יש לי מחשב APEL אמרו לי ברשת בייתית בבית ההגדרות בו הם שונות ממחשב אחר? זה נכון? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי מחשב APEL אמרו לי ברשת בייתית בבית ההגדרות בו הם שונות ממחשב אחר? זה נכון?

N82

Recommended Posts

יש לי מחשב APEL אמרו לי ברשת בייתית בבית ההגדרות בו הם שונות ממחשב אחר? זה נכון?

אני רוצה לעשות רשת בייתית בבית ואמרו לי טכנאים שמחשב APEL מסובך בקטע הזה

אמרתי להם שאני גם רוצה לפרמט אותו ולהשים בו מקורי אולי הם התכוונו שהתקת הווינדוס המחשב הזה שונה

או שסתם אין להם מושג איך שמים בייתית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מתכוון למחשב APPLE

אני לא מומחה גדול באפל אבל לאחרונה ביקרו אצלי כמה פעמים מחשבים כאלה מדגמים שונים

מה שיפה ונחמד באפלים האלה שהם מתוכננים לאנשים שלא מבינים יותר מידי בהגדרות ועושים כמעט הכל באופן אוטומאטי .

אני יוצא מנקודת הנחה שיש לך מובנה במחשב - המחשב שלך יגלה את הראוטר\ רשת אלחוטית באופן אוטומאטי ויבקש מפתח\ססמא אם הגדרת כאלה - הכל אוטומאטי.

כמו כן אם אתה רוצה להתקין הייתי מאוד מאוד ממליץ לך לעשות זאת בשיטה של הBOOT CAMP ניסיתי בPARALLELS וזה לא עובד כמו שצריך בכלל

הגרסא החדשה של מערכת ההפעלה 10.5 עושה את העבודה בצורה פשוט מושלמת ואם תתקין וויסטה העסק יעבוד חלק כמו חמאה (בהנחה שאתה רוצה לעשות זאת - ה 10.5 ממש גורם לי לרצות לעבור למאק) - שוב גם ההתקנה והדרייברים וכו - הכל נעשה בצורה כמעט אוטומאטית - חוצ מכמה אנטר על המקלדת הכל עובד חלק כולל כל הדרייברים הדרושים למחשב

אתה ההתקנה הזאת ביצעתי על מאק בוק פרו עם מעבד 2.0 וזיכרון 1 גיגה , כרטיס מסך X1600 של ATI ואני ממש חייב לההגיד שהוויסטה רצה ממש טוב (דירוג 4.1 )

טל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מק נותן לך את האופציות הפשוטות אם זה מה שאתה מבקש , הגדרת הרשת נישארת זהה כמו שהיא ביוניקס, , ווינדווס או כל דבר אחר ברשת הביתית , פשוט הכלים האוטומטים מצויינים וקלים כמו שכתבת.

לפותח התרד - אין לך מה לדאוג , מי שאמר לך שזה שונה לא מבין יותר מדי , לא באפל ולא ברשתות.

הענין זהה לגמרי וקל מאוד.

<--- (תעיף מבט במערכת הפעלה - מניסיון , גם עם התעסקות עם רשתות)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...