60% גולשים באתרי פורנו - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

60% גולשים באתרי פורנו

kaki356

Recommended Posts

אמ.. אם ילד מתחיל להתעניין בפורנו אז כנראה כבר הגיע הזמן+-. מה לעשות שעכשיו מתבגרים מהר יותר

קווים מעברי ביסודי

*הינו כל הכיתה הולכים לסיפריה ונכנסים לאתר פורנו (20 ילד על מחשב אחד), לא נראה לי שמישו מאיתנו היה מבין טוב מה קורה שם אבל..זה קרה. אני מאמין שמדובר על כיתה ה-ו

*בכיתה ג' מצאתי קונדום משומש בבצפר והבאתי אותו למורה שלי למוזיקה (עד עכשיו לא נעים להסתכל לי עליה ברחוב), אל תדאגו זה היה עם מקל ומצאנו אותו כששיחקנו חיי-שרה, זה מה שקורה כאשר הגג של הבצפר מלא באנגים\קונדומים. בתכלס ידענו שקונדום זה כשעושים ילדים, אבל לא הערכנו את השימוש המדוייק שלו+מה שקרה לפני שהוא הגיע למקל שלי (מקל העץ כן?)

*לפי סיפורי אמא: כשחזרתי איזה יום מהיסודי שאלתי אותם אם הם יודעים מה זה סקס, כדי לספר להם D: (את זה אני לא זוכר כבר, אבל אמא אמרה שהיה :nixweiss:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קווים מעברי ביסודי

*הינו כל הכיתה הולכים לסיפריה ונכנסים לאתר פורנו (20 ילד על מחשב אחד), לא נראה לי שמישו מאיתנו היה מבין טוב מה קורה שם אבל..זה קרה. אני מאמין שמדובר על כיתה ה-ו

LOL גם אני זוכר שהיה ככה בכיתה ה-ו וכבר ראו של לסביות :)

והיו כמה פעמים שהילדים מכיתה ו' שמו פורנו בDESKTOP --> הפתעה נורא נעימה למורה שמביאה ילדים לחדר מחשבים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם קצת מגזימים אתם יודעים?

אני בן 16 , ולא נכנסתי לאתרי פורנו , גם בגלל שאני ממש לא אוהב

להיכנס לאתרים האלה , וגם בגלל כול מה שהם בד"כ אוהבים להשתיל שמה,

עכשיו תשאלו אותי איך אני יודע? שמעתי מחברים ויצא לי לראות פעם אחת אתר

כזה, פשוט דוחפים לך שמה דברים בלי שתידע, לא יודע בקשר לאתרים האלה ממש

חוץ מאתר אחד שיצא לי לראות (וגם לא על המחשב שלי, אני לא נכנסתי אליו אלא מישהו אחר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמ.. אם ילד מתחיל להתעניין בפורנו אז כנראה כבר הגיע הזמן+-. מה לעשות שעכשיו מתבגרים מהר יותר

תגיד לי, אתה רציני?

מה הקשר לפורנו ולהתפתחות מינית? לילד אין שום כלים להבין את ההבדל בין יחסי מין בעולם האמיתי, לבין מה שמוצג באתרים/בסרטים האלה. תחשוב איזה דימוי מעוות של נשים, גברים ויחסי מין יתפתח אצל ילד שיחשף לסרטים כאלה מגיל צעיר באופן קבוע. ילד לא יכול להבין שהכל ערוך, מלאכותי, שזה סצנות שמצלמים שוב ושוב עם הפסקות עד שיוצא כמו שצריך, שרוב הנשים והגברים שם רחוקים מלהיות בעלי מידות ממוצעות וכו' וכו' (לצערי יש אפילו מבוגרים שעוד לא קלטו את זה).

זה שהיום הכל פתוח ונגיש לא משנה את העובדה שיש דברים שילדים לא צריכים להחשף אליהם. אחרי זה אנשים תוהים למה ילדים בכיתה א' כבר מנסים לאנוס ילדות בשירותים או מבקשים מהן לבצע מעשים כאלה ואחרים. הרעיונות האלה לא מגיעים אל הילדים מהאוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי, אתה רציני?

מה הקשר לפורנו ולהתפתחות מינית? לילד אין שום כלים להבין את ההבדל בין יחסי מין בעולם האמיתי, לבין מה שמוצג באתרים/בסרטים האלה. תחשוב איזה דימוי מעוות של נשים, גברים ויחסי מין יתפתח אצל ילד שיחשף לסרטים כאלה מגיל צעיר באופן קבוע. ילד לא יכול להבין שהכל ערוך, מלאכותי, שזה סצנות שמצלמים שוב ושוב עם הפסקות עד שיוצא כמו שצריך, שרוב הנשים והגברים שם רחוקים מלהיות בעלי מידות ממוצעות וכו' וכו' (לצערי יש אפילו מבוגרים שעוד לא קלטו את זה).

זה שהיום הכל פתוח ונגיש לא משנה את העובדה שיש דברים שילדים לא צריכים להחשף אליהם. אחרי זה אנשים תוהים למה ילדים בכיתה א' כבר מנסים לאנוס ילדות בשירותים או מבקשים מהן לבצע מעשים כאלה ואחרים. הרעיונות האלה לא מגיעים אל הילדים מהאוויר.

תשמעי מה לעשות ילד נהיה חרמן מת מגיל קטן.. למה לא להחישף אם הבן אדם רוצה?

תשמעי אי אפשר לחכות עד גיל 18+(יש אנשים שאפילו הרבה יותר מאוחר) כדי להתפרק שאתה רואה כוסיות לידך אתה חייב להתפרק בדרך כלשהי..

וחח מאיפה לך שהמידות הם לא אמיתיות?

אתם קצת מגזימים אתם יודעים?

אני בן 16 , ולא נכנסתי לאתרי פורנו , גם בגלל שאני ממש לא אוהב

להיכנס לאתרים האלה , וגם בגלל כול מה שהם בד"כ אוהבים להשתיל שמה,

עכשיו תשאלו אותי איך אני יודע? שמעתי מחברים ויצא לי לראות פעם אחת אתר

כזה, פשוט דוחפים לך שמה דברים בלי שתידע, לא יודע בקשר לאתרים האלה ממש

חוץ מאתר אחד שיצא לי לראות (וגם לא על המחשב שלי, אני לא נכנסתי אליו אלא מישהו אחר)

חח ואתה אל תהיה שקרן כול נער בן 16 חרמן מת וחושב על זה הרבה ואני מתכוון הרבה..

אם זה אמת ככה אני חותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על חושב , אני מדבר על גלישה באתרים האלה,

60% לדעתי זה באמת פחות מהאחוזים שאמור להיות,

אבל לא 100 אחוז, תחשבו גם על האוכלוסיה הדתית,

שאצלהם אין אפילו על מה לדבר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על חושב , אני מדבר על גלישה באתרים האלה,

60% לדעתי זה באמת פחות מהאחוזים שאמור להיות,

אבל לא 100 אחוז, תחשבו גם על האוכלוסיה הדתית,

שאצלהם אין אפילו על מה לדבר .

שמע זה מוזר חושב אבל לא נכנס?

אם אתה לא מבין אותי לא התכוונתי לגלישה קבועה כול יום אני מדבר על פעם ב..

לגבי האוכלסיה הדתית לך תדע... :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...