המפרט הכי חיה שראיתם בחייכם! ועוד במחיר מדהים!! (ציניות...) - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המפרט הכי חיה שראיתם בחייכם! ועוד במחיר מדהים!! (ציניות...)

The_magament

Recommended Posts

זה בדיוק אחת הבעיות הגדולות שלאנשים יש צפייה לא הגיונית בכלל ממוצרים ושרותים שהם קונים.

היתה תקופה מאוד קצרה שעבדתי במחלקת מוצרי חשמל של המשביר לצרכן והיינו מוכרים שם לא קצת חרא סיני (למרות שבספק שזה בכלל מיוצר אפילו שם :P)

ואנשים שהיו מגיעים לקנות מוצרים בסיסיים כמו קומקום חשמלי או מגהץ היו מסתבכים ושואלים כל מיני שאלות מטומטמות כאילו הם רק יצאו מאיזה מערה או משהו.

בנוסף לכל זה כל צרכן ממוצא באמת חושב שגם אותו מוצר מעפן שהוא קנה ב 50 ש"ח יעבוד לו כמו מוצר שעולה 250 ש"ח ולא מבין בכלל מושגים כמו בקרת איכות או צרכים בשימוש.

אותו דבר אני רואה היום בעבודה שלי בבזק שאנשים שהפרנסה שלהם תלויה בחיבור לאינטרנט והם באמת מפסידים כסף מתקלות לא דואגים לגיבויים ו"תוכניות מגירה" במידה ותתרחש תקלה שלא לדבר על זה שהם בכלל לא מצליחים להבין עד כמה מורכבים מחשבים ותקשורת נתונים... :sleep:

בסופו של דבר הכל מסתכם בציפיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ככה זה שאנשים לא מבינים במחשבים וכלל במוצרי חשמל .

המנחה אומר לדוגמא זה המחשב הכי טוב שקיים אז המנחה השני מסביר למה הוא הכי טוב לדוגמא במחשב הזה יש 4 2.6 גיגהרץ .

והרבה אנשים בעיקר המבוגרים לא מבינים במעבדים ובכלל במחשבים ומאמינים להם וזה באמת עצוב אנשים משלמים הרבה כסף ומצפים לקבל משהו טוב כמו שהבטיחו .

עריכה:๑۩۞۩๑GSM๑۩۞۩๑ הלוח אם שלך תומך ויסטא? אם כן אני קונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת .. היום בלימודים חשבתי איך הילדים שלהם חיים? כל דבר בשקר ?

הם קונים להם מחשב 2 ואומרים להם זה הכי חדש עלה לי 5000 שקל...וטלויזיה שחור לבן אומרים להם הכי טוב וזה ?

בטח אפילו את הספרים הם שמים זיוף ומוכרים להם ב-500 שקל חחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכן, אנשים קונים את המחשבים האלה שעולים 4 אלף שקל ויותר יקרים [שאנחנו מסתכלים עליהם וצוחקים שאפשר להוציא את המחשב הזה ב1500 שקל וזה נכון...]

הבעיה היא שאנשים שקונים את המחשבים האלה באמת מצפים שזה יריץ להם טוב, משחקים וכו'... ואחר כך הם נתקלים בבעיה.

כן ואז הם באים לפה ובוכים למה הויסטה הביא להם ציון 0.3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו...מהיום אפשר לקרוא לי סייבר ביסט!

:lol: :lol:

אני פשוט לא מאמינה שהם מראים את הגוף והטמבל שם אומר הנה זה המעבד, פה יש 2 ליבות בפנים. וואי, זה פדיחות ברמה אפילו למקום כמו ערוץ הקניות. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...