צריך המלצה לנייד חזק לריבוי משימות, תקציב 7-8K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לנייד חזק לריבוי משימות, תקציב 7-8K

Murmur

Recommended Posts

שלום,

אני מחפש מחשב נייד חזק (C2D במהירות 2.0Ghz לפחות) שיוכל להריץ מספר תוכנות במקביל (דוגמאות להלן) בלי לעשות בעיות, הנה הדרישות:

* זכרון - 4GB אם יש כזה דבר במסגרת התקציב.

* דיסק קשיח: לפחות 160GB

* לא גדול מדי - אני אסחב אותו על הגב כל יום - עדיף מסך 14" ומחשב קל יותר - במילא בלימודים אני אתחבר למסך 19" שיש לי שם.

* דוגמאות לתוכנות בשימוש (בדרך כלל כמה מהן בעת ובעונה אחת): , Photoshop, InDesign, ArcGIS, Matlab, MS Office

* רצוי מארז קשיח (לא יודע מה הולך בשוק - טיטניום?) שהמחשב לא יקורקע עם כל דפיקה קטנה

* מערכת הפעלה - עוד לא החלטתי - ראיתי וויכוחים מרים פה בפורום לגבי וויסטה לעומת XP.

* אחריות ושירות בחשיבות גבוהה

* אין משחקים! השימושים הגרפיים הם בתוכנות שרשומות לעיל.

תקציב: 7- (גמישות של כמה מאות שקלים אפשרית).

ועוד שאלה קריטית : האם כדאי לי כבר לקנות במחיר ובדרישות האלה?

תודה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקבוק הוא אופציה לא רעה ויעשה את העבודה מצוין (מניסיון)?

אבל בגירסא הבכירה שלו יש כמה אופציות קצת יותר טובות בתקציב?

לדוגמא - לאחרונה הורידו מעט את המחיר של הדל XPSים , והדגמים ללא המאיץ מסך יכולים מאוד להשתלם לך.?

אני מאוד מסכים איתך , בתור סטודנט לא לגרור מחשב גדול מדי.

הבעיה , ממה שראיתי את הדגמים של עם מעבד 7500 מביאים רק עם כרטיס גרפי חיצוני שמיותר לך ומיקר את המחיר (בארץ) מה שיהפוך לך אולי למשתלם לקנות את המקבוק בדגם הביניים ואותו לשדרג ל4 גיגה (לא מומלץ מהיבואן , לקנות בנפרד - כנראה תחסוך כמה מרשרשים)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקבוק הוא אופציה לא רעה ויעשה את העבודה מצוין (מניסיון)?

אבל בגירסא הבכירה שלו יש כמה אופציות קצת יותר טובות בתקציב?

לדוגמא - לאחרונה הורידו מעט את המחיר של הדל XPSים , והדגמים ללא המאיץ מסך יכולים מאוד להשתלם לך.?

אני מאוד מסכים איתך , בתור סטודנט לא לגרור מחשב גדול מדי.

הבעיה , ממה שראיתי את הדגמים של עם מעבד 7500 מביאים רק עם כרטיס גרפי חיצוני שמיותר לך ומיקר את המחיר (בארץ) מה שיהפוך לך אולי למשתלם לקנות את המקבוק בדגם הביניים ואותו לשדרג ל4 גיגה (לא מומלץ מהיבואן , לקנות בנפרד - כנראה תחסוך כמה מרשרשים)

ליביו

ואם אני לא אקנה מהיבואן אז ממי? (הבנתי שבעניין של מק השוק די מונופולי בארץ) - והאם לא תפוג לי האחריות של איי-דיגיטל אם אני אפתח את המחשב ואכניס לשם בעצמי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיכרון שלו הוא 667 רגיל לגמרי כמו של כל לפטופ והחלפתו לא מבטלת את האחריות.

ואל תאמין לכל הקשקושים של "זיכרון מאושר ע"י אפל" בלה בלה בלה , גם הם שמים בחנויות שלהם (בניו יורק!) זיכרונות גנרים למדי.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...