המפרט הכי חיה שראיתם בחייכם! ועוד במחיר מדהים!! (ציניות...) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המפרט הכי חיה שראיתם בחייכם! ועוד במחיר מדהים!! (ציניות...)

The_magament

Recommended Posts

ואיי את זה אני זוכר היה בא לי להרוג אותו ביגלל כול השטויוט שהוא אומר

1 )הוא הרא את הקירור והיראה את המדבקה של האינטל והיתחיל להיתלהב כמו לא יודע מה מקורייי !!!!!!!

2) הפך את הקירור הראה איפו שסמים את המישחה הטרמיט אחרי ניגוב ואמר" זה המעבד הינא שתי הליבות " נישבע לכם

אוקצור לא מבינים בשיט

יווווווווו נכון אני זוכר את זה! פאק נשפכתי מצחוקקקקקקקקקקק

לול איזה מצחיק זה היה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:lol:

אולי מישהו ימצא את הסירטון אם המאוורר של המעבד

אני אנסא לחפש

מצאתי כמה סירטונים (עם הוויסטה קינג ופרינס ) אני יחפש את המאוורר (זה הכי קרע אותי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DMT אתה מתכוון

ונראה לי שהם מעשנים את זה חופשי

יריץ סופר מריו חלק ROFL

הוא צודק דווקא, PCP זה סם הזייה. תראה, זה רק הגיוני שהם יזכירו PCP, אחרי הכל רק מישהו מסטול רצח ישלם על הזבל הזה, הוא בטח יצפה לקבל עוד מנה כדי להעביר את הבאסה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר איתכם? מדובר בPC Partner

[tt]

Home > About PCP > About Us

Established in Hong Kong in 1997, Partner is one of the world's pioneering manufacturers of electronic manufacturing services (EMS), motherboards, graphics cards and consumer electronics. With production plants in Mainland China, we specialize in offering state-of-the-art technology and quality support service for system integrators, distributors and OEM/ODM customers around the world.

[/tt]

החברה עדיין קיימת???

היה לי בימי 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי 2 דקות לא הייתי מסוגל להמשיך לצפות בסרטון הזוועתי הזה. הרגשתי איך הם לועגים לאינטליגנציה של הצופים.

פאק, היום אפשר לקנות אחלה מרובע-ליבתי עם ספק טוב ושני ג'גיה במחיר הזה והם דוחפים 4 חד ליבתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...