ערביי "ישראל"- מה קרה השבוע? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ערביי "ישראל"- מה קרה השבוע?

IG

Recommended Posts

השבוע הייתי קצת מנותק מהעולם ושמעתי רק חלקי מידע ברדיו... הבנתי שהייה משהו בין ליברמן לאחד הערבים, שהאיזה ערבי עמד על במת הכנסת וצעק לו שהבית שלו זמני או משהו כזה... אני לא מכיר את הסיפור המלא ואין מצב שאני מחפש עכשו סיפורים מלפני שבוע, אז אם מישהו יכול לסכם לי את הסיפור אני אודה לו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://news.walla.co.il/?w=//1244702

אפי איתם קרא לגרש את חברי הכנסת הערבים שבכל הזדמנות בוגדים במדינה ובעקרונותיה ואת כל מי שתומך בחמאס לעזה

ליברמן הביע תמיכה, זחלאקה צעק לו "אפס פשיסט בלה בלה בלה", נקרא לסדר 3 פעמים והוצא מהמליאה.

תכל'ס, אני לא יודע למה עדיין שומרים את חבורת המפגרים האלו בכנסת.

אם לא ניתן להם להשתתף בכנסת- הם יקראו לנו גזענים, כובשים, דיקטטורים וכו'.

אם נותנים להם להשתתף בכנסת- הם קוראים לנו גזענים, כובשים, דיקטטורים וכו', וגם עושים בלאגן ודורשים תקציבים על הדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דבר אחד שאני מפחד מערביי --זכות ההצבעה

רק שתדעו לכם שבקושי עשרה אחוז מערביי מצביעים

אם הערבים מתאגדים ומצביעים תיהיה להם מפלגה כמו קדימה

למה זה לא קורה ? שאלה טובה ...יש כמה פרשנויות ...אחת מהם אומרת כדי שלא יחוקקו חוקים אנטי ערביים ....לכן ערבי מחכים לשעת

כדי שתיהיה פלסטין א' ופלסטין ב'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לכם להבין יותר מדיי?

אם לא ימחקו את הערבים ברגע זה, זה רק עניין של זמן עד שיתרבו וישטלתו על המדינה באופן חוקי לחלוטין.

הבעייה היא לא בנו הישראלים, הבעייה היא בבן גוריון המטומטם שלא העיף אותם מכן מלחתכילה, והייה גורם לנו לחיות כאן בשקט בימים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, תודה, ושמעתי גם שהיו הפגנות תמיכה בירי הקטיושות על אשקלון ונגד המבצע בעזה... פרטים?

עם תמיכה מלאה של החכי"ם הערבים.

הם מסיטים לטרור ,צריך לכלוא אותם באשמת בגידה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...