תושב אשקלון ניסה לשגר רקטה תוצרת בית לעזה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תושב אשקלון ניסה לשגר רקטה תוצרת בית לעזה

Pika007

Recommended Posts

רואים ששניכם חיים במדינת תל אביב המתועבת. תחזרו לשתות את הלאטהמוקוצ'ינו על חלב מתהפך, ואל תכניסו את עצמכם לדברים שאתם לא מבינים.

כאשר אתם תחייו תחת הפגזות, תהיה לכם הזכות לבקר אותו.

מחזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא פשוט , ואני רק יכול לדמיין איזה עצבים חוטפים התושבים שהם רק שומעים צבע אדום !!

20 פעם ביום כבר כמה שנים .......

אבל מצד שני יש לקחת בחשבון את השיקול הלאומי ולא להיגרר למעשה נקמה אזרחית שרק יפגע בישראל בסופו של דבר .

ד"א קשה לי לקבל את התנפלות על תושבי תל אביב

כמו שאמר שדרן רדיו מפורסם " מה אתה לא זוכר אוטובוסים מתפוצצים בתל אביב ? כל אחד חוטף בתורו במדינה הזאת ... "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר לזה שזה רעיון מצחיק למדי והוא באמת יצא כלי, אני כמובן חושב שזה דבר מטופש (בלשון המעטה) שלחלוטין לא מקובל במדינה נורמלית.

יש לנו והתפקיד שלו זה לירות בהתאם להוראות נבחרי העם.

הצבא (בהתאם להוראות נבחרי העם),לא מצליח כבר 7 שנים לעצור את הסיוט הזה.במקומו אולי גם אני הייתי משתגע ולוקח את החוק לידיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה?

מעניין אם זה היה מתפוצץ אצלו בבית או פוגע באזרחים ישראלים עדיין היית מוחא לו כפיים. המדינה הזו לא צריכה עוד קדושים מעונים.

אני לא נגד פעולה, ואין לזה שום קשר לאיפה שאני גרה אז די לבלבל ת'מוח. יש מספיק אנשים שאני אוהבת וחשובים לי שגרים שם. אני נגד שאנשים פרטיים מנסים להתעסק עם דברים שגדולים מהם, תוך סכנה לאנשים מסביבם.

לכמה מחבלים הייתה "תאונת עבודה"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שהוא לא הספק לירות את זה

הלוואי שמישהו ירה לשם טיל כזה ויהרוג אלפי מחבלים/מחבלים בפוטנצייה

זה יהיה אחד הימים שאני ישמח לקרוא חדשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים ששניכם חיים במדינת תל אביב המתועבת. תחזרו לשתות את הלאטהמוקוצ'ינו על חלב מתהפך, ואל תכניסו את עצמכם לדברים שאתם לא מבינים.

כאשר אתם תחייו תחת הפגזות, תהיה לכם הזכות לבקר אותו.

אני גר בתל אביב וגרתי 18 שנה בקריית שמונה ואתה דביל.

כל פעם שאני מסתכל על תראד' כזה אני שואל את עצי עד כמה אנחנו שונים מהפלסטינים... אנשים פה מתבטאים כמו אנשי חמאס, מכלילים את כל הפלסטינים כמחבלים, מצדיקים הרג ללא הבחנה. בושה לאנשים שמתבטאים ככה.

אזו הצדקה מוסרית תישאר לפעולות שלנו אם נאפשר לאזרחים לשגר רקטות לתוך אוכלוסיה אזרחית ללא הבחנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TheHunter אתה חצוף! זה עתה שבתי משבועיים מילואים בשטחים (מתוך 30-40 יום שאני עושה בשנה), המשפחה של אשתי גרה באשקלון, אני תושב ירושלים - אחת הערים שחטפו הכי הרבה במהלך האינתיפדה הזאת ולהזכירך "שבמדינת תל-אביב" היו יותר הרוגים מפיגועי התאבדות מאשר מכל נפגעי הרקטות. אני מבין שאין לך כבוד כלפי האנשים האלו!

זה באמת נורא להיות תחת הפגזות - זה לא נותן שום הצדקה לאקט שכזה שמהווה איום כלפי עצם קיום הדמוקרטיה והשלטון המסודר במדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TheHunter, ברוך שובך לפורום (או שזה רק נדמה לי שלא היית כמה שנים?).

ac1240 אין מצב שהדבר הזה הורג אלפי מחבלים. אם הוא היה שורט למישהו את הרגל זה היה מזל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TheHunter, ברוך שובך לפורום (או שזה רק נדמה לי שלא היית כמה שנים?).

ac1240 אין מצב שהדבר הזה הורג אלפי מחבלים. אם הוא היה שורט למישהו את הרגל זה היה מזל...

לא התכוונתי בטיל אחד התכוונתי באלפי טילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה?

מעניין אם זה היה מתפוצץ אצלו בבית או פוגע באזרחים ישראלים עדיין היית מוחא לו כפיים. המדינה הזו לא צריכה עוד קדושים מעונים.

אני לא נגד פעולה, ואין לזה שום קשר לאיפה שאני גרה אז די לבלבל ת'מוח. יש מספיק אנשים שאני אוהבת וחשובים לי שגרים שם. אני נגד שאנשים פרטיים מנסים להתעסק עם דברים שגדולים מהם, תוך סכנה לאנשים מסביבם.

לכמה מחבלים הייתה "תאונת עבודה"?

קודם כל, לא נראה לי שהוא בנה כזה טיל בבית שלו. בטח יש לו בית מלאכה מקצועי.

שנית, אני לא חושב שזה באמת טיל אמיתי. הוא בטח בנה טיל בלי חומר נפץ בשביל התקשורת. אם הוא היה בונה טיל עם חומר נפץ, אז הוא היה משגר אותו.

ולהזכירך "שבמדינת תל-אביב" היו יותר הרוגים מפיגועי התאבדות מאשר מכל נפגעי הרקטות. אני מבין שאין לך כבוד כלפי האנשים האלו!

אי-אפשר להשוות את פיגועי ההתאבדות בתל-אביב לנפגעי הרקטות.

בתל-אביב, לפחות, היית מוגן בבית. בשדרות ובאשקלון אפילו בבית אתה לא מוגן. אתה חשוף בכל מקום: בבית, ברחוב, בקניות, בבית-ספר, בעבודה.

זה באמת נורא להיות תחת הפגזות - זה לא נותן שום הצדקה לאקט שכזה שמהווה איום כלפי עצם קיום הדמוקרטיה והשלטון המסודר במדינה.

זה בהחלט נותן הצדקה!

אם הממשלה לא מוכנה להגן על האזרחים שלה, אזי שומה על האזרחים ליטול את החוק לידיים ולהגן על עצמם.

הממשלה, בחוסר המעש שלה, בעצם מעודדת למעשה פעולות מעין אלו!

לא התכוונתי בטיל אחד התכוונתי באלפי טילים

מחזק! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום בו לקיחת החוק לידיים במדינת יהיה אקט נורמטיבי יהיה יום שחור לדמוקרטיה ולהיגיון. תאר לעצמך מצב בו אדם חושב שפגעת בו בצורה כלשהי, בית המשפט מזכה אותך מאשמה, אבל הבן אדם מחליט שזה לא מספיק לו.

אין לשפוט את האנשים האלה ואף אחד לא יכול להבין עד כמה הם סובלים, אבל לקחת את החוק לידיים זאת עבירה שמעמידה את הדמוקרטיה ואת הערכים עליה קמה המדינה בסכנה קיומית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי-אפשר להשוות את פיגועי ההתאבדות בתל-אביב לנפגעי הרקטות.

בתל-אביב, לפחות, היית מוגן בבית. בשדרות ובאשקלון אפילו בבית אתה לא מוגן. אתה חשוף בכל מקום: בבית, ברחוב, בקניות, בבית-ספר, בעבודה.

זה בהחלט נותן הצדקה!

אם הממשלה לא מוכנה להגן על האזרחים שלה, אזי שומה על האזרחים ליטול את החוק לידיים ולהגן על עצמם.

הממשלה, בחוסר המעש שלה, בעצם מעודדת למעשה פעולות מעין אלו!

מחזק! :xyxthumbs:

בתור מי שהיה סטודנט בירושלים בתקופת הפיגועים, אני בהחלט יכול לספר לך את החוויה המפוקפקת בכל פעם שעלית על אוטובוס, נכנסת למקום ציבורי או סתם הסתובבת במדרחוב. אנשים כבר שכחו איזה אווירה של פחד הייתה בערים הגדולות.

זה כמובן לא מפחית מהפגיעה המתמשכת בחיים של תושבי עוטף עזה ואשקלון, אבל ההתיחסות הדוחה לא הייתה במקומה.

הממשלה, תתפלא לשמוע, ממש לא יושבת בחוסר מעש. בכל יום מורידים בעזה כמה מחבלים, פוגעים במשגרים ובמעבדות ייצור ובנוסף עסוקים במרץ בפעילות דיפלומטית והסברתית. וזה רק מה שמפורסם בתקשורת, יש עוד הרבה עשייה שחסויה מעין הציבור. אני ממש לא מתומכי הממשלה הנוכחית ואני בטוח שיש בהתנהלותם ליקויים רבים, אבל מכאן ועד לאמירה שהממשלה לא עושה דבר, יש עוד דרך ארוכה.

מאחר והממשלה כן מתפקדת (גם אם לא לשביעות רצון הכל - וזה לגיטימי), והצבא כן עומד על משמר הגבולות, בהחלט שאין זכות לשום אזרח להקים מיליציה או לחמש את עצמו. יתר על כן, ירי פרטיזני לעבר עזה לא רק שהינו בניגוד מוחלט לחוק (אם תירה רקטה על עזה ותהרוג שם אדם, שמרבית הסיכויים יהיה אזרח תמים או חו"ח ילד - תהיה עלול להיות מואשם ברצח) אלא גם עשוי לגרום לנזק אדיר לישראל בזירה הבין-לאומית. למעשה, היחידים שירוויחו מאקט מטופש שכזה, יהיו החמאס.

וחלק מהמגיבים פה צריכים כנראה לחשוב פעמיים לפני שהם לוחצים על "שלח". אתה לא יודע איפה אני גר, מה עשיתי בחיים שלי ואין לך מושג מה אני מבין או לא מבין. אם אתה מעוניין לחלוק על דעותי או על דעותיו של מגיב אחר בפורום, אני מציע לך להשתמש בשפה נקיה יותר ובטיעונים אמיתיים ולא ברצף של ניבולי פה והשמצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום בו לקיחת החוק לידיים במדינת יהיה אקט נורמטיבי יהיה יום שחור לדמוקרטיה ולהיגיון. תאר לעצמך מצב בו אדם חושב שפגעת בו בצורה כלשהי, בית המשפט מזכה אותך מאשמה, אבל הבן אדם מחליט שזה לא מספיק לו.

אין לשפוט את האנשים האלה ואף אחד לא יכול להבין עד כמה הם סובלים, אבל לקחת את החוק לידיים זאת עבירה שמעמידה את הדמוקרטיה ואת הערכים עליה קמה המדינה בסכנה קיומית.

אתה צודק, אבל אתה מדבר על מצב אידיאלי. כאשר בממשלה ובתי המשפט לא ממלאים את תפקידם, אז לאזרחים יש לגיטימציה מלאה לקחת את החוק לידיים. אני מסכים שזה מצב גרוע ואסור שמצב כזה יתקיים. אבל, מה לעשות, זה המצב.

תיקח, לדוגמה, מצב היפוטתי: מישהו רוצח את חברה שלך, ובית המשפט משחרר את הרוצח לחופשי בגלל איזשהו פרט טכני (בטוח 100% שזה הוא, אבל השוטר שעצר אותו שכח להקריא לו את הזכויות שלו, או משהו כזה). אתה רוצה להגיד לי שלא היית לוקח את החוק לידיים ומחסל אותו? אם במדינה שלנו היה בבית המשפט חבר מושבעים, אז אף אחד לא היה מרשיע אותך.

בתור מי שהיה סטודנט בירושלים בתקופת הפיגועים, אני בהחלט יכול לספר לך את החוויה המפוקפקת בכל פעם שעלית על אוטובוס, נכנסת למקום ציבורי או סתם הסתובבת במדרחוב. אנשים כבר שכחו איזה אווירה של פחד הייתה בערים הגדולות.

זה כמובן לא מפחית מהפגיעה המתמשכת בחיים של תושבי עוטף עזה ואשקלון, אבל ההתיחסות הדוחה לא הייתה במקומה.

אתה גם צודק! אני מכיר היטב את התחושות האלה ממקור ראשון. אבל, מה שרציתי להגיד זה שלפחות בבית היית בטוח. כשהגעת לבית-ספר או לעבודה אז גם היית בטוח. אני לא יכול לדמיין מצב בו אתה לא בטוח בשום מקום, גם לא בבית. זו סיטואציה הרבה יותר קשה.

הממשלה, תתפלא לשמוע, ממש לא יושבת בחוסר מעש. בכל יום מורידים בעזה כמה מחבלים, פוגעים במשגרים ובמעבדות ייצור ובנוסף עסוקים במרץ בפעילות דיפלומטית והסברתית. וזה רק מה שמפורסם בתקשורת, יש עוד הרבה עשייה שחסויה מעין הציבור. אני ממש לא מתומכי הממשלה הנוכחית ואני בטוח שיש בהתנהלותם ליקויים רבים, אבל מכאן ועד לאמירה שהממשלה לא עושה דבר, יש עוד דרך ארוכה.

מאחר והממשלה כן מתפקדת (גם אם לא לשביעות רצון הכל - וזה לגיטימי), והצבא כן עומד על משמר הגבולות, בהחלט שאין זכות לשום אזרח להקים מיליציה או לחמש את עצמו. יתר על כן, ירי פרטיזני לעבר עזה לא רק שהינו בניגוד מוחלט לחוק (אם תירה רקטה על עזה ותהרוג שם אדם, שמרבית הסיכויים יהיה אזרח תמים או חו"ח ילד - תהיה עלול להיות מואשם ברצח) אלא גם עשוי לגרום לנזק אדיר לישראל בזירה הבין-לאומית. למעשה, היחידים שירוויחו מאקט מטופש שכזה, יהיו החמאס.

כל מה שהממשלה עושה זה כלאם פאדי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקח, לדוגמה, מצב היפוטתי: מישהו רוצח את חברה שלך, ובית המשפט משחרר את הרוצח לחופשי בגלל איזשהו פרט טכני (בטוח 100% שזה הוא, אבל השוטר שעצר אותו שכח להקריא לו את הזכויות שלו, או משהו כזה). אתה רוצה להגיד לי שלא היית לוקח את החוק לידיים ומחסל אותו? אם במדינה שלנו היה בבית המשפט חבר מושבעים, אז אף אחד לא היה מרשיע אותך.

ממש לא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...