונפוצו בתוך בריכת הגנים האנושית במהלך התפתחותנו כמין.

עם הזמן צצות מחלות חדשות (פגמים חדשים), מה לעשות.

על המשפט עם המונח "התבוללות" אתה הולך לחטוף:

אתה אומר פה שעצם רביית יהודים מחוץ לעמם גורמת לאיי קיו נמוך ולאנשים טיפשים ובורים בעולם?

ושהיהודי הראשון היה "מושלם"? אבוי לנו....

מעבר לפן המגעיל והמתנשא של הערתך, בני האדם בעצם נהיים חכמים יותר עם הזמן (בהדרגה). המוח האנושי מתקדם ובכלל זה הטכנולוגיה. אני לא שמעתי על מטוסים וטילים עד לפני מאה שנה, ואתה? ומכוניות? וביקוע האטום? ופיצוח הקוד הגנטי? ומה יהיה בעוד מאה שנה? נחזור אחורה? איני צופה רגרסיה, אנחנו מתקדמים (חלקנו הגדול בכל אופן).

ושוב, הדת מושכת חזק אחורה. לכן בעוד מאה שנה והלאה אני מעריך כי מספר המאמינים יפחת ויפחת, עד כמעט כליון טוטאלי. יהיה קצת קשה להתפלל באתרי הקודש הישנים תפילות נושנות שלוש או חמש פעמים ביום, כשאתה וחצי מהציויליזציה בצדה השני של הגלקסיה, עושים ביזנס עם פרנגים ממולחים (או משהו בסגנון).

ההפך כמה שהמדע יותר מתקדם כך זה יותר ישתלב יפה אם דברי התורה. לאט לאט יוצאים מהתאוריה של אבולוציה יש שם הרבה בעיות.

ברור שיש התפתחות אבל לא כמו בתאוריה של האבולוציה.

המוח בונה סרט של ע"י חיבר בזמן מוות קליני והוא גם משלב בסרט קטע אמיתי כביכול של מנהרה עם אור בקצה?

איך הגעת למסקנות האלו?

מתיאורים של מתים קליניים גם היו כאלה שראו קרובים שמתו.. למה דווקא המתים שולבו בסרט הזכרונות.?

רק זה? יש עוד דברים שכולם מספרים .מה הם רואים ליד הגופה שלהם מה הולך סביבם ואז הם מספרים וזה קולע בדיוק. ויש כאלה שגם עוברים את הדין שואלים אותם שאלות. יש 3 שאלות ששואלים את המת. האם נתת באמונה? האם קבעת עיתים לתורה ?[הכוונה לא חייב ללומד כל היום. אלה הכונה לקבוע לך כל יום שעה מסוימת שבה אתה תמיד לומד ]

והאם ציפת לגאולה?

יש חברה שחזרו ממוות קליני וספרו את זה וגם עוד דברים שהם ראה שהולך שם. בדיוק איך שבתורה ובזוהר כתוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מעבר לפן המגעיל והמתנשא של הערתך, בני האדם בעצם נהיים חכמים יותר עם הזמן (בהדרגה). המוח האנושי מתקדם ובכלל זה הטכנולוגיה. אני לא שמעתי על וטילים עד לפני מאה שנה, ואתה? ומכוניות? וביקוע האטום? ופיצוח הקוד הגנטי? ומה יהיה בעוד מאה שנה? נחזור אחורה? איני צופה רגרסיה, אנחנו מתקדמים (חלקנו הגדול בכל אופן)."

וכל זה האבולציה אשמה ?

100 שנה לקח לאבוצליה להרים את הIQ ב20 ?

או שזה הטכנולוגיה עצמה ?

ואגב אני לא דתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק זה? יש עוד דברים שכולם מספרים .מה הם רואים ליד הגופה שלהם מה הולך סביבם ואז הם מספרים וזה קולע בדיוק. ויש כאלה שגם עוברים את הדין שואלים אותם שאלות. יש 3 שאלות ששואלים את המת. האם נתת באמונה? האם קבעת עיתים לתורה ?[הכוונה לא חייב ללומד כל היום. אלה הכונה לקבוע לך כל יום שעה מסוימת שבה אתה תמיד לומד ]

והאם ציפת לגאולה?

יש חברה שחזרו ממוות קליני וספרו את זה וגם עוד דברים שהם ראה שהולך שם. בדיוק איך שבתורה ובזוהר כתוב.

אני יודע שמספרים עוד דברים כמו מה מה הולך סביבם ואיך אנשים נראו ממבט שהוא משקיף מלמעלה.

רק הבאתי דוגמה.

צירפתי בלוגים שמספרים על מוות קליני שעברו

http://www.tapuz.co.il/blog/userBlog.asp?FolderName=kurdit

http://www.tapuz.co.il/blog/userBlog.asp?FolderName=dvir58

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדתיים אומרים שהגוף והנשמה של אדם נוצרי פשוט נעלמת במותו

אז איך לעזעזל רוני תסביר שגם אנשים נוצריים חווים את החוויה של מוות קליני (את כל הקטע של האור במנהרה וכו)?

עוד משהו..מכירים את זה שאדם דתי בא ואומר לכם " את המוח שלכם ראיתם?! " אתם עונים שלא

ואז הוא אומר " יפה גם את ה' לא ראיתם ובו אתם לא מאמינים וזה שיש לכם מוח אתם כן מאמינים"

רבותי המאמינים אם זאת ההוכחה שלכם שיש ה' המצבשלכם חמור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדתיים אומרים שהגוף והנשמה של אדם נוצרי פשוט נעלמת במותו

אז איך לעזעזל רוני תסביר שגם אנשים נוצריים חווים את החוויה של מוות קליני (את כל הקטע של האור במנהרה וכו)?

עוד משהו..מכירים את זה שאדם דתי בא ואומר לכם " את המוח שלכם ראיתם?! " אתם עונים שלא

ואז הוא אומר " יפה גם את ה' לא ראיתם ובו אתם לא מאמינים וזה שיש לכם מוח אתם כן מאמינים"

רבותי המאמינים אם זאת ההוכחה שלכם שיש ה' המצבשלכם חמור!

יאלה אני הכי שונא שאתה ממציא דברים. חבל חבל . בחיים לא שמעתי שלגוי נעלם הנשמה. כניראה אתה מסתובב עם דתים בלי ידע.

לגוי יש גם נשמה פשוט לו יש רק 7 מצוות בני נוח. וליהודי יש יותר . גוי שעשה את ה7 מצוות האלה או שלא עשה כי חילק מהמצוות שלו זה לא תעשה. אז גם לו יש חלקה טובה בעולם האמת. אבל לא כמו של היהודי שיש לו 600 ומשהו מצוות וכו..

לגבי אלוקים. זמן זה דבר של חומר ואלוקים זה לא חומר לכן אין לו את התפיסה של זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגוי יש גם נשמה פשוט לו יש רק 7 מצוות בני נוח. וליהודי יש יותר . גוי שעשה את ה7 מצוות האלה או שלא עשה כי חילק מהמצוות שלו זה לא תעשה. אז גם לו יש חלקה טובה בעולם האמת. אבל לא כמו של היהודי שיש לו 600 ומשהו מצוות וכו..

WTF :nixweiss::s07:

ואני ממציא דברים?

מאיפה אתה בטוח שזה מה שבאמת קורה?

ה' התקשר אליך?

כל מה שאתה אומר קדוש עם סימן קריאה וכל המתנגדים שלך פה הם ממציאים

די עם השחצנות הזאת כבר

לדתיים יש מלא סתירות כל אחד אומר משהו אחר

ואז שמגיעים למישהו 17 הוא אומר כל מי שדיברתי איתו בנתיים לא מבין כלום

מסקנה: אף אחד ממכם לא מבין כלום כי אין לכם הוכחות הכל השערות בלבד!

ולא חסרים דוגמאות של אי תאימות אני יכול לתת לך כמה אם אתה רוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...