אבו מאזן - התקווה שלנו לשלום. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבו מאזן - התקווה שלנו לשלום.

udicol

Recommended Posts

אם ערפאת ויתר על 90% מירושלים בשביל שלום אז מה לעזעזל יספק אותו?

תדליק אתה , כל מה שאמרת היה באוויר ("הוא שחקן, סמוך עלי") חוץ מהעובדה הזאת, שלא נכונה.

אף אחד לא הציע ולא יציע 90% מירושלים, מסיבות ברורות.

עמרי- מי הולך לתת להם מטוסים?! ובמה אנחנו מבערך 76 אם לא במלחמה?

עוד לא הכרענו אותם? הרי קיבלנו בדיוק מה שרצינו, לא?

יהודה, מה זה הכל?

בנתיים אבו מאזן עושה בדיוק מה שהאמריקאים והישראלים אומרים לו לעשות, שזה רע לפלשתינאים וטוב לישראלים- ועדיין אתם לא מפסיקים לקטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה כניראה שוכח שראש הממשלה לשעבר אהוד ברק הציע לו את זה! מה קרה חלש?

שתתחיל לראות מעשים תדבר!

בינתיים הכל דיבורים! עדיין אירוגני הטירור קיימים ומאיימים על ישראל! הוא עדיין לא עשה כלום בשביל להרגיע את השטח!

ואני בטוח שהכל הצגה גדולה! מקווה שאני טועה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת ? מה זה משנה מה אומר אירגון שלום (תמהוני כמה שיהיה) , אחוזים לכאן או לכאן , בסופו של דבר האייטולות באירן ומוחמדים בסוריה הם שיקבעו. "יהודים לים" . לא אבו מאזן , לא אבו חרא , ולא פאקן ערפאת.

אז את חלומות בהקיץ תשמור לסימולטורים במחשב.

לא למבחן החיים. במבחן האחרון הם נכשלו ובגדול.ואל תביא לי את התירוץ ש"לא נתנו להם מספיק" , כי אין מספיק אצל ערבי.

הוא(הערבי) רוצה הכל ומהר. ובדרך הרבה נהרות של דם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני זוכר זה שברק הציע להם כמעט את כל ירושלים והם אמרו לא!

לא ידעתי שיש אתר לגוש שלום אם הייתי יודע להפיל אתרים זה היה המטרה הראשונה שלי! צריך לחסל את גוש "שלום". הם לא שווים אבן ברחוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי שיש אתר לגוש שלום אם הייתי יודע להפיל אתרים זה היה המטרה הראשונה שלי! צריך לחסל את גוש "שלום". הם לא שווים אבן ברחוב!

הייתי משקיע באתר של חיזבאללה וחמאס. או אפילו של הרשות הפלסיטנאית.

:jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת ? מה זה משנה מה אומר אירגון שלום (תמהוני כמה שיהיה) , אחוזים לכאן או לכאן , בסופו של דבר האייטולות באירן ומוחמדים בסוריה הם שיקבעו. "יהודים לים" . לא אבו מאזן , לא אבו חרא , ולא פאקן ערפאת.

אז את חלומות בהקיץ תשמור לסימולטורים במחשב.

לא למבחן החיים. במבחן האחרון הם נכשלו ובגדול.ואל תביא לי את התירוץ ש"לא נתנו להם מספיק" , כי אין מספיק אצל ערבי.

הוא(הערבי) רוצה הכל ומהר. ובדרך הרבה נהרות של דם.

במקום להגיד- "נכון, אתה צודק, לא רצו לתת אף פעם 90%"

אתה נותן סט שלם של "אבו חרא" "יהודים לים" ואי אפשר בלי הלהיט "אין מספיק אצל ערבי". ברור שלא שכחת גם את מגהמיקס "ערבים רוצים הרבה נהרות של דם".

Miyota-

אתה לא מבין, המקסימום שאליו יחזרו (ולא יחזרו בדיוק אליו) הוא גבול 67'. זה גבול שהוא יותר "טוב" לישראל מתכנית החלוקה.

ברור שלא מדובר ב90% בירושלים, ואפילו לא מדובר בלהחזיר את הכותל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן אני מעדיף מציאות מאשר "מזרח תיכון חדש..." (חלומות הזויים ?)

בגו'נגל תחיה כמו בגו'נגל(זה מזכיר לי משהוא עם ברומא תהיה רומאי... כאילו דהה)

דרך אגב:הסט הזה :

"אתה נותן סט שלם של "אבו חרא" "יהודים לים" ואי אפשר בלי הלהיט "אין מספיק אצל ערבי". ברור שלא שכחת גם את מגהמיקס "ערבים רוצים הרבה נהרות של דם"."

היה במבצע. קנה "אבו חרא" קבל "פאקן ערפאת" כפול 3.(אם אתה מגיע ל-7 , זכית בביקור ביריחו, אולי גם לינ'ץ בראמללה).

אני מנסה להעביר לכולם, שגם אם תתן להם 67 , הם ירצו כפר סבא (הפיגוע שבוע שעבר התרחש בכ"ס מבסיבה שקרובי השאיד (הקדוש בשבילך Nice1) חיו בכ"ס).{פיגוע "חלש" רק הרוג אחד. אין על מה להתאמץ .(כאילו דהה)}

ועוד מעט אני הולך להשתין (בבאר שבע) היכן שקרובי מחמוד מעזה , הכינו לאפות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שחשב שהסוף לסכסוך בדרכי שלום מגיע בקרוב, REALITY CHECK :-\ (לא אני לא מאושר מזה):

http://news.walla.co.il/?w=//383449

אבו מאזן: לא נפעיל כוח נגד החמאס והג'יהאד

ראש הממשלה הפלסטיני אמר כי "לא תהיה מלחמת אזרחים בקרב העם";

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) מזכיר לי משהו שאיזה ראש ממשלה אמר פעם.. אה, כן, בגין.

2) ומעיין, מלחמת אזרחים פלשתינאית לא טובה לישראל.

1) אני גם זוכר משהו אבל עד כמה שזכור לי זה היה על משהו שונה לחלוטין (אם מישהו מוכן לרענן את זכרוני, ייטב).

2) מממ crackdown על החמאס ושאר ארגוני הטרור הינה האחריות של השלטון הפלשתינאי. אם האפשרויות הם שלטון טרור המשתף ארגוני טרור בשלטון (כמו שלטון ערפאת עד היום) או מלחמת אזרחים בה סופסוף הפלשתינאים יתפסו אחריות אז האפשרות האחרונה היא הטובה ביותר בישראל (או הרוע במיעוטו, איך שתקרא לזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגין אמר את זה כשב"ג הפציץ את אלטלנה.

מה שאבו מאזן ניסה (נראה לי) להגיד, שהוא הולך להתנגד לטרור סטייל ההגנה VS האצ"ל לפני קום המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) בגין אמר את זה כשב"ג הפציץ את אלטלנה.

2) מה שאבו מאזן ניסה (נראה לי) להגיד, שהוא הולך להתנגד לטרור סטייל ההגנה VS האצ"ל לפני קום המדינה.

1) אז מה הקשר? לא רק שאין קשר בין שני הדברים גם הוא לא היה אז בצד של השלטון.

2) "ראש הממשלה הפלסטיני, אבו מאזן, אמר אתמול כי אין בכוונתו לפעול בכוח נגד ארגוני האופוזיציה הפלסטיניים כדי להביא לפירוק נשקם של הזרועות הצבאיות של החמאס והג'יהאד האיסלאמי" - מה מפה לא מובן? :P

ואני לא חושב שיש מקום להשוואה בין האצ"ל לחמאס... אבל זה כבר דיון אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...