המלצה| מסך ממרדנית - עד 1700 ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה| מסך ממרדנית - עד 1700 ש"ח

oren12

Recommended Posts

המבחר במרדנית קטן יחסית.

עדיין ה VS עדיף על ה , ואת זה אני אומר לך בתור אחד שעבד עם מספר רב של מסכי 22" ובדק את כולם בחודשיים באחרונים.

בכל מקרה ה והסאמסונג בכלל לא מומלצים ואני מציע להיתרחק מהם שכן יש חלופות טובות יותר בשוק ה 22".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אסור לי לכתוב את זה אז שהמנהלים ימחקו בבקשה.

יש לי ניסיון של קניית מסך ממרדנית VP930 הם אמרו שנשאר אחרון, כשהגעתי המוכר ניסה למכור לי מסך משומש כנראה מתצוגה או משהו בטענה שהמסך חדש!

אך כשפתחתי את האריזה היו חסרים כבלים הקלקר היה שבור והמסך היה עם אבק. כמובן שהמוכר ניסה לומר שככה זה הגיע והמוצר חדש אך אני לא אקנה אצלם יותר בחיים כי שלא ינסו לעבוד עליי, אם משהו משומש או מתצוגה שיגידו שהוא מתצוגה... איך אפשר לסמוך עליהם אחרי מקרה כזה.

בסוף מצאתי את ה2006WCS ב1550.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אסור לי לכתוב את זה אז שהמנהלים ימחקו בבקשה.

יש לי ניסיון של קניית מסך ממרדנית VP930 הם אמרו שנשאר אחרון, כשהגעתי המוכר ניסה למכור לי מסך משומש כנראה מתצוגה או משהו בטענה שהמסך חדש!

אך כשפתחתי את האריזה היו חסרים כבלים הקלקר היה שבור והמסך היה עם אבק. כמובן שהמוכר ניסה לומר שככה זה הגיע והמוצר חדש אך אני לא אקנה אצלם יותר בחיים כי שלא ינסו לעבוד עליי, אם משהו משומש או מתצוגה שיגידו שהוא מתצוגה... איך אפשר לסמוך עליהם אחרי מקרה כזה.

בסוף מצאתי את ה2006WCS ב1550.

זה יכול לקרות בכל חנות מחשבים, כדי לרכוש מוצר אתה צריך להגיע מוכן ועם ידע בתחום אחרת תמיד קיימים אנשים לא ישרים שיכנסו לך לכיס או במקרה שלך למכור מסך משומש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אני מזמין מ-TMS מסך עד 1700 ש"ח..

איזה כדאי? אין להם לא CHIMEI ולא VIEWSONIC ..

(מצטער על השאלות פשוט אני מהצפון ואלה החנויות היחידות שאני יכול לקנות מהם)

כנ"ל NOACOMP..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...