המפרט הכי חיה שראיתם בחייכם! ועוד במחיר מדהים!! (ציניות...) - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המפרט הכי חיה שראיתם בחייכם! ועוד במחיר מדהים!! (ציניות...)

The_magament

Recommended Posts

אחרי 2 דקות לא הייתי מסוגל להמשיך לצפות בסרטון הזוועתי הזה. הרגשתי איך הם לועגים לאינטליגנציה של הצופים.

פאק, היום אפשר לקנות אחלה מרובע-ליבתי עם ספק טוב ושני ג'גיה במחיר הזה והם דוחפים 4 חד ליבתי!

צודק... ב6200 שקל תיראה איזה זבל הם מביאים.

=\

עצוב... עצוב...

"עם קאש ממורי 2 מגה בייט XD"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סתם שאלה ...מה זה 3d FORCE ....

איזה כרטיס זה ?...

ה3D מסמל מאיץ גרפי, דבר שיש בכל כרטיס מסך משנות ה90 המאוחרות

והFORCE מסמל כוח! עוצמה אדירה! מהירות! תאימות לויסטה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תצליח להביא את הסרטון שהוא מראה את הקירור ואומר "הנה המעבד כפול ליבה" נראה לי תהרוג פה את כולם..

חחחח הוא לא אומר מעבד כפול ליבה הוא אומר זה מעבד של פנטיום 4 64 ביט ומראה מאוור קטן יותר ואומר תראו איזה הבדל בין שני המעבדים 64 ביט ו32

והכול מקורי של

בחייאת 2130TOMER יש לך את הסרטון אם המאוורר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אתכם השרדות, עזבו אתכם ארץ נהדרת

שימו את מבצע היום בערוץ 2 בפריים טיים, תראו איך הרייטינג עולה בעזרת כל הגיקים במדינת .

זאת פשוט תכנית גאונית, סטקום אדיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מצחיק ועצוב באותו זמן :-\

אבל מה שיותר נורא זה כמות האנשים שקונים את זה ואומרים להם: "בטח זה יריץ לכם את כל המשחקים"

והם מקבלים את המחשב ובקושי את עצמו זה מריץ עם 512MB

אני הייתי מאוד מאוכזב אם הייתי מקבל כזה מחשב.

חוץ מזה, כתוב שם בסרטון: "מחיר בטוח: אם תמצאו את המוצר הזה ביותר זול תזוכו בהפרש, לפרטים:...."

אני לא חושב שהם יהיו מוכנים להחזיר לך 2500 שקל בערך חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה3D מסמל מאיץ גרפי, דבר שיש בכל כרטיס מסך משנות ה90 המאוחרות

והFORCE מסמל כוח! עוצמה אדירה! מהירות! תאימות לויסטה!

:lol: :lol: :lol:

בלי קשר, תודו שיש להם אנשי מכירות מעולים - בן אדם ממוצע זה מאוד משכנע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

בלי קשר, תודו שיש להם אנשי מכירות מעולים - בן אדם ממוצע זה מאוד משכנע.

דוגרי זה נכון.

הבעיה היא העצלנות של הלקוחות, יש נטייה לחשוב שבמחשבים אתה לא צריך לעשות סקר שוק כמו לכל מוצר אחר ואם מישהו שנשמע כאילו מבין (מספיק שאתה לא יודע משהו בתחום מסוים, כל אחד עם קצת ביטחון יישמע לך כגאון) אז ישר קונים. עצוב אבל מבדר. מה אני היינו עושים בלי הדיוטים?! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שלפעמים מחשבים נופלים במצבים לא נעימים עד...שאחרי המקרה ...שאתה לבד ...אתה בועט במחשב הזה!!!

ומקלל את אממ אמא שלו......קרה לי ....כבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרסומות ההזויות האלו מזכירות לי את הפרסומות על כל "סכיני הפלא - השחזת ליזר לכל החיים" עם החיתוכים של פחיות, צמיגי רכב וכד'. העניין הוא שלהדיוטות זה נראה מאוד רציני - השחזת "ליזר" שזה בטח אומר שהסכין נורא חדה, הם מנסרים בפרסומת פחיות אלומיניום וכתף עגל קפואה שלמה, אז בטח שכל עגבניה תיפול קרבן לכלי המשחית, ציפוי טונגסטן ללהב זה בכלל מדליק ועוד מקבלים סט של 17 סכינים, משחזה , קרש חיתוך ובלוק איחסון ב-299 ש"ח !!!!

והם מוכרים כמויות. ברור שמדובר בבולשיט, כל הסכינים המשוננות האלו מרסקות את האוכל ולא חותכות אותו (במטבח צריך סכין - לא משור), השחזת זאת שטות, ציפוי טונגסטן-קרביד אולי יש (בעובי של מיקרון), אבל הוא נשחק תוך מספר שימושים ובגלל המבנה המשונן של הלהב והאיכות הנמוכה של הפלדה אין שום אפשרות להשחיז את הסכינים. שלא לדבר שלפעמים הידית (שעשויה פלסטיק זול) אינה מחוזקת ללהב כראוי ומתחילה להתנדנד ואז זה כבר לא מצחיק, אלא פשוט מסוכן.

בן-אדם מבין לוקח את ה-300 ש"ח וקונה סכין אחת טובה, אבל לך תסביר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fungiman אתה צודק, זה באמת מסכן אנשים שסומכים על סכין כזאת ובטעות יחתכו את עצמם וכו'.

ובקשר לנושא הגדול.

תודו שהם מוכרים טוב... אנשים לא מבינים בתחומים השונים, כל אחד עוסק בתחום שלו, ואלא שלא מבינים נופלים על מוצרים כאלה כמו המחשב שמישהו הראה פה [מצטער, שחכתי את השם].

וכן, אנשים קונים את המחשבים האלה שעולים 4 אלף שקל ויותר יקרים [שאנחנו מסתכלים עליהם וצוחקים שאפשר להוציא את המחשב הזה ב1500 שקל וזה נכון...]

הבעיה היא שאנשים שקונים את המחשבים האלה באמת מצפים שזה יריץ להם טוב, משחקים וכו'... ואחר כך הם נתקלים בבעיה.

והמוסר השכל: לא לקנות בלי לברר עם אנשים שמבינים בתחום של המוצר שאתם רוצים לקנות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי ברור שזה המשחק ...של מכירה פרונטלית ...אין דרך טובה יותר.

יש לציין שרוב השוק כן רואה את הפרוסמות הללו ומאמין (כי הוא חסר כל ידע )וניתן למכור לו חתול בשק.

על זה משחקים ...גם משחקים את המשחק הזה עם ה וטלפון ...הרימ היה אפשר להציג את אותו המוצר כנחות ממוצרים אחרים די בברור ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...