אבו מאזן - התקווה שלנו לשלום. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבו מאזן - התקווה שלנו לשלום.

udicol

Recommended Posts

עד שנגיע למצב שהם יפרקו אחד את השני מנשקם יקח זמן, וצריכה קודם לקום מדינה.

חוץ מזה שבנתיים אין להם כל כך עם מה (הרי לקחו את הרובים "שרבין נתן להם").

הקשר הוא שהם לא הולכים להכנס למלחמת אחים בדיוק כמו שאנחנו לא (ומה ההבדל בין אלטלנה לקארין איי?).

שלא יפעל בכוח, שיפעל במוח.

צריך להפסיק לחשוב שאבו מאזן חבר של אריק שרון יותר משהוא של עראפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הקשר הוא שהם לא הולכים להכנס למלחמת אחים בדיוק כמו שאנחנו לא (ומה ההבדל בין אלטלנה לקארין איי?).

ש:

א. האצ"ל לא ארגון טרור (IMO ולדעת מרבית האנשים, אתה רוצה תתחיל על זה פה דיון לי אין כוח)

ב. בן גוריון ירה עליהם בלי לתת הזדמנות.

ג. למשהו נראה לי שקצת רקע נוסף לאלטלנה יועיל לך :P

ד. בכלל, כל הסיטואציה שונה. זה כמו שאני אגיד את ההשוואה השמאלנית בין מחנות ריכוז למחנות פליטים ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nice-1, לפני שאני נכנס איתך לוויכוח, אם לא אכפת לך תגיד לי מה אתה חושב שהוא הפתרון הטוב ביותר לסיכסוך הישראלי-פלשתינאי (ואני בטוח שיהייה איכפת לך..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה, פרשת אלטלנה הייתה דומה למדי לפרשת קארין A (אם כי ההקבלה אינה מושלמת, היות והקארין A הובילה ישירות לרשות הפלשתינית ולא לאחד מארגוני הטרור) - האצ"ל דרש שחלק מהנשק יועבר ספציפית ליחידות האצ"ל ששולבו בתוך צה"ל, דבר שהיה יוצר בתוך - משהו שמדינה דמוקרטית שמחפשת יציבות אינה יכולה להרשות לעצמה בשום פנים ואופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יהיה סוף לסיכסוך בלי פתרון כולל לפליטים הפלסטינים

הפתרון לא חייב לבוא על חשבון השטח והאוכלוסיה של מדינת ישראל

גרמניה שילמה פיצויים והרבה ועכשיו אין לאף אחד תלונות אליהם

צריך לקחת מהם דוגמא ולשלם לכולם ושיעזבו אותנו בשקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nice-1, לפני שאני נכנס איתך לוויכוח, אם לא אכפת לך תגיד לי מה אתה חושב שהוא הפתרון הטוב ביותר לסיכסוך הישראלי-פלשתינאי (ואני בטוח שיהייה איכפת לך..)

תעשה חיפוש בפורום/תעקוב יותר. אתה לא יכול להכנס פתאום עם משפט אחד ולבקש שאני אחזור על הכל.

עריכה- וב"ג לא ירה בספינה יהודית כדי לנקום באופוזיציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבו מה ? זן ? לא נראה לי, עוד נאצי מכחיש שואה... אתם לא מבינים כלום, יש לחמאס ולג'יהאד האיסלמי משרדים, כאילו אתה הולך בעזה ואתה נכנס למשרד, יש להם אנשים ברחובות, יש להם מנהיגי דת שקוראים במסגדים להרוג אותנו וכל העם שומע את זה, על מה אתם מדברים בכלל ? איזה שלום ואיזה נעליים ? אסור לתת כלום כלום כלום ! לא אבן מירושלים ! ולא מהבקעה !

קודם כל נראה הנהגה שעושה הרבה, הרבה מאוד ועם שמתחיל להתנהג כמו עם ואז אולי נתחיל לדבר, בכלל אני לא מאמין במזרח תיכון חדש, אלא בישן (בלי ערבים), אני לא בעד להרוג את כולם אני פשוט לא מאמין שיהיה אפשר להגיע עם מוסלמים ערבים לשלום אמת אי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בבקשה מכל המשתמשים, לא להשתמש במילה "נאצי" או מכל שורש שנובע מהמילה הזו.

אנה ממך (קיבלת הודעה אישית ממני ) תשנה את הסגנון ותמחק את הלא רצוי לפי כללי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, זו מדינה דמוקרטית ומותר לי לקרוא לאדם מכחיש שואה נאצי ! ובטח שהוא לא יהודי או ישראלי אלא *** לא קטן אז מה בדיוק הבעיה?

נקרא לאיש בשמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הודעה חשובה לכולם !

גם במדינה דמוקרטית יש כללים.

וגם לאתר הזה יש כללים. כך שאם אנחנו רוצים להשאר כאן (כן כולנו. אני אתה ואחרים) עלינו לשמור על הכללים הנהוגים באתר הזה.

תזכורת קלה מהכללים החשובים כאן:

פורום זה נועד בשבילכם, בכדי שתוכלו להביע את דיעותיכם בכל נושא אקטואלי זה או אחר. אני מאמין גדול בחופש הדיבור אך רצוי שיהיה גם גבול מסויים. תאמרו כל מה שעל ליבכם אך אבקש לא להשתמש בשפה בוטה ומעליבה ובכינויי גנאי.

ביטויים כמו "נאצים", "משטר נאציזים" וכדומיו- יש לשקול לפני שנכתבים נאמרים.

כינוי עם אחר או קבוצה זו או אחרת בסגנון "פלסטינאצים" , "מתנחבלים" וכדומיו, יאסר עקב רגישות העיניין.

העלבה אישית, ישירה או בעקיפין של משתמש אחר, איש ציבור, נבחרי ציבור, חבר כנסת - אסורה.

מחאה לגיטימית יכולה להכתב בצורה משכנעת ללא השמצות מיותרות.

כמו כן אבקש להשתמש בכותרות עינייניות אשר יתמצתו את נושא הת'רד מבלי לנסות למשוך תשומת לב ע"י כותרות לקוניות ופרובוקטיביות.

כיוון שאינני נוהג לערוך הודעות של משתמשים אחרים, אשמח אם תדאגו לתקן בעצמכם את הכתוב. ואם לא ההודעה תמחק לאלתר.

אם נעשו עוולות אחרות שלא נראו ע"י - אשמח לקבל דיווח ישירות לתיבה הפרטית שלי.

לכל המשתמשים שנפגעו - אני מתנצל.

בואו, הביעו את דעתכם והכי חשוב תהנו.

אז אני שוב מבקש ממך בכל לשון של בקשה לשנות את הסגנון ולערוך את ההודעות האחרונות שלך.

(מיוחס למשתמש mortar).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מכבד את מה שאמרת אבל אני לא רואה איך זה משתלב פה, נגיד אתה שואל נאצי ברחוב, האם אתה רואה את עצמך כנאצי והוא אומר לך כן, ואז אתה אומר שהוא נאצי זה כינוי גנאי ? לא, זאת השקפת עולם. חרא של השקפת עולם תסלח לי על השפה אבל זה מה יש.

בנאדם שעושה דוקטורט ומתמקד על נושא עיקרי של שואת העם היהודי ואומר שמתו בשואה פי 10 פחות יהודים ושסתם מגזימים כשיש עובדות ברורות על מה שקרה שם ויש תיעוד היסטורי ושאף יהודי בחיים שלו שלא יפקפק בזה ! אז בנאדם כזה ראוי לתואר נאצי, אני לא מתלהם ובטח שלא מעליב אף חבר פורום וכמו כן אני גם לא משתמש בביטוי שבשביל להעליב אלא כציון עובדה.

אשמח לקבל תגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...