תוכנה ששולטת על המאורר - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנה ששולטת על המאורר

orensh69

Recommended Posts

המעבד שלי מתחמם פרסקוט(intel 3 ghz) מגיע לי ל70 מעלות..

כאשר המעבד 70 מעלות והלוח אם (asus p5gd1) הוא 43 מעלות....socket 775.

אז המאורר של המעבד מסתובב על 3100rpm

אני חושב שזה לא תקין.

יש איזה שהיא תוכנה שמשאירה את המאורר שיסתובב מינימום נגיד 3000 סיבובים או 3500 סיבובים???

הנה תמונה

http://i32.tinypic.com/sb6136.jpg

מהזה הזרמים האלו ? ב+5v ו12??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אם אני לא טועה אפשר לסדר את מהירות המאווררים עם התוכנה SpeedFan, תחפש בגוגל.

אבל לא בטוח שהיא תפעל אם המאוורר מחובר ישירות לספק ולא ללוח אם,

וגם לי יש בדיוק את אותו המעבד כמו שלך והוא על 60 במנוחה ו 72 במשחקים.

יש לי 2700RPM ככה שזה כנראה לא תקין, וניקיתי אבק לגמרי עם מקלות אוזניים, ספריי אוויר וגם פינצטה שהוציאה גושי אבק גדולים.

ואמרו לי שידוע שלמעבד הזה יש בעיות חימום אבל עד כדי כך?

אם מישה יכול לעזור גם לי ולהגיד לי איך אפשר להשתמש ב - SpeedFan או דרך אחרת שתעזור לי אני אודה לו מאוד. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אם אני לא טועה אפשר לסדר את מהירות המאווררים עם התוכנה SpeedFan, תחפש בגוגל.

אבל לא בטוח שהיא תפעל אם המאוורר מחובר ישירות לספק ולא ללוח אם,וגם לי יש בדיוק את אותו המעבד כמו שלך והוא על 60 במנוחה ו 72 במשחקים.

יש לי 2700RPM ככה שזה כנראה לא תקין, וניקיתי אבק לגמרי עם מקלות אוזניים, ספריי אוויר וגם פינצטה שהוציאה גושי אבק גדולים.

ואמרו לי שידוע שלמעבד הזה יש בעיות חימום אבל עד כדי כך?

אם מישה יכול לעזור גם לי ולהגיד לי איך אפשר להשתמש ב - SpeedFan או דרך אחרת שתעזור לי אני אודה לו מאוד. :)

אפשר לשלוט רק במהירות מאוורים שמחוברים ללוח בחיבור 4 פינים..

איך משתשמים בתוכנה??ועל כמה אתם אומרים לי לשים את המאורר של המעבד?

יש לך מדריך באתר של יצרנית התוכנה מדריך מצוין.. אבל בעיקרון אתה נכנס ב-READING ל-CONFIG.. ובתוך CONFIG ל-ADVANCED.. שם תבחר את הצ'יפ של הלוח (לרוב הראשון..) ושם.. יש דבר שנקרא PWM MODE.. תשנה את זה ל-SOFTWARE CONTROLLED.. ובקשר לכמה לשים את המהירות מאוורר.. זה משתנה ממעבד למעבד.. תשים אותו כך שישמור על המעבד קריר.. אבל גם לא ירעיש יותר מדי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ההגדרות של המעבד נמצאות בביוס..SPEEDFAN לא ממש יעילה אם אין לך מאווררים שמחוברים בחיבור של 4 פינים..

כנס להגדרות בביוס ותשנה שם את הגדרות המאוורר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...