ההיסטוריה חוזרת על עצמה: מערכה שנייה - עזה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההיסטוריה חוזרת על עצמה: מערכה שנייה - עזה

3d7

Recommended Posts

אני חותם לך שאם יפעלו בדרך שהצעתי, ועל כל טיל או רקטה שהפלסטינים ירו, אנחנו נמחק שכונה פלסטינית או כפר פלסטיני (אחרי אזהרה) באמצעות ארטילריה כבדה, אז אחרי כמה כמה פעמים הם יבינו שיש להם עסק עם משוגעים, והם לא יעיזו לירות אפילו לא פצמ"ר בודד. אם יהיה מישהו שבכ"ז יעיז לירות על , אז תוך כמה שעות ישחטו אותו שם מפחד מפני תגובה ישראלית נוספת.

ירי הקסאמים לא יצומצם, הוא יפסק לחלוטין!.

המוח הפלסטיני לא עובד ככה , זה רק יגביר את השנאה ואת הרצון לנקום.

ברגע שתהיה רגיעה - הם יחזרו לירות קסאמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוח הפלסטיני לא עובד ככה , זה רק יגביר את השנאה ואת הרצון לנקום.

ברגע שתהיה רגיעה - הם יחזרו לירות קסאמים.

אתה לא יודע איך המוח הפלסטיני עובד. אני מכיר את המנטליות של הפלסטינים יותר טוב ממך.

אני אומר לך שהערבים לא מתעסקים עם משוגעים. אתה יכול לסמוך עלי בנושא הזה. יש הרבה דוגמאות לכך בהיסטוריה.

אני בטוח שזה יגביר אצלם את השנאה, אבל הם לא יעיזו לנקום כי הם יפחדו מאיתנו הרבה יותר משהם ישנאו אותנו.

אני מסכים שברגע שתהיה רגיעה, אז הם יחזרו לירות קסאמים. אבל, אם אנחנו נפגין נחישות ועקביות, ועל כל קסאם שהם ירו אנחנו נמחק להם שכונה שלמה באמצעות ארטילריה כבדה והפצצות מהאוויר (אחרי אזהרה), אז הם יבינו מהר מאוד את המצב החדש, והירי על יפסק לחלוטין.

דרך אגב, אם הם, לדוגמה, ירו על שדרות 10 קסאמים, אז אנחנו צריכים בלי חוכמות למחוק להם מיד 10 שכונות במרכז העיר עזה (אחרי אזהרה כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יודע איך המוח הפלסטיני עובד. אני מכיר את המנטליות של הפלסטינים יותר טוב ממך.

אני אומר לך שהערבים לא מתעסקים עם משוגעים. אתה יכול לסמוך עלי בנושא הזה. יש הרבה דוגמאות לכך בהיסטוריה.

אני בטוח שזה יגביר אצלם את השנאה, אבל הם לא יעיזו לנקום כי הם יפחדו מאיתנו הרבה יותר משהם ישנאו אותנו.

אני מסכים שברגע שתהיה רגיעה, אז הם יחזרו לירות קסאמים. אבל, אם אנחנו נפגין נחישות ועקביות, ועל כל קסאם שהם ירו אנחנו נמחק להם שכונה שלמה באמצעות ארטילריה כבדה והפצצות מהאוויר (אחרי אזהרה), אז הם יבינו מהר מאוד את המצב החדש, והירי על יפסק לחלוטין.

דרך אגב, אם הם, לדוגמה, ירו על שדרות 10 קסאמים, אז אנחנו צריכים בלי חוכמות למחוק להם מיד 10 שכונות במרכז העיר עזה (אחרי אזהרה כמובן).

על מה בדיוק יהיה להם לפחד ??

אחרי שתהרוס להם את הבית, מקום העבודה, תהרוס להם את העתיד - לא יהיה להם על מה לפחד כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיו הרבה שיהיה להם מה להפסיד. מי שלא יפחד מאיתנו יפחד מאחיו הפלסטינים. אני אומר לך שאם מישהו שם יעיז לירות על , אז תוך כמה שעות כנופיות מקומיות יבואו וישחטו אותו, כדי להימנע מתגובה נוספת של הישראלים המשוגעים.

במקרה הכי גרוע שזה לא יעבוד (הסיכוי לכך ממש אפסי), אז אתה פשוט מזהיר אותם שצה"ל הולך להפציץ את מחסני הנשק והתחמושת שלהם, וכל מי שימצא בקרבת מקום כזה - דמו בראשו. אחרי האזהרה, אתה פשוט מפציץ באופן שיטתי כל מקום שחשוד כמטרה צבאית, בלי לשים קצוץ על פגיעות סביבתיות. בצורה כזאת, אפילו אם הם מאוד ישנאו אותנו וירצו להילחם בנו, אז פשוט לא תהיה להם יכולת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה בדיוק יהיה להם לפחד ??

אחרי שתהרוס להם את הבית, מקום העבודה, תהרוס להם את העתיד - לא יהיה להם על מה לפחד כבר.

או שהם יפחדו או שהם ימותו.

אני מעדיף את האופציה הראשונה אבל האמת היא שגם השנייה לא ניראת לי רעה בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מאוד מעוניין לדעת את הגילאים שלכם... אחרי כול התגובות האלו אבל אני די בטוח שאף אחד פה לא מעל 25!

אולי חשבתם פעם שלפוצץ להפגיז ולהרוס זה לא התשובה... (נו תצעקו שמולאני)

כמה פעם כבר הפגזנו את השטחים עשינו חומות מגן etc etc.... ומה השתנה? כלום!

נכון גם שיחות שלום מגיעות בדיוק לאותו המקום כי גם זה חרטא תאכלס, אבל למה נראה לכם שאם יפצצו שכונות בעזה שלחמאס יהיה אכפת.

איזה מצחיקים אתם שחכתם שהחמס היה טובח בפלסטינאים יותר מצהל כדי להשיג את מה שהוא רוצה. אז למה נראה לכם שיהיה לו אכפת שוב?

בקשר לכניסה לעזה במילה אחת: "התאבדות" וחבל יש לי הרבה חברים שאני לא רוצה שימותו בשביל להוריד את מספר הטילים מ 400 ל 20 ביום כש""רק"" בן אדם אחד או שתיים נהרגו מזה עד עכשיו.

זה שאין כרגע פתרון לבעיה זה לא סיבה לקפוץ למסעות התאבדות.[br]פורסם בתאריך: 1.03.2008 בשעה 20:57:55

P.S: יש דרך נורא פשוטה להפסיק את הקסאמים בלי אבדות (שיהיה למישהו אכפת מהם)

הרי מי זוכר למה הקסאמים התחילו...!

המילה התפנות, נסיגה (לא של צהל אלא של מדינת (שרון any 1))

שיחזירו לשם את המיתנחלים החולי נפש האלו כי אף אחד לא מתעסק איתם!!!

אני הייתי בצבא ואם יש דבר אחד שכולם יודעים זה שעם המתנחלים לא מתעסקים! כי אם יהרגו להם כבשה אחת כול המתנחלים יצאו לעזה לעשות איפוס כוונות.

אומנם חולי נפש אבל אני אומר שמינוס כפול מינוס שווה אחלה פלוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי בצבא ואם יש דבר אחד שכולם יודעים זה שעם המתנחלים לא מתעסקים! כי אם יהרגו להם כבשה אחת כול המתנחלים יצאו לעזה לעשות איפוס כוונות.

בדיוק!

ולמה לא מתעסקים איתם? כי הם חוליי נפש!

זה בדיוק מה שאני מציע. צריכה להתנהג כאילו מי שעומד בראשה הוא חולה נפש.

ולהגיד שניסינו בכוח וזה לא הצליח זאת גם פיקציה. אף פעם לא באמת ניסינו ללכת בכל הכוח

תמיד היו את השמאלנים שעצרו בעדנו.

לשאלתך אני בן 21 ואני מבטיח לך שגם בגיל 25 אני אחשוב את אותו דבר.

לראייה, אנשים בני 40 מתחילים עכשיו לדבר כמו שאני דיברתי לפני 3 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

אחד הרעיונות המקוריים ששמעתי...

למרות שאני עדיין יותר אוהב את הרעיון שחבר אחד שלי הציע.

הוא אומר שבגלל שאין לנו עדיין אפשרות ליירט את הקסאמים בצורה טובה, אז לפחות לנסות. עם תותחים.

להציב 100 תותחים, שינסו ליירט כל קסאם כשהוא ממריא. אם הצליחו, יופי. לא הצליחו? יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מאוד מעוניין לדעת את הגילאים שלכם... אחרי כול התגובות האלו אבל אני די בטוח שאף אחד פה לא מעל 25!

אני בטוח שהרבה כאן מעל גיל 25. באשר לך, לפי צורת ההתבטאות שלך וכל השגיעות קטיב (לא רק כאן, אלא גם בת'רדים אחרים), אם לא היית אומר שסיימת 3 שנים צבא, היית בטוח שאתה ילד בן 15.

יש דרך נורא פשוטה להפסיק את הקסאמים בלי אבדות (שיהיה למישהו אכפת מהם)

הרי מי זוכר למה הקסאמים התחילו...!

המילה התפנות, נסיגה (לא של צהל אלא של מדינת (שרון any 1))

אני קורא את התגובה הזאת, משווה לתגובות אחרות שלך, ומה שאתה בעצם כותב ב-sub-text זה שנחזיר את כל המתנחלים לרצועת עזה, נוציא את צה"ל, וניתן לפלסטינים לטבוח בהם.

אם יש לך רעיונות יותר טובים, אז אתה מוזמן להגיב. אחרת, סייג לחוכמה שתיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל ריבוי תראדים באותו נושא, הפכתי את התראד הנקי ביותר (שהוא גם הקצר ביותר ::)) לתראד הרשמי,

נא להמשיך את הדיון בעניין הפעולות בעזה שם, בהתאם להנחיות האלו:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=323375.msg2803976#msg2803976

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...