סקר-האם נמאס לכם מתוכניות ראלטי ? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר-האם נמאס לכם מתוכניות ראלטי ?

stone cold

האם נמאס לכם מתוכניות ראלטי ?   

2341 הצבעות

1. 1. האם נמאס לכם מתוכניות ראלטי ?

• כן מזמן
    • מתחיל לשעמם
    • ככה ככה
    • אוהב לצפות פה ושם
    • מכור לגמרי ויש לי פוסטר של צביקה הדר בחדר

Recommended Posts

מתעב תוכניות ריאליטי (לפחות הזבל שבארץ-בחו"ל לראליטי יש לפעמים משמעות שונה). אם היו לי ילדים לא הייתי נותן להם לצפות בתוכניות כאלו.(בכלל הייתי חוסם להם את ערוץ 2 ו-10 ).

ואתה חושב שמה שיש בערוצים האחרים או אלו היעודיים לילדים טוב יותר? זה אותו זבל שיווקי בעטיפה"חינוכית" שמלווה בדחיפה אדירה של מוצרים נלווים.

לגבי תוכניות הריאליטי, זה אפילו לא טראש, כי טראש לפחות גורם לך לצחוק - התוכניות האלו יותר מדי מוקפדות, מופקות, מושקעות ומלאות חשיבות עצמית ביחס לאין-תוכן שלהן. זכייה של מדענים ישראלים בפרס נובל זוכה לפחות חשיפה מהגמר של "נולד ל#$&^", זוהי מערכת שמזינה את עצמה כמו תגובת שרשרת, כאשר בוגרי תוכניות ריאליטי (שרובם למרבה הצער די "חלולים" מבחינת כישורים אמיתיים) מזינים את תוכניות האירוח או תוכניות הבידור וכמובן מופיעים ללא הרף בכל הקדימונים.

והכי עצוב - תוכניות הריאליטי משמשות עלה תאנה של "הפקה מקורית" לגורמי השידור ובמקום שהפקות הטלוויזיה בישראל ילכו אחרי הנסיקה המדהימה של תעשיית הקולנוע המקומית ונראה כאן סדרות מדהימות, אנחנו מקבלים את "גריז"...

אה, אין לי בבית, אין לי ממיר למחשב, אפילו אין לי נגן . כלום, נאדא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם שוכחים רק דבר אחד:

להוריד את כל הדברים האלה זה לא חוקי. :nixweiss:

ככה שההשוואה לא הוגנת. מן הסתם הטלווזיה לא יכולה להתחרות במשהו שהוא פשוט.... חינם.

השוואה הוגנת לדעתי הייתה לקניה\השכרה של סדרות ב . לדעתי גם מול זה, ה TV מפסידה.

הבעיה בטלווזיה היא :

1. תמורה עלובה לכסף. מצד אחד כל ערוץ בחירה עולה הון, מצד שני אתה נאלץ לשלם על מליון שטויות שאתה לא רוצה (ערוצים בספרדית לדוגמה).

אם היה אפשר לשלם אך ורק על הערוצים שכן רוצים, התמורה לכסף הייתה נורמלית איכשהו.

2. זלזול מוחלט בצופה. קפיצה על עונות, פרקים, שידור חלקי סידרה וכו' (כמובן שזה תלוי בערוץ, יש ערוצים שיודעים לעשות את העבודה).

3. אי אפשר לראות את הפרק מתי שרוצים (עזבו VOD).... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בערך מה שעשיתי לפני 4 חודשים.

העפתי את הממיר מהחדר , קיצצנו בחבילות ערוצים שבכל מקרה לא ראינו (ערוצי MTV למיניהם), ובכסף שחסכנו ביקשתי שיגדילו לי את רוחב הפס ל 2.5/256. עכשיו יש לי גם אפלואד נורמלי.

ומאז אני מוריד סרטים וסדרות שכבר שלחו לי 3 מכתבי "אזהרה לפני ניתוק" מנטויז'ן כי אני עובר את ה 5 ג'יגה תעבורה כל חודש (ועד לפני חודשיים שהם ויתרו, כל פעם שלפתי מחדש את החוזה שיש לי איתם מלפני כמה שנים טובות, לפיו הם לא רשאים להגביל אותי בתעבורה....)

הטלויזיה הישראלית-

זבל של תכנים, רזולוציה של 352X288 או במקרה הטוב 640X480

התכנים שלי-

לא מכניס פחות מ 704X396 (או 640X480 במקרה הנדיר שהתוכן לא במסך רחב) במקרה של סדרות, או 1024X576 במקרה של סרטים.

העיניים שלי מרוצות הרבה יותר מאז שנטשתי את .

לא אכפת לי מרזולוציה. מפריע לי שאין חדשים בערוצי הסרטים. מפריע לי שבמקום לרכוש סדרות מעניינות YES מעדיפים להשקיע כסף בדני הוליווד. אם ההורים שלי לא היו צופים בערוצים ברוסית הייתי מעיף את YES מכל המדרגות בלי לחשוב פעמיים בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרזולוציה הגבוהה היא בונוס נחמד.

הנקודה שלי היא שאני צופה בתכנים הרבה יותר טובים, שלא הביאו ולא יביאו לאף אחת מהרשתות.

עד לפני כמה חודשים ראיתי "האוס" כל שבת בערב, אבל גם את זה החליטו להוריד לטובת "אמריקן איידול"

זה סימן רשמית את מותה של הטלויזיה עבורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה חושב שמה שיש בערוצים האחרים או אלו היעודיים לילדים טוב יותר? זה אותו זבל שיווקי בעטיפה"חינוכית" שמלווה בדחיפה אדירה של מוצרים נלווים.

לגבי תוכניות הריאליטי, זה אפילו לא טראש, כי טראש לפחות גורם לך לצחוק - התוכניות האלו יותר מדי מוקפדות, מופקות, מושקעות ומלאות חשיבות עצמית ביחס לאין-תוכן שלהן. זכייה של מדענים ישראלים בפרס נובל זוכה לפחות חשיפה מהגמר של "נולד ל#$&^", זוהי מערכת שמזינה את עצמה כמו תגובת שרשרת, כאשר בוגרי תוכניות ריאליטי (שרובם למרבה הצער די "חלולים" מבחינת כישורים אמיתיים) מזינים את תוכניות האירוח או תוכניות הבידור וכמובן מופיעים ללא הרף בכל הקדימונים.

והכי עצוב - תוכניות הריאליטי משמשות עלה תאנה של "הפקה מקורית" לגורמי השידור ובמקום שהפקות הטלוויזיה בישראל ילכו אחרי הנסיקה המדהימה של תעשיית הקולנוע המקומית ונראה כאן סדרות מדהימות, אנחנו מקבלים את "גריז"...

אה, אין לי בבית, אין לי ממיר למחשב, אפילו אין לי נגן . כלום, נאדא.

כמה שאתה צודק

ברגע שאתה פותח אתה לא יכול לברוח מה"כוכבי" ראלטי

זה נדחף לכל חור בטלוויזיה

ולחשוב שפעם היו סדרות כמו זהו זה

אתם שוכחים רק דבר אחד:

להוריד את כל הדברים האלה זה לא חוקי. :nixweiss:

ככה שההשוואה לא הוגנת. מן הסתם הטלווזיה לא יכולה להתחרות במשהו שהוא פשוט.... חינם.

השוואה הוגנת לדעתי הייתה לקניה\השכרה של סדרות ב . לדעתי גם מול זה, ה TV מפסידה.

הבעיה בטלווזיה היא :

1. תמורה עלובה לכסף. מצד אחד כל ערוץ בחירה עולה הון, מצד שני אתה נאלץ לשלם על מליון שטויות שאתה לא רוצה (ערוצים בספרדית לדוגמה).

אם היה אפשר לשלם אך ורק על הערוצים שכן רוצים, התמורה לכסף הייתה נורמלית איכשהו.

2. זלזול מוחלט בצופה. קפיצה על עונות, פרקים, שידור חלקי סידרה וכו' (כמובן שזה תלוי בערוץ, יש ערוצים שיודעים לעשות את העבודה).

3. אי אפשר לראות את הפרק מתי שרוצים (עזבו VOD).... :nixweiss:

אבל פה אתה זה שטועה

על הכבלים אתה משלם מעל 200 שקל בחודש

מבחינתי שבתקציב הזה יעשו רק כמה ערוצים בודדים בחינם

נגיד

ערוץ 2\10\11\3\ספורט\ילדים \8

וכל היתר בתשלום

מה רק שהVOD יהיה 95% בחינם

ואם המון תכנים

ככה שגם אם סדרות מגיעות מאוחר לפחות תוכל לצפות בסדרות כמו נשואים +\סינפלד\האוס\המגן\וכו מתי שאתה רוצה

ובמידי בלי צורך לשוטט ברשת

הבעיה שבמקום זה הם לוקחים את הכסף ושמים לך מיליון ערוצי זבל שאף אחד לא רוצה

והVOD בתשלום

וגם שיש משהו מעניין נגיד בערוץ 8 כמו בחזרה לתחתית

אז עושים על זה מיליון שידורים חוזרים

עד לפני כמה חודשים ראיתי "האוס" כל שבת בערב, אבל גם את זה החליטו להוריד לטובת "אמריקן איידול"

את האוס ואת בוסטון ליגל שידרו מאוד מאוחר יחסית לחול

אני חושב שפיגרו בעונה או 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מישהו צופה ברומי ?

אני בדרך המהירה להתחיל לצפות בעונה הראשונה ...

איך הסדרה ? ואיזה זאנר היא ?

על "רומא" אפשר לכתוב שרשורפלצת שלם. מדובר בסדרה שאמורה להציג את רומא של סוף תקופת הרפובליקה/הטיראנות של יוליוס קיסר/הטריאומווירטים וכנראה שתמשיך לתוך מלחמת האזרחים ושילטונו של אוגוסטוס (אוקטוויאנוס). ככה שהסדרה הזאת היא סוג של prequel לסדרת המופת של ה-BBS "אני קלאודיוס".

להבדיל מ"אני קלאודיוס" שהייתה תאטרון-מצולם שהתמקד כמעט רק בתוך ארמון הקיסרות ובמשפחת המלוכה היוליו-קלאודיאנית (בשביל הקונוטציה ההיסטורית - שושלת מסובכת שמוצאה מצאצאיו המאומצים של יוליוס, צאצאי ליוויה, אשתו השניה של אוגוסטוס מהשבט הקלאודיאני וצאצאי אנטוניה, כלתה שהייתה בתו של מרקוס אנטוניוס), הסדרה "רומא" מנסה לתת תמונה רחבה יותר של ההתרחשויות גם דרך עיני הדמויות ההיסטוריות המוכרות וגם בעזרת שני ליגיונרים, דרכם אנו נחשפים יותר לאזרחי ועבדי רומא הפשוטים, לחיי העולם התחתון ועוד. הסדרה צולמה בהשקעה אדירה עם שחזור שאמור להיות קרוב למציאות של רחובות רומא, תלבושות ומנהגים. חשוב לציין שהסדרה מאוד אלימה וגסה באופן מאוד גראפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רומי לא תתפתח למלחמת אזרחים כי HBO החליטו לקבור את הסדרה אחרי העונה ה-2. מסתבר שלא היו מספיק צופים.

לא ראיתי את העונה השניה, אבל לפי הסיכום באינטרנט, הסדרה נגמרת לאחר הקרב באקטיום - הקרב בו הביסו אוקטוויאנוס ואגריפה את מרקוס אנטוניוס וקלאופטרה ובכך למעשה התבסס אוקטוויאנוס (מאוחר יותר - אוגוסטוס) כשליט יחיד של רומא.

אם נחזור (בערך) לדיון המקורי על עליבות הטלוויזיה הישראלית, אז בוא נראה אם ירימו פה פעם את הכפפה ויעשו איזה מיני-סדרה היסטורית ראויה סטייל "אני קלאודיוס" עם הרבה עלילה ומשחק ובלי יותר מדי הוצאות על סטים ואפקטים. לדוגמא, "אלכסנדר ושלומציון" על התקופה הסוערת של סוף שלטון אלכסנדר ינאי ותקופתה של שלומציון המלכה. או אולי "הורדוס", המלך הפרנואידי שחיסל את רוב קרובי משפחתו, היה עסוק בתככים עם מרקוס אנטוניוס ואוקטוויאנוס ובנה כמה המונומנטים המדהימים בעולם העתיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נחזור (בערך) לדיון המקורי על עליבות הטלוויזיה הישראלית, אז בוא נראה אם ירימו פה פעם את הכפפה ויעשו איזה מיני-סדרה היסטורית ראויה סטייל "אני קלאודיוס" עם הרבה עלילה ומשחק ובלי יותר מדי הוצאות על סטים ואפקטים. לדוגמא, "אלכסנדר ושלומציון" על התקופה הסוערת של סוף שלטון אלכסנדר ינאי ותקופתה של שלומציון המלכה. או אולי "הורדוס", המלך הפרנואידי שחיסל את רוב קרובי משפחתו, היה עסוק בתככים עם מרקוס אנטוניוס ואוקטוויאנוס ובנה כמה המונומנטים המדהימים בעולם העתיק.

אתה יודע שאם יעשו תכנית כזאת

נינט\עדי הומלבלוי\או כוכבנית אחרת ברמת משחק של ילדה בכיתה א תיקח את התפקיד הראשי

ביחד אם יהודה הלווי\אופר שכטר או כל כוכב ילדות בנות 6 אחר

ואז גם יעשו מזה טלנובלה ב1.9 שח תקציב הפקה כי רוב הכסף הילך על הכוכבנים

אבל עזוב לפחות שיעשו סדרות ברמה של "עניין של זמן" \20+ אז נדבר

אפילו סדרות כאלו לא עושים יותר וזה סדרות בלי תקציב מנופח

ככה זה אם העודף מסחור היום בטלוויזיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

''אם נחזור (בערך) לדיון המקורי על עליבות הטלוויזיה הישראלית, אז בוא נראה אם ירימו פה פעם את הכפפה ויעשו איזה מיני-סדרה היסטורית ראויה סטייל "אני קלאודיוס" עם הרבה עלילה ומשחק ובלי יותר מדי הוצאות על סטים ואפקטים. לדוגמא, "אלכסנדר ושלומציון" על התקופה הסוערת של סוף שלטון אלכסנדר ינאי ותקופתה של שלומציון המלכה. או אולי "הורדוס", המלך הפרנואידי שחיסל את רוב קרובי משפחתו, היה עסוק בתככים עם מרקוס אנטוניוס ואוקטוויאנוס ובנה כמה המונומנטים המדהימים בעולם העתיק.''

בנאדם, למה נראה לך שישיקעו בדבר כזה? הרייטינג יהיה מזערי, במקרה הטוב.

אחת מהסיבות שבגללן הריאליטי מצליח כ''כ היא שאנשים רוצים בידור זול ומהיר ולא להתעמק יותר מדי במשהו (ולך תושיב פקאצה שמעוניינת בנינט ושטויות כאלה מול הורדוס ומושגים מיוון העתיקה :s07:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הריאליטי היחיד שנראה לי טוב... זה THE ULTIMATE FIGHTER

בערוץ אגו טוטאל.. וגם סידרה פעם שלקחו אנשים רגילים באנגליה שניסו לעבור מסלול אימונים של חיילי קומנדו ה - SAS

למרות שזה ריאליטי זה עשוי כל כך אחרת ורציני מאשר כל האשפה של כוכב נולד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...