אבו מאזן - התקווה שלנו לשלום. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבו מאזן - התקווה שלנו לשלום.

udicol

Recommended Posts

הוא לא יותר, מחוקר שואה, שעשה דוקטורת באוניברסיטה המהוללת בסוריה.

ובכן לפי דבריו המלומדים, השואה לא התקיימה במתקונתה הנוכחית כמו שה-"ציונים" מתארים.

מסתבר שהוא אידיוט גדול - כיוון שהוא טוען שהמספר 6 מיליון (תמיד אפשר לעשות למספר כזה "+" - "-" )מוגזם ומדובר ב-60000 יהודים בלבד.

או שהוא בעצם הוטעה, ע"י הספרייה ה-"עשירה" של אוניברסיטאות סוריה.

אבו מאזן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אמממ....

עירית לינור הקריאה מסמך בתוכנית "המילה האחרונה" של 11:00 בבוקר בגלי צה"ל.

אמנם תכנית סאטירית וצינית במיוחד , אבל אני לא מאמין שעירית לינור "תשקר" ו-"תהזה" (מלשון הזוי ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תפתחו ציפיות כי אבו מאזן לא יביא שלום למזרח התיכון!

כל עוד שערפאת שולט! אין סיכוי לשלום! למה הסתומה לא מבינה כבר! נימאס מהטימטום שלה! אין שלום עם טרורסיטים! צריך לחסל את ערפאת! ולהתחיל לעשות שלום עם רוצה שלום אמיתי! ואבו מאזן זה לא מי שיביא את השלום!

חכו תראו שהכל בלוף אחד גדול!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העולם לא שחור ולבן

(סלח לי מר W היקר)

שלום עושים עם אויבים, מפגרים ,מעצבנים ומטומטמים ככל שיהיו ואבו מאזן הוא יציר כלאיים לעשיית שלום.

מעין בובה ניטראלית ככל האפשר (לא ששרון טוב יותר בתחום הנ"ל-יקיר ליבם לשעבר של המתנחלים)

יבוא אבו ,נעשה מאזן, ואולי גם ייצא משהו ,מקסימום נחכה לאידיוט הבא

בהצלחה ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, אכן כמו שכתבת, שלום עושים עם אוייבים .אבדל בד"כ מה שההיגיון אומר, שלאחר מכן , לאחר הסכם שלום , הוא לא בדיוק נשאר אותו טרוריסט אכזר וטיפש, כי הוא בעצם חתם על הסכמי שלום , הלא כן ?

אז כמה סיבובים אנחנו זקוקים, כדי להבין ולהפנים שאין הסכם שלום, ובעצם הסכמי אוסלו מתים (למרות שרבים עושים הנשמות לגוויה המתה הזו!) . אולי אנחנו עד כדי כך עם טיפש, כדי שבהסכמים הבאים ניתן להם גם מטוסים, טנקים וכ.... (קצת דימיון _לא מוגזם_ קל'ץ הם קיבלו) ואז הם ילמדו אותנו עוד לקח שלא נשכח עוד לעולם. נזכור את הימים האילו ונעשה על זה עוד ימי השואה והגבורה , וימי למען לוחמי וכ....

הכל בגלל הידיעה ש_הם_ רוצים בשלום, ואנחנו טיפשים מרורים מאמינים להזיות השלום שלפעילי השלום ושל הפלסטינאים.

יאללה עכשיו תכתבו "לא נתנו להם כלום , הם צריכים יותר .... שמטס גלאקטס , בלה בלה בלה בלה בלה "...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגון ששלום עושים עם אויבים, אבל שלום עושים לפי חוקי המשחק (וגם לזה יש חוקי משחק)

כמו שבוש לא עשה שלום עם סדאם, והעדיף להכנס למלחמה כוללת, לנצח, ואז לעשות שלום. גם אנחנו צריכים כנראה לעשות כך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי Nice 1 איפה אתה חי?!

בחיית ראבק!? אתה רוצה להגיד לי שאתה עדיין מאמין בערפאת! ואתה מאמין במפת דרכים שתפתור את כל הסיכוך?

תיהיה רציני תדליק ותראה מה קורה. אבו מאזן הוא פשוט שחקן! לא יותר! שמנסה להראות שהפלתיאנים עושים מאמץ בשביל להגיע לשלום. אני יכול להתערב איתך על כמה שאתה רוצה שזה למראית עין כל ההצגה הזאת! אתה כניראה לא יודע מי זה אבו מאזן ובמה הוא מאמין תקרא את הדברים שהוא כתב ואחר כך תחשוב שוב ותענה!

אם ערפאת ויתר על 90% מירושלים בשביל שלום אז מה לעזעזל יספק אותו?

שלא תבין אותי לא נכון אני מאחל לו בהצלחה! אבל אני יודע מה התוצאות יהיו. אין סיכוי שיהיה שלום עם הטרורסיט ערפאת שולט במשחק! כל החלטה עוברת לאבו מאזן ואבו מאזן זקוק לאישור של ערפאת בשביל לבצע דברים! כן אז ככה יהיה לנו שלום! שערפאת מנהל את המשחק ואבו מאזן הבובה שלו.

מה שאני מצטער זה שאנחנו מחכים לאישורים! יכולנו כבר לגרום שלום במדינה הזאת ממזמן! יש הוכחות שערפאת ממן טירור וסייע לטרור ויש לו דם של יהודים על הידיים! אז למה פשוט לא מחסלים אותו.

וה"כיבוש" נעשה עליהם לא בגלל שישראל רוצה! אלא בגלל שהיא חייבת! כדי שלא תדליק את הטלוזיה ותשמע על מחבל מתאבד!

אני מציע לך להתעורר ומהר! כי אתה מגן על העם הלא נכון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשרוב העם חי בסרטים שהולכים לתת להם וטנקים שיכבשו אותנו, מה זה משנה מי עומד בצד השני?

המציאות הראתה לנו שאנחנו לא צריכים לתת להם טנקים ומטוסים על מנת שהם יתפוצצו ברחובות.

ההיסטוריה מראה שהסכם שלום לא יכול לבוא כך סתם מהאוויר אלא אחרי צעד של הכרעה צבאית מסויימת (האינתיפאדה הקודמת ? מישהו זוכר?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...