שאלה צרכנית בקשר למסך ASUS PW201 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה צרכנית בקשר למסך ASUS PW201

LEPIDUS

Recommended Posts

שלום רב,

אני מצטער אם ההודעה לא מתאימה לפורום הזה, אבל לא מצאתי פורום "צרכנות"...

מעשה שהיה, כך היה:

לפני 3 שבועות, לאחר שרכשתי מחשב חדש, הזמנתי את המסך שבנדון ב1999 ש"ח מחנות מסוימת (לא יודע אם מותר לפרסם את שמה) דרך האינטרנט, כאשר המחיר הכי נמוך שהופיע בזאפ הוא 2198 ש"ח. סימנתי שיתקשרו אלי לקבלת פרטי תשלום (רציתי לשלם בהעברה בנקאית), וקיבלתי אישור הזמנה במייל.

כעבור 3 ימים התקשרו אלי להגיד שהמסך אזל מהמלאי, ושהם יזמינו מהיבואן וזה יגיע רק בעוד שבוע. אמרתי שאני מוכן לחכות.

8 ימים אח"כ התקשרו ואמרו שהיבואן העלה את המחיר, ושהם לא יוכלו לספק לי את המסך במחיר שהזמנתי. אמרו שמחיר השוק שלו הוא 2300 ש"ח, אמרתי להם שזה לא נכון וראיתי אותו בזאפ ב2198 (כולל משלוח), ואמרו שזה המחיר הכי נמוך שהם מוכנים למכור לי אותו. אמרתי שאני מוכן לשלם בהעברה בנקאית בתשלום אחד, ושילכו לקראתי כי הם בכל זאת משכו אותי סתם שבועיים בזמן שיכולתי לקנות אותו במחיר הזה בדיוק במקום אחר.

למחרת התקשרו אלי ואמרו שמוכנים לעשות לי הנחת מזומן של 55 ש"ח (2.5%) - שממילא הגיעה לי - כך שהמחיר הסופי הוא 2150. אמרתי שאני לא רואה בזה שום הליכה לקראתי ולקיחת אחריות על העובדה שהם התחייבו למכור לי אותו במחיר אטרקטיבי שעכשיו לא מספיק גברים לעמוד בו. כתוצאה מההתעקשות שלי (בנק' זו אציין שלא צעקתי אפילו פעם אחת, ונציג החנות אפילו הסכים איתי שנגרם לי עוול), נציג החנות סירב להפנות אותי למישהו בכיר ממנו, קרא לי "משועמם" וביטל לי את ההזמנה!

מה הייתם עושים במקומי במצב כזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונה ממקום אחר במקום ללכת על הכי זול

לי יש PW201 וקניתי אותו יקר באיזה 2700 שקל בזמנו

אבל קניתי מחנות אמינה ואני מעריך שהם יתנו אחריות לפי היצרן שמאוד טובה במסך הזה

בכל מקרה לא היו בעיות אז לא בדקתי

אבל לסרטים\משחקים מסך מצוין

ואפילו בסדר לטלוויזיה רק חבל שבארץ משדרים ב4/3 ולא ב16/9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט קונה מחנות אחרת!

חנות שמותחת אותי ככה באופן הזה, היא חנות אשר מיד צריך להפעיל נורה אדומה לגביה.

מותר לך להגיד את שם החנות [לא הכפשת את שמה בשום אופן], ואני באמת סקרן לדעת היכן זה קרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...