תושב אשקלון ניסה לשגר רקטה תוצרת בית לעזה - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תושב אשקלון ניסה לשגר רקטה תוצרת בית לעזה

Pika007

Recommended Posts

אני ממש מנסה למצוא הבדלים בינך לבין חמאסניק ואני לא מצליח.

גזענות, לא משנה נגד מי או מאילו סיבות היא הבעיה.

MOON-MAGE

שמע לפי דעתי, באמת מכל הלב.

אם גישה כזאת אתה לא תשרוד הרבה במזרח התיכון.

זה לא שוויץ כאן, עליך להבין מיהוא האויב שלך, ומיהם הערבים.

חבל שאין איזו תוכנית ריאליטי ואחד כמוך אשר מטפח מילולית את הערבים יעבור לגור בכפר ערבי, נראה אותך מסתדר איתם, האנשים האלה לא רוצים אותך במזרח התיכון, הם רוצים שתמות ברגע זה. והשניות האלה שאתה יושב מול המחשב - בשבילהם זה אסון טראגי, כי אתה עדיין בחיים.

להתחיל לחשב מי נחמד ומי לא זה מיותר, זה או אנחנו או הם.

הם יכולים לחיות כאן כאחוז קטן, אבל כשיש איום דמוגרפי + איום פיזי\מלחמתי, אין לי שום ברירה אחרת חוץ מהלחם בהם, בדיוק באותה מידת ברבריות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה עושה הכללה מכוערת ומטופשת.

כמו שכתבתי כבר בת'רדים קודמים- הנה לך דוגמה

אני גר ברמת ישי, בעמק יזרעאל.

יש לנו 2 דקות מפה את מנשיע, ו 10 דקות בכיוון השני את בסמת טבעון, ומספר דקות נסיעה לכל כיוון מליון ורבע כפרים של דרוזים/בדואים/מוסלמים, ככה שלא תוכל להגיד "הם X, לא Y"

כולם מסתדרים יופי, אף אחד לא זורק על אף אחד אבנים, קונים כל אחד בעסק של השני, הכל יופי טופי אחלה בחלה.

הקטע של "הם בחרו בחמאס אז הם תומכים בטרור של חמאס" גם שגוי לגמרי.

דבר שני, למי שלא זוכר את אותן בחירות, הניצחון של חמאס לא בדיוק היה בהפרש כזה גדול.

דבר שלישי- גם מי שבחר בחמאס- אתם שוכחים שאיך שהמילה "חמאס" נשמעת לכם, זה ממש לא איך שזה נשמע להם. קיימת הפרדה כלשהי בין "חמאס" הממשלה, ל "חמאס" הארגון החמוש. (ההפרדה היא כמובן על פני השטח בלבד, ושם זה מסתיים, אבל לא מעט אנשים שם לא בדיוק יודעים את זה....).

אתה יודע למה הסכסוך הזה עוד נמשך?

MOON-MAGE

האנשים האלה לא רוצים אותך במזרח התיכון, הם רוצים שתמות ברגע זה. והשניות האלה שאתה יושב מול המחשב - בשבילהם זה אסון טראגי, כי אתה עדיין בחיים.

שטיפת המוח שמעבירים להם מאז שהם ילדים קטנים מחנכת אותם לחשוב בדיוק מה שרשמת פה.

שאנחנו לא רוצים אותם פה, וכל שניה שהם חיים זה אסון בשבילנו.

אז אם הם חושבים ככה בגלל שטיפת מוח, ואם אתה חושב ככה בגלל סיבה כלשהי, מן הסתם יהיה סכסוך - למרות שאין בהכרח בעיה שצריכה לגרום לסכסוך הזה. (אל תקלטו לא נכון, אני לא אומר שאין בעיות- זה לצורך הדגמה בלבד)

ומצד שני, זה מה שלדעתי מפריד את תושבי השטחים/הרצועה מאלו שחיים בישראל עצמה.

כל האנשים שהזכרתי קודם בכפרים פה ליד שלא חיים תחת שלטון חמאס או משהו בסגנון לא עברו שטיפת מוח, והתוצאה היא אותם אנשים נחמדים שאני קונה אצלם נעליים, ולחמניות/פיתות כל כמה ימים וחלה לשבת. (כן כן, הם מוסלמים למהדרין, לא מהחלל החיצון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמת ישי?

מי שגר לידך זה בדואים, אין להם כלכך קשר לערבים, בדואים וערבים לא אוהבים אחד את השני וסביר להניח שהבדואים יותר יתחברו עם היהודים.

אין לי בעייה נגדם או נגד הדרוזים, הבעייה שלי היא נגד ערבים מוסלמים (מעזה והאזור בעיקר), לא נגד בדואים מוסלמים, ולא נגד דרוזים.

זהו.

מה שגם מפריע לי זה התרבות הערבים באזור גוש דן, שלושת ערי המשולש, טירה, קלאנסווה, וכפר קסם כבר מזמן לא 3 ערים קטנות, אפשר להגיד שהם ועוד 25 כפרים שבאזורם התחברו לעיר אחת, מעין קו אוכלוסיה הדומה (שרק הולך וגודל) לקו האוכלוסיה המגביל אליו, של הישראלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שאתה פה כדי ללמד אותנו...

זה שאני לא בעד רצח חסר כיוון לא אומר שום דבר לגבי סיכויי ההישרדות שלי, אם היו פחות מהסוג שלך בצד שלהם ושלנו נראה לי שהמצב שלנו היה הרבה יותר טוב.

אני לחלוטין בעד פגיעה בחוליות מחבלים\סיכולים ממוקדים\פגיעה במשפחות המחבלים(הרס בתים למשל) וכמובן פגיעה בפעילים של אירגוני טרור.

וגם בעד שיגור טילים לאיזור עם אוכלוסייה אזרחית אחרי שיגור קסאם\גראד\צינור מעופף עלינו, כי ברור שאותם אנשים לא עשו מספיק כדי לעצור את זה ולדעתי גם הם יכולים לשאת באחריות.

לעומת זאת, אני גם מכיר אנשים מעזה(דרך המפעל של אבא שלי) והם לא אנשים רעים, הם באו לכאן לעבוד להרוויח את הקצת כסף שלהם ולחזור הביתה.

הם רוצים שחמאס ילך לעזאזל בדיוק כמונו, רק חבל שהם לא מקבלים מספיק עזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז מה?, ערבי מעזה פעם הציל את החיים של סבא שלי, אני לא מתבייש להגיד את זה, אבל מזה משנה?, זאת עובדה שיש ערבים שמתנגדים לחמאס אבל זה אחוז קטן בצורה קיצונית, והוא קטן מיום ליום, רק בשבוע האחרון התחוללו הפגנות בערים ערביות שהיו ידותיות כבר שנים לישראל.

זה מה שמעצבן, חמאס לוקח את כולם תחת חסותו, מציג את הכל באופן דרמתי ודורש רחחמנות, זה מרתיח אותי.

הם עברו את כל הגבולות והממשלה פשוט מסרבת להבין את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה חושב שפגיעה באנשים רנדומאליים תשפר את המצב?

ברור שאיך שהתקשורת הערבית מסלפת את העובדות מרתיח, וההתעצמות הנוכחית של חמאס היא באמת דבר רע אבל אני מבטיח לך שאם אתה הורג אבא\אח\חבר של מישהו עם טיל, סתם כי אתה חושב שהם כולם צריכים למות, אז אותו בנאדם יהיה הראשון שיצטרף לחמאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...