דילמה בין יחידות במנילה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דילמה בין יחידות במנילה

id3232

Recommended Posts

קיבלתי מנילת שדה(72) ואני מתלבט לציון הגבוה בין:נ"מ,חיל הים,ומודיעין שדה.

בעקרון אני רוצה לבחור מתוכם את היחידה שתתן לי הכי הרבה ידע טכנולוגי(כמו קורסים מקדימים) במהלך השירות.

ישנה עוד שאלה במנילה והיא -כמה אני מעוניין להיות לוחם.בתכלס אני לא מעוניין,אני בכלל רוצה להתקבל ליחידות מחשבים בצבא ולכן אני לא יודע אם הסימון בשאלה זאת יפגע בסיכוי להתקבל ליחידות מחשבים לא קרביות (נגיד אם אני יסמן ציון 4 מתוך 5).

אודה לכם אם תייעצו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מזה התגובות הציניות האלה?!

אני מבקש מאנשים רציניים לענות.

תודה

הלוואי וזו הייתה רק ציניות. אני רציני לגמרי.

בכל מקרה, במודיעין שדה יש יחידות טכנולוגיות טובות, ולנ"מ לא הייתי מתקרב בחיים.

מצד שני, אתה צריך לקרוא יותר ולהחליט בעצמך. אלו 3 שנים מהחיים שלך, עדיף שלא תיקח עצה ממישהו עם העדפות שונות משלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרופיל 72 הוא הפרופיל הכי גרוע שאפשר לקבל, כי קודם כל אתה חייב להיות קרבי, אבל אתה לא יכול להיות בחי"ר, מה שמשאיר אותך עם אופציות כמו מוד"ש, תותחנים, שיריון, הנדסה וכו'...

אם אתה רוצה להתקבל ליחידה שאתה מסמן, אתה צריך לסמן 5 באופציה של "רוצה להיות לוחם" אחרת הם לא מתייחסים לסימונים שלך (למרות שאתה בכלל לא רוצה להיות לוחם).

בן כמה אתה, ואיזה כיתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך הרבה זמן....

אם אתה רוצה להיות משהו מודיעיני (לא שאני ממליץ) או מחשבים אז תשלח את הציונים שלך (סוף י"א ואם אפשר אז גם בגרויות שעשיתה) לחילות שאתה רוצה להתקבל, כבר עכשיו זה מאוחר אבל עדיין יש סיכויי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני? אני לא בעמדה להמליץ על כלום....

בקשר לשליחת הפרטים, אתה מתקשר אליהם ושואל אם אפשר לנסות להתקבל לתפקיד בחיל, אז הם יגידו לך לשלוח את הציונים בפקס. אחרי שעה בערך מאז ששלחת תתקשר ותשאל אם הפקס הגיע.

ואל תחסוך פרטים בפקס כי הם לא הכי מאורגנים בעולם.

עדיף שתשלח לכל המקומות ותיהיה רציני בקשר לכל אחת מהבקשות שלך, תמיד אפשר לוותר אם תקבל משהו יותר טוב.

ונראה לי שאתה באיחור, אבל לא נורא.

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...